Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaki stacjonarny odtwarzacz DVD ?


Gość rob

Rekomendowane odpowiedzi

jestem na kupnie odtwarzacza dvd, chodzi mi o jakiś dobry sprzęt, który bez problemu czyta pliki divx i polskie znaki, dobra jakoś dźwięku i obrazu, jak ktoś jest w temacie proszę o sugestie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomagałem znajomemu ostatnio nabywać. Panasonic.. zrobiliśmy upgrate oprogramowiania i leci wszystko.

czyta polskie znaki, brakuje do szczęścia żęby jeszcze odtwarzał krowie placki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takich rzeczy to Manta, Wiwa itp. syf :P Wszystko idzie i placisz jak za zapalki :P Nawet usb i czytnik kart masz wbudowany :P Uzywam takowego i "dziala" .

Bo inna bajka sa DVD profi :P ktore praktycznie zadne nie odtwarzaja divx ale za to obraz , dzwiek i szybkosc dzialania sa na najwyzszym poziomie :) Sam mam SONY DVP-LS785V ktory co prawda wspiera divx ale to tylko chwyt marketingowy ale za to obraz i dzwiek bajeczka :)

Ale wracajac do tematu kup WIWE czy Manta , dobre DVD za male pieniadze i odtwarzaja wszystko co sie rusza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mad_Max ma rację. Zawsze alternatywą może być ten panasonic jak Twoje gusta estetyczne mają być poruszone.

Pamiętaj tylko że po wgraniu nowszego softu traci się gwarancję.... więc czy warto ryzykować i brać droższy sprzęt. Chyba że jesteś zapaleńcem i miłośnikiem filmów.

BTW - jeżeli osobiście miałbym wybierać to już wysoką półkę jakiś denon, yamaha ale to już przeskakuje granice 10 k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIWA wymiata hehehe psuje się co poł roku ale gwarancja door to door sprawia że nietrzeba wychodzic z domu hehe i czyta wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam KORR czyta wszystko .. mam tą wersje mini czyli 2/3 szerokości zwykłego odtwarzacza ... z TXT polskimi znakami nie ma problemu.. obsługa też banalnie prosta .. jedyna wada.. troszke głośny.. ale jak ktoś ma jakieś głośniczki to oczywiście nic nie słychac.. cena przed świętami rok temu to 125 zł ... przez rok zero problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem na innych forach, że wiwy i manty odtwarzają wszystko, tylko z jakością obrazu na dużym ekranie nie jest ciekawie, no i dźwięk daje dużo do życzenia

myślałem o kupnie np. http://www.kliker.pl/index.php?d=produkt&id=6369&from=nokaut

może ktoś ma, albo coś wie o tym produkcie :naughty:

albo takie coś http://www.hifi24.pl/go/_info/?id=3535

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert polecam Ci LG model 176 albo 186 (różnica w sterowaniu i wyglądzie) następce bardzo udanego modelu 9700/9800. Generalnie łyka wszystko,nawet komp z niektórymi płytami sobie nie radzi a to tak :decayed: Masz 2 year gwarancji,możliwość update.Cena sklepowa 199zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomagałem znajomemu ostatnio nabywać. Panasonic.. zrobiliśmy upgrate oprogramowiania i leci wszystko.

czyta polskie znaki, brakuje do szczęścia żęby jeszcze odtwarzał krowie placki :)

Moj ojciec kupił niegdyś DVD Panasonic i nie czyta polskich znaków np. z filmów na VCD . Coś sie da wymodziś ?

Ogolnie sprzet jest dobry , no ale ..

Manta podobno robi dobre rzeczy za nieduze pieniązki . DVD firmy LG tez sobie ludzie chwalą i mozna za doba kase wyrwac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem Mante,padla po obejrzeniu okolo 50-70 filmow wiec odradzam,syf jakich malo.Z tanszych to Korr wymiata,o niebo lepszy sprzęt niż wiwa czy manta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci z kolei polecę Pioneera. Sam mam w domu DV - 2850 i jestem bardzo zadowolony z tego sprzętu. Jeżeli chcesz żeby Ci działały wszystkie DivX-y to co jakiś czas musisz aktualizować oprogramowanie. A Pioneer ma w tym temacie duże wsparcie. Jest taki zapaleniec który sam modyfikuje często soft :tongue4: Jeżeli chcesz coś więcej wiedzieć to pisz do mnie na priv ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem przez 3 lata Bellwooda - ( wiva i Korr sa własnie na licencji bellwooda) mój mały zajechał go na amen - przez cały dzien leciały ciagle bajki czy na nie patrzyl czy nie ...

A teraz kupiłem......Bellwooda bo nie widze lepszych na rynku co czytaja wszystko jak leci

napisy jesli sa za male powiekszysz, zmienisz kolor, przesuniesz jesli pokazuja sie w zlym miejscu, ze nie wspomne o polskich znakach.Potrafi tez sam zmienic czcionke na mniejsza jak napisow jest nagle na ekranie za duzo.

Oprogramowanie oficjalne wychodzi dosc zadko ale sa na necie fanatycy co sami uczą ten sprzet co ma czytac i od nich sciąga sie soft.

Cena ok 200zl

Aha ważne jest jeszcze to jakie DVD czyta formaty napisów wiele Divixowych odtwarzaczy czyta ale nie .txt tylko .srt noi trzeba konwertowac

Albo taki knyf czy napisy maja taka nazwe jak film i czy sa umieszczone w tym samym katalogu...

Bellwoodowi to obojetne - mieli to co mu zapodasz -kazdy format -wybierasz napisy dajesz wczytaj potem wybierasz film i leci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...