Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Amortyzatory


pawcio

Rekomendowane odpowiedzi

witam, prosze ponownie fachowców o pomoc. Musze wymienic tylne amortyzatory w swojej niuni prosze mi doradzic jakie będa sie najlepiej sprawowały w moim autku na naszych drogach.

Jak to jest ??? Przy seryjnych amorkach z przodu mozna zamontować z tyłu np te bilsteiny??? pewnie takie mają juz zupełnie inna charakterystyke pracy.Dzis wyszlo na przegladzie ze tyl mam do zmiany wiec mam podobny problem , dzwonilem tam www.hpautosport.pl ale Bilstein podobno nie produkuje amorkow do mojego modelu :???: z kolei Kayaba do wydatek 450 zl za szt. wiec NARA :mad: Podeślijcie jeszcze jakas stronke

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dirty8, masz Q wiec nie dziw sie cenie tylnich amorkow. Jak chcesz to kup jakies kichy i tyle. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Panowie , dacie jeszcze jakieś namiary na amorki ??? obdzwonilem juz dwie firmy i nie mogą mi pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dirty8, no to mamy ten sam problem tez własnie dzisiaj dzwoniłem za amorkami, bilstein jak najbardziej ma amorki ale tylko przódy ,tyły polecali mi sachsa za 450 zł. i teraz własnie sie zastanawiam nad całym kompletem sachsa. Jakie są wasze opinie o sachs-ach.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dirty8, no to mamy ten sam problem tez własnie dzisiaj dzwoniłem za amorkami, bilstein jak najbardziej ma amorki ale tylko przódy ,tyły polecali mi sachsa za 450 zł. i teraz własnie sie zastanawiam nad całym kompletem sachsa. Jakie są wasze opinie o sachs-ach.pozdrawiam

No u mnie juz problem rozwiązany , obdzwoniłem w poszukiwaniach amorów dużo roznych firm a w koncu kupilem u siebie w mieście , Sachs polecam jak najbardziej wlasnie takie kupilem za 420 zl sztuke, drogo ale z roznymi cenami sie spotykałem dochodzacymi nawet do 8 stów za szt,ale cóż ... :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja doszłem do takiego momentu że muszę wymienić tylne amorki w moim :quattro: ;( i ta samo dowiadywałem sie o bilstein ale powiedzieli ze sa na tył ale dopiero od 98r a ja ma 97r, wiec pozostaje mi sachs za te 420zł niestety ach te quattro :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w temacie amortyzatorów, ostatni byłem na sprawdzeniu sprawności amorów i wskazało mi na tyle 63% - 55%. Czy to już kwalifikuje sie do wymiany?? Bo wg listy od diagnosty w zakresie 40%-60% opisane jako dobre, dopiero poniżej 40% jako złe.[br]Dopisany: 12 Grudzień 2007, 20:09 _________________________________________________

z kolei Kayaba do wydatek 450 zl za szt.

I jak to jest w rzeczywistości że koledzy powyżej piszą że koszt 1szt. KAYABA to 450zł a na allegro ceny są około 150-180zł za sztukę. Czy na allegro to jakieś podróbki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie planuję wymianę amortyzatorów tylnych. Co przy okazji tej wymiany powinienem także wymienić: osłony , odboje ?? Bedzę mi to robił mechanik i muszę kupić części, a nie chciałbym z jakiś czas ponownie podchodzić do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę jeszcze o poradę - dzwoniłem do InterCar w celu zamówienia amorów SACH, osłon, odboje i łożysk amorków. Wszystko OK ale w temacie łożysk do amorkow powiedzieli że jest tego trochę i najlepiej przyjechać i powiedzieć które bo im po typie wozu trudno dopasować. Mi samemu raczej trudno będzie z tym trafić bo nie jestem specem w tym temacie. Może ktoś przerabiał temat i wie jakie łożyska amorów do A4 1,8 ADR 97r. Planuje wymianę wykonać samemu i przy zdjętych kołach nie jak będę miał sie dostać do sklepu aby dobrać odpowiednie łożyska mając wzór w ręku.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...