Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Centralny nie zamyka bagażnika


Gość zdeniu

Rekomendowane odpowiedzi

ostatni sposob dziala bo ja mialem problem ze drzwi zamykalo i wgl.. ale przy otwartym aucie nie otwieralo klapy po nacisnieciu przycisku okazalo sie ze ta blaszka pod tym prostokacikiem poprostu jest lekko zmeczona wiec trzeba podgiac te dwie blaszki tylko ostroznie bo mozna ja zlamac a dziala to na zasadzie wlacznika stycznikowego bo jak pompuje to w zaleznosci czy otwiera czy zamyka raz idzie w jedna strone raz w druga i droga wygiecia tej blaszki musi byc krotsza zeby mogla szybko zamknac a klapa sterowana jest przez mikrostyk w klapie.... nie rozumiem tylko co ma pompka do tego skoro tam nie przychodzi zaden węzyk cisnieniowy....

Edytowane przez hektor1990dzn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam u mnie nie działa wogole czy to wina pompki ?

Ale co w ogóle u Cuebie nie działa? Opisz dokładniej swój problem.

zamknąłem wszystkie drzwi i bagaznik otworzyłem i juz nie zamyka nic... nawet pompki nie słychac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj odłączyć akku na chwilę. Może poruszaj kostkami przy pompce. Jak próbujesz zamknąć? Od środka przyciskiem, kluczykiem w zamku czy pilotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj odłączyć akku na chwilę. Może poruszaj kostkami przy pompce. Jak próbujesz zamknąć? Od środka przyciskiem, kluczykiem w zamku czy pilotem?

kostami ruszałem i nic.A zamykam kluczykiem w zamku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mikrostyk w zamku nie działa. A masz w środku przycisk di zamykania? On działa?

przycisku nie mam.Przycinał sie wcześniej raz wszystko otwierało i zamykało albo tylko drzwi kierowcy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To obstawiam mikrostyk w zamku, który po przekręceniu kluczykiem uruchamia pompkę. Niestety nie wiem jak się do niego dobrać, ale było gdzieś to opisane na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To obstawiam mikrostyk w zamku, który po przekręceniu kluczykiem uruchamia pompkę. Niestety nie wiem jak się do niego dobrać, ale było gdzieś to opisane na forum.

a może to wina pompki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odłącz i podłącz wszystkoe wtyczki w ppmpce. U mnie po takiej operacji pompka zaczyna pompować. Zobaczysz czy działa czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odłącz i podłącz wszystkoe wtyczki w ppmpce. U mnie po takiej operacji pompka zaczyna pompować. Zobaczysz czy działa czy nie.

próbowałem tak jak wspominasz i nic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bezpiecznik cały? Jeśli tak to pewnie wina pompki. Może zimne luty, a może inne uszkodzenie. Szukaj podobnej na podmiankę i sprawdzenie czy na niej zadziała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odłącz i podłącz wszystkoe wtyczki w ppmpce. U mnie po takiej operacji pompka zaczyna pompować. Zobaczysz czy działa czy nie.

próbowałem tak jak wspominasz i nic :(

wygląda na popsutą pompkę

podobno numery musza sie zgadzać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszą być te same. Ważne aby miały takie same kostki. W tym wątku masz wszystko opisane:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228205-Dorobienie-kluczyków-KOMPLET.-Adapracja-pilota,-IMMO,-PIN,-pompka-centralnego-zamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszą być te same. Ważne aby miały takie same kostki. W tym wątku masz wszystko opisane:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228205-Dorobienie-kluczyków-KOMPLET.-Adapracja-pilota,-IMMO,-PIN,-pompka-centralnego-zamka.

wielkie dzięki kolego :)

dam znac jak znajde przyczynę

Nie muszą być te same. Ważne aby miały takie same kostki. W tym wątku masz wszystko opisane:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228205-Dorobienie-kluczyków-KOMPLET.-Adapracja-pilota,-IMMO,-PIN,-pompka-centralnego-zamka.

wielkie dzięki kolego :)

dam znac jak znajde przyczynę

Witam :) wymieniłem pompkę akurat trafiłem z numerami seryjnymi

i centralny działa bez zarzutu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam problem tego typu żę pompa z dnia na dzień przestała działać tylko buczy nic wiecej podeśle fotki czy warto naprawiać czy lepiej kupić używke sprawna?

http://www.fotosik.pl/zdjecie/424fa540c678fd16
http://www.fotosik.pl/zdjecie/a0f4dc4ffbc0f984

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja w A4 B5 FL '00 mam wprost odwrotnie, centralny nie otwiera bagażnika, albo otwiera dość rzadko, muszę otwierać pilotem. Pompka przy otwieraniu chodzi dość długo. Ale jeśli wsiądę do samochodu i zamknę i otworzę samochód, już na odpalony silnik, większe napięcie w instalacji, to mimo tego, że pompka chodzi długo to bagażnik się otwiera. Gdzie szukać nieszczelności? Mikrostyki czyszczone w klapie.

Edytowane przez ryshard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja w A4 B5 FL '00 mam wprost odwrotnie, centralny nie otwiera bagażnika, albo otwiera dość rzadko, muszę otwierać pilotem. Pompka przy otwieraniu chodzi dość długo. Ale jeśli wsiądę do samochodu i zamknę i otworzę samochód, już na odpalony silnik, większe napięcie w instalacji, to mimo tego, że pompka chodzi długo to bagażnik się otwiera. Gdzie szukać nieszczelności? Mikrostyki czyszczone w klapie.

To postaraj się zrobić to co opisałem we wcześniejszym poście, tylko musisz ppdgiąć drugą blaszkę.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14337-Centralny-nie-zamyka-bagażnika#entry4557622

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...