Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przygasające światła, na długich auto gaśnie, nie dzialaja kontrolki


loco87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio moje audi podupadło na zdrowiu i troche sie o nie martwie bo problem rodem z duzego fiata....

Zaczeło się od problemów z odpalaniem. Przekrecam stacyjkę i rozrusznik kreci normalnie szybko a za chwile staje aby znowu sie rozkrecic i odpalic.

Następnie radio zaczeło się wyłączać i slabo grac jakby nie mialo prądu. Następnie doszedł problem z kontrolkami na desce. Ani predkosciomierz ani obrotomierz temp i paliwo nie drgnęły po prostu opadaly i wstawaly. Było to powiązane z wylaczaniem sie ksenonow (chinskie) Lubialy tez zaswiecic sie kontrolki od oleju abs-u... :wallbash: Nawet mialem tak pare razy iz po zalaczeniu dlugich auto praktycznie gasło... Kontrolki na desce pulsują silnik dziwnie pracuje... WTF Panowie ? :kwasny: Acha i ostatnio zauwazylem ze przy wbijaniu wstecznego ksenony przygasaja.... :shocked:

Po podlączeniu kompa zadnych konkretów.

Litości i proszę o jakieś wskazówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki akumulator ? i podstawowe pytanie czy jest odpowiedni do tego alternatora bo jak nie doładowane i jeżdzisz z pracy do pracy i jeszcze zarzuciłeś chiński xenon to ... chyba nic nadzwyczajnego, że ten prąd gdzieś spie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnie radio zaczeło się wyłączać i slabo grac jakby nie mialo prądu. Następnie doszedł problem z kontrolkami na desce. Ani predkosciomierz ani obrotomierz temp i paliwo nie drgnęły po prostu opadaly i wstawaly.

Po podlączeniu kompa zadnych konkretów.

to ja tak mialem w mojej poprzedniej Audi 90 Coupe! co sie okazalo - wina lezala po stronie szczotek w alternatorze, a mianowicie chodzilo o regulator napiecia :) po wymianie wsio bylo haraszo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...