Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APU] Brak pilot od alarmu


lukaszek13ns

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegow. Prosze o rade co zrobic, zgubilem pilot od alarmu. Na szczescie w tym momencie kiedy stracilem pilot moje auto bylo zamkniete tylko centralnym, bez alarmu, nie stety nie posiadam drugiego pilota. Alarm jest polaczony z centralnym zamkiem i, zabezpieczeniem odcinajacym paliwo. No i moja niunia teraz zamyka sie tylko na kluczyk. Prosze o rade czy mozna dorobic i zakodowac nowy pilot, czy trzeba zmieniac alarm, i jaki jest to koszt. Za wszelkie wskazowki i porade bede bardzo wdzieczny.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponował zxmienić alarm na nowy wtedy większa pewność że niunia ci niezginie :a4fan::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponował zxmienić alarm na nowy wtedy większa pewność że niunia ci niezginie :a4fan::hi:

O to sie nie boje bo wiem ze pilot zgubilem w sniegu no i nie stety przekopalem pol podwurka i go nie ma. Chodzi mi tylko o to czy jest mozliwosc zaprogramowania innego pilota, na forum sa podobne watki i jedni pisza ze jest mozliwosc, a drudzy ze nie bo chodzi o czestotliwosc sygnalu wychodzaca z pilota.

Dzieki za cenna rade.

Jak nie bede mial wyjscia to zmienie alarm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli to bedzie pilot od alarmu tego samego typu wtedy tylko go kodujesz. od innego alarmu nie bedzie pasowal. to nie tylko kwestia czestotliwosci ale rowniez kodu radiowego pomiedzy pilotem a centralka alarmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli to bedzie pilot od alarmu tego samego typu wtedy tylko go kodujesz. od innego alarmu nie bedzie pasowal. to nie tylko kwestia czestotliwosci ale rowniez kodu radiowego pomiedzy pilotem a centralka alarmu.

Dzieki za rade, dowiedzialem sie tego co chcialem. Teraz tylko nastepne pytanie gdybym nigdzie nie kupil pilota od tego samego alarmu co mam, to wiadomo ze juz nic z tego. A gdybym kupil sama centralke z pilotem oczywiscie innej firmy to czy reszta osprzetu, alarmu moze zostac czy, nie stety, musze wywienic wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdybym kupil sama centralke z pilotem oczywiscie innej firmy to czy reszta osprzetu, alarmu moze zostac czy, nie stety, musze wywienic wszystko.

jezeli udaloby Ci sie zdobyc schemat podlaczeniowy to mozesz wykorzystac instalacje od poprzedniego alarmu ja osobiscie jestem zwolennikiem takiego dzialania, zupelna glupota byloby ciagniecie nowych kabli i rozbieranie calego auta, syrena moze pasowac ale gwaracji nie ma! Powodzenia zycze w szukaniu pilota lub nowego alarmu. Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli to bedzie pilot od alarmu tego samego typu wtedy tylko go kodujesz. od innego alarmu nie bedzie pasowal. to nie tylko kwestia czestotliwosci ale rowniez kodu radiowego pomiedzy pilotem a centralka alarmu.

Dzieki za rade, dowiedzialem sie tego co chcialem. Teraz tylko nastepne pytanie gdybym nigdzie nie kupil pilota od tego samego alarmu co mam, to wiadomo ze juz nic z tego. A gdybym kupil sama centralke z pilotem oczywiscie innej firmy to czy reszta osprzetu, alarmu moze zostac czy, nie stety, musze wywienic wszystko.

powinno pasowac ,ale dla pewnosci przy zakupie sprawdz kostki,czy pasuja,albo podejdz do jakiegos sklepu z alarmami i niech ci powiedza co bedzie pasowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...