Skocz do zawartości
IGNOROWANY

X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Mój budżet to 30-40 ojro na piwsko.

Dopytam jeszcze przyjaciela co pod Londyn wyemigrował, On będzie dobrze wiedział co dla mnie najlepsze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój budżet to 30-40 ojro na piwsko.

Dopytam jeszcze przyjaciela co pod Londyn wyemigrował, On będzie dobrze wiedział co dla mnie najlepsze :kox:

Ok to zapytaj się, jak masz budżet 30-40 ojro to coś wybierzemy. Ja ogólnie piwoszem nie jestem, a jak już pije to sobie Budweisera ew Heńka, wynalazków nie pijam chociaż ostatnio dostałem od znajomego skrzynkę Smithwicksa i muszę powiedzieć, że mi zasmakowało :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te browary to będziemy pić na tych rybach co na nie idziemy (podobno) następnego dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te browary to będziemy pić na tych rybach co na nie idziemy (podobno) następnego dnia :D

Jakie tam rybki beda w tym jeziorku ? nie wiem jaka wedeczke wziasc :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, Makaveli niech się dowie bo my tutaj zapaleni wędkarze, musimy się przygotować jak trzeba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zalewie z tego co wiem to są między innymi szczupaki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zalewie z tego co wiem to są między innymi szczupaki :kox:

Były wiele lat temu ... teraz to wszystko walą tam siatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zalewie z tego co wiem to są między innymi szczupaki :kox:

Były wiele lat temu ... teraz to wszystko walą tam siatami.

ojej, no ale chyba szprotki to się ostały ?

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pier**lcie sie z wędkami , weźcie dobry akumulator ,podbierak na dłuższym kiju , kawałek druta , ponton i ryb bedzie tyle ze po sobotnim wieczorze przy grillu jeszcze w ośrodku pare kilo zostanie :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wezme pare fajnych blaszek na okonika :wink4: ........ no i podrywke na te uklejki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pier**lcie sie z wędkami , weźcie dobry akumulator ,podbierak na dłuższym kiju , kawałek druta , ponton i ryb bedzie tyle ze po sobotnim wieczorze przy grillu jeszcze w ośrodku pare kilo zostanie :kox: :kox: :kox: :kox:

I właśnie przez takich osobników (głównie toruńskich) nie ma ryb w jeziorach :punish: :punish: :punish:

Ja wezme pare fajnych blaszek na okonika :wink4: ........ no i podrywke na te uklejki :kox:

A po co blaszki ... wystarczy, że pół zlotu w sobotę rano zamoczy mordy i siury w jeziorze i wszystko samo wypłynie :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew:

Aj tam przecież nikt nie chce łapać nie wiadomo jak wielkich ryb, byle gówno ucieszy mordę po całej nocy libacji :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie przez takich osobników (głównie toruńskich) nie ma ryb w jeziorach :punish: :punish: :punish:

Łukaszku nigdy tak nie łapałem , pisze tylko jak bedzie najszybciej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszku nigdy tak nie łapałem , pisze tylko jak bedzie najszybciej :wink4:

Ufffff, a już mnie palec świerzbił na przycisku z napisem BAN :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufffff, a już mnie palec świerzbił na przycisku z napisem BAN :naughty: :naughty: :naughty:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Mi ??????? Bana ??? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: no co ty ??? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pier**lcie sie z wędkami , weźcie dobry akumulator ,podbierak na dłuższym kiju , kawałek druta , ponton i ryb bedzie tyle ze po sobotnim wieczorze przy grillu jeszcze w ośrodku pare kilo zostanie :kox: :kox: :kox: :kox:

Odpada... Przy takiej taktyce nawet jednego bełta bym nie zdążył zdykcić :thumbdown::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...