Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKD] Chmura przy zmianie biegu


robospaw1234

Rekomendowane odpowiedzi

witam.Panowie ja mam podobny problem i to od jakiegoś czasu audi a4 2.0tdi 2005r bkd.a mianowicie przy zmianie z 1 na 2 i na 3 najbardziej to widać wywala chmure dymu bardzo dużą przy rozgrzanym silniku i czasami kopci bardzo mocno nawet na postoju ,zmieniałem już paliwa i nic obiezdziłem chyba wszystkich mechaników w Płocku i twierdzą że jest wszystko ok,sprawdzali turbinę i podobno jest dobra a serwis vw nie chce podłączyć pod waga bo zmieniony jest program w aucie na 198km i 424nm i twierdzą że nie wiedzą na jakich parametrach teraz chodzi np.turbina i będą mieli złe odczyty a na normalnym kompie nie pokazuje żadnego błędu dodam że moc jest normalna nigdy turbina nie odcieła spalanie jest ok oleju w dolotach nie ma pisze to co mówili mechanicy ja niestety się nie znam i nie wiem gdzie mam się z tym udać może któryś z was mi coś doradzi z góry dzięki pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyślij wiadomość do dejfa w tej sprawie, ma mechaniora co jest kumaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przepływomierz szfankuje ja tak miałem błędów nie było a przepływomierz podawał wartości jakie chciał i auto kopciło przy zmianie biegów ale na postoju chyba nie. Myśle że jakbyś zrobił logi i wstawił w diagnostyke vag to może by koledzy coś wywnioskowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...