Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista na samopoziom. chce ktoś jeszcze mogę zrobic II turę.


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

tak mi się wydaję że szybkość opuszczania i podnoszenia to od silniczków zależy, ale niech się gwerty wypowie

p.s. nie podłączyłeś go źle? na początku powinny opadać a później podnosić się

Wszystko podlaczone wedlug instruckji. Podnosza sie a pozniej opuszczaja z podowu ze jezdze na swiatlach w pozycji III a na "samopoziomie" mam 0.[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 19:51_________________________________________________

jak pokreciłes to wogóle sie czas nie zmienił? nie mozliwe, trzeba delikatnie dosłownie pokręcić, ja ustawiałem na oko, ale da sie wyregulować naprawde precyzyjnie.

Staralem sie lekko krecic zeby czegos nie ulamac i krecilem w jedna strone tego bobka o ponad 360 stopni czyli caly obrot. Chyba powinno to cos dac jak o tyle przekrecilem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkośc opadania zalezy oczywiście od silniczków, tym zółtym bobkiem jak to nazwałes reguluje sie czas po jakim przełaczy sie układ i lampy zmienią kierunek.

co do góra -dół.

dól-góra

to zamień nastawy na potencjometrach

no chyba ze latasz na III

to bedzie właśnie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym regulujesz "bobka"? Bo ja to krzyzakiem a i moze przez to nawet go nie obkrecilem tylko mi sie wydawalo, chociaz opor byl :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly krzyzak.

regulacja jest od 0do 30sekund. wiec jak byś pokrecił trochę to by sie napewno zmieniło.

coprawda 360stopni to nie możliwe bo tej potencjometr kręci sie około 270stopni[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 16:32_________________________________________________założył ktoś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niebawem sie za to wezme :naughty: narazie ogarniam sesje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem z poczty, jeszcze nie podłączyłem, sory gwerty że napiszę, ale wykonanie tego tragedia. Nie chodzi o działanie układu ale jego wygląd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem. tyle ze mogłem to pakowac w obudowe ale cenabyła by wyższa. a ja na nich moze po 10zł zarobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. nie chcę absolutnie nikomu mówić że nie warto tego kupić bo warto, jednak mogłeś wziąć od każdego po 5-10zł więcej i upchnąć to w obudowie.

Ot tyle, takie tylko moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każde słowa krytyki przyjmuję z pokorą i będę miał na uwadze na przyszłość. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwerty mam mały problem bo musiałem przypadkowo zerwać jedną karteczkę z przewodu dochodzącego do przełącznika, są 4 przewodu idące do przełącznika o numerze 3,5,6 i ? jaki jest numer tego jednego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja założyłem. Śmiga i jest bardzo przyjemnie :cool1: dzieki jeszcze raz.

ew. pytanie, co by bylo gdybym mial swiatla na poz 3 i na "samopoziomowaniu" dal na 3? Pojda w gore czy bedzie targało silniczki w dół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja założyłem. Śmiga i jest bardzo przyjemnie :cool1: dzieki jeszcze raz.

ew. pytanie, co by bylo gdybym mial swiatla na poz 3 i na "samopoziomowaniu" dal na 3? Pojda w gore czy bedzie targało silniczki w dół?

W ogole sie nie rusza. Musisz miec skale od 3 (swiatla) do 0 ("samopoziom") lub od 0 (swiatla) do 3 ("samopoziom") i wtedy beda smigac ladnie :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no to juz wszystko rozumiem. mam 0 i samopoziom na 2, jest "malyna" :naughty:

Opis pierwsza klasa, wszystkie piny się pokrywają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis staralem sie podlaczyc uklad no i zero reakcji ze strony swiatel;/ Bez ukladu chodzi ladnie gora-dol, niestety po wpieciu ukladu cisza... Gdy uklad dostanie zasilanie to po 4sek slychac przelaczenia przekaznika, gdy zasilanie znika znow cykniecie. Z moich obserwacji to zauwazylem ze gdy uklad sie wlaczy podswietla regulacja z mojego auta a gdy przelaczy to podswietlenie znika i nie swieci ani jeden ani drugi. Dodam ze podlaczylem wszystko zgodnie z numerami. Mialem tylko obie wiazki opisane jako gniazdo, ale byly konektorki wiec wpielem jedna strone do gniazda drugia do pokretla.

2pin za cos odpowiada? Bo nie mialem przewodu do drugiego pinu do przelacznika z auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba cos jednak namieszałeś, u mnie podswietlenie pojawia sie dopiero po cyknieciu (czyli pradu na fabryczna regulacje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bede mial chwile to sprobuje podlaczyc to odwrotnie... Pytanie do kogos kto juz ma to u siebie na pokladzie... Wszystkie piny wam sie powielaly przy podlaczeniu gniazdo-przelacznik? U mnie pin 2 wystepuje tylko raz a nie wiem za co odpowiada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...