Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Listwy chrom na grill audi, co o tym sadzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Póki wygląda dobrze, nie martwmy się klejem ;)

Opublikowano

moj "chrom" ,co kiedys tam mialem wokol szyb :embarrassed: przy drugim myciu zaczynal odchodzic :angry:. Ale moze murdziemu nie bedzie w takim miejscu odchodzil tak szybko :?:

Tylko że to jeszcze w miarę jakoś się prezentuje a chrom na metry wokół szyb to porażka :sick3:

Opublikowano

Chrom wokół szyb jeszcze nie jest taki zły :) Sam się zastanawiałem czy nie zrobić go u siebie :wink4: Ale to co już ktoś z tym Peugeotem 407 zrobił to już masakra :sick3:

Opublikowano

Wg mnie tak jak "Murdzi" ma to spoko jest nawet, ale jak ktoś cały grill chromem na metry obklei to wioska straszna, osobiscie uważam że do przedlifta to najlepiej ORI poliftowy grill.

Opublikowano

Chrom wokół szyb jeszcze nie jest taki zły :) Sam się zastanawiałem czy nie zrobić go u siebie :wink4: Ale to co już ktoś z tym Peugeotem 407 zrobił to już masakra :sick3:

Chrom wokół szyb jest tragiczny :sick3:

nie poleciłbym go nawet wrogowi :wink4:

za to bardzo przyjemnie się go odrywa :>

Opublikowano

Chrom wokół szyb jeszcze nie jest taki zły :) Sam się zastanawiałem czy nie zrobić go u siebie :wink4: Ale to co już ktoś z tym Peugeotem 407 zrobił to już masakra :sick3:

Chrom wokół szyb jest tragiczny :sick3:

nie poleciłbym go nawet wrogowi :wink4:

za to bardzo przyjemnie się go odrywa :>

Dokładnie sam kiedyś się przymierzałem na szczęście się opamiętałem :good: niebawem będę zakładał ori :wink4:

Opublikowano

sporo osób miało chyba takie pomysły.. ale wszystko zależy od indywidualnego wykonania :tongue4: ja osobiście jednak wole zmianę na nowsze ori lub pozostawienie jak jest po staremu :wink4:

Opublikowano

ja juz nigdy nie popelnie takiego bledu :wallbash:, potem ten klej zdrapywac...nic tylko wziasc zyletke i ciac sie ale wdluz reki ;( , ale tera juz jest ori i banan na twarzy :decayed:

Opublikowano

Miałem kolego takie listwy lecz w b5 , postąpiłem godnie z instrukcją tzn. odtłuściłem, wysuszyłem suszarką itp. itd. i tak odchodziło przy znaczku:(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.