Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Moja czerwona A4


devon00

Rekomendowane odpowiedzi

to jest 96 ? a masz listwy drzwiowe boczne ? wiec cos nie tak ? a te liswty to od 98 r ;) nie wspominajac o lustrach i klamkach w kolorze ;p

Od 97 :wink4:

Wystarczy, że auto z końcówki 96 roku. Model 97 i już są klamki i lusterka w kolorze, plus listwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz devon :decayed: ,koledzy po detalach dojda do wszystkiego :gwizdanie: ,jakbys sie nie przyznawal tak szybko, z ktorego miesiaca masz bryczke, to zapewne ze dwa posty nizej to by odkryli :polew:

a co do filtra kaabinowego, to ten stery zyl juz wlasnym zyciem :shocked:

moj jest wymieniany co wymiane oleju :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiele grzesiek mu brakowało żeby sam wyszedł z auta :) nie stety poprzedni właściciel nie zadbał o niego ale u mnie to się zmieni. Przy wymianie oleju zawsze wymieniam wszystkie filtry. Komplet łącznie z filtrem paliwa kosztuje 80zł więc koszty nie duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie majatek to to nie jest, a zawsze autku bedzie ''lzej'' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacna to ona bedzie dopiero jak zaczne realizowac swoje plany co do niej :D[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 12:50_________________________________________________panowie chce podnieść swoje auto trochę z gleby. Sportowe zawieszenie jakoś mi nie pasuje przede wszystkim z powodu stanu naszych dróg. Takie mam pytanie,miało by rację bytu coś takiego żeby zdjąć sportowe czerwone sprężyny i wstawić ori do żółtych amorków. [br]Dopisany: 18 Maj 2011, 23:25_________________________________________________jak kazde auto moje tez zaczelo troszke dawac o sobie znac :D na szczesci z pomoca forum wszystko zostalo zrobione jak trzeba...zwlaszcza problem z stacyjka a dokladnie z kostka stacyjki...roboty nie wiele a pieniadze zostaly w kieszeni...nowe hamulce z prodzu zrobione jak trzeba.dzisiaj jeszcze doszedl nowy czujnik cisnienia oleju bo stary robil male klopoty...jutro zapodam troszke fotek z prac jakie byly robione...co do zawiasu opowie sie ktos na ten temat?

amorki z tego co udalo mi sie z nich wyczytac sa Technixa[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 23:27_________________________________________________No i na koniec miesiaca zawias Technixa robi out z samochodu i wracam do serii....w tygodniu przyjeda sprezynki od kolegi z forum i w ramach prezentu urodzinowego zakupilem sobie rowniez od kolegi z forum skorzany reczny :D

Jesli ktos byl by zainteresowany zawiasem caly komplet oddam za 450zl plus Kw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśłi kupiłeś 1BA to nie sprzedawaj zawiechy bo szybko do niej wrócisz, no chyba ze co z nią nie tak :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zawiasem wszystko ok. A co kupiłem to dokładnie nie wiem :) zobacze na foty bo z tego co czytałem to są jakieś oznaczenia kolorystyczne na sprężynach.czemu tak sądzisz że szybko wrócę? Coś nie tak z takim zawiasem?

Sprężyny kupiłem od kolegi z forum o nicku perezip. Co do mojego zawiasu jeśli bedzie ktoś zainteresowany z okolic legnicy lub wrocka jest możliwość wizyty na stacji diagnostycznej lub sprawdzenia zawiasu na moim aucie. Jestem otwarty na kontrolę[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 14:24_________________________________________________kowi możesz rozwinąć swoją wypowiedź jeśli chodzi o springi o których napisałeś? Tak poza konkursem po dzisiejszej wizycie u kumpla na warsztacie wyszło że łożysko lewe już nie domaga i prawa osłona przegubu zew jest uszkodzona. Części zakupione w sobotę sama przyjemność z prac przy aucie [br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 22:38_________________________________________________osłona przegubu zrobiona łożysko nadal czeka na swoją kolej ale z racji moich urodzin w tym miesiącu zakupiłem sobie oskórowany ręczny :) czas wymiany 10 minut wliczając w to kilka łyczków piwa :) [br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 16:03_________________________________________________no i sprawa z zawiasem sie troszke przeciagnela nowe amorki czekaja w pudelkach a czasu na wymiane brak...przed zima czeka mnie jeszcze wymiana koncowek drazkow i zbieznosc bo cos srednio wygladaja jak ostatnio patrzylem[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 19:20_________________________________________________troszke czasu minelo od ostatniego posta :) zawias zmieniony na ori 4 nowe amorki przyszla zima wiec prace przy aucie nie sa mozliwe ale kompletuje elementy ktore czekaja na wiosne wyswietlacz temp jest biale kierunki sa nowe cale zawieszenie przednie jest :) kilka stopni na plusie i zaczynam dzialac [br]Dopisany: 08 Luty 2012, 20:46_________________________________________________dzisiaj zamontowalem biale boczne kierunki jutro foto :D na dniach pojawi sie wyswietlacz temp w zegarach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...