Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] A4 B6 1.9 Tdi Moja Ślicznotka ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich Klubowiczów. Od lipca jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 Avant. Zamieszczam kilka fotek i proszę o ocenkę :wink4:

Rok produkcji 2001 ( modelowo 2002)

Silnik 1.9 Tdi AWX 96Kw 131KM

WYPOSAŻENIE m.in.

* 2 strefowy climatronic

* 2x elektryczne szyby

* el. regulowane podgrzewane lusterka

* ABS

* ESP ASR Kontrola trakcji

* 6 poduszek powietrznych

* Radio Concert II ( nagłośnienie seria 8 głośników + subwoofer )

* centralny zamek

* podłokietnik

* Aluski 17" 235/45 S-line

Po zakupie dokonane zmiany to m.in:

1. Odblokowanie pełnego FIS

2. Montaż dodatkowych elementów pakietu oświetlenia (kratki nawiewów, diody w panelu oświetlenia)

3. Przyciemnienie szybek.

W najbliższym czasie planuję

1. Montaż daszka na tylną klapę ( paczka odebrana, czeka na pomalowanie ) :kox:

2. Zmiana zawieszenia

3. Malowanie plastików w kolorek

4. JAKIŚ MALUTKI VIRUSIK :evil:

W CHWILI OBECNEJ "NIUNIA" TAK SIĘ PREZENTUJE :naughty:

Obraz_007.jpg

Obraz_011.jpg

Obraz_009.jpg

Obraz_010.jpg

Obraz_001.jpg

Obraz_003.jpg

Obraz_005.jpg

Opublikowano

jak ? :blink:

Opublikowano

ale ze gdzie sa zdjecia?? :decayed::polew:

Opublikowano

Z zewnątrz piękna furka, zapodaj wnętrza środka, podaj wyposażenie i przebieg:). Jak dla mnie B6 to najpiękniejsze A4, oczywiście w Avanciku:). Graty autka :good:

Opublikowano

Ładny kolor.. Jak zrobisz dokładki w kolorze będzie wyglądać ładnie :good:

A co do szyb nie boisz się , że miśki przyczepią się za przednie szyby??

Opublikowano
  • Autor

probi101 na razie jestem dobrej myśli. Miałem kiedyś Vw polo i też miałem przyciemnione przednie i jakoś się nie czepiali :przebiegly:

Ale jeśli teraz będą to jakoś będzie trzeba sobie radzić :wink4:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 20:51_________________________________________________arirs_88 zdjęcia środka też zrobię. Miałem ale zmieniałem kompa i teraz nie mam jak wrzucić :confused4:

Opublikowano

mimo ze avant to ladne auto. szerokiej drogi i bezawaryjnosci.

Wielu modyfikacji zycze :good:

Opublikowano

Kolorek taki jak moja. Zanim zaczniesz malować dokładki w kolor zastanów się czy nie zakupić zderzaków od S'ki : :naughty:

Opublikowano

Zwykłe B6 :)

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Dzisiaj obczajałem z bliska no i fajnie wygląda. Nie maluj dokładek bo będzie lipton. Zgramy się kiedyś na GRD na mini spocika :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.