Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie Końcówki wydechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Opublikowano
W dniu 23.05.2019 o 02:34, Rayy napisał:

też jestem ciekaw ... ewentualnie  czy może orientuje się ktoś jakie średnice maja koncówki w A3 i czy pasowało by coś takiego do a4 ??  https://www.ebay.co.uk/itm/NEW-GENUINE-AUDI-A1-A3-ACCESSORY-BLACK-EXHAUST-DUAL-TAILPIPE-TIP-TRIM-SET/401606362215?epid=17017013283&hash=item5d819ac467:g:N8kAAOSwUlxbo6s5

Opublikowano

Pany jakieś ciekawe końcówki fi100 mogą być fi102 wcześniej miałem w mojej starej b8 ultery koncowki teraz co drugie auto ma je i bym czymś innym przywalił :) 

 

ma ktoś może te? 

https://allegro.pl/oferta/koncowka-ozdobna-sportowa-buzzer-zz104xr-satyna-pr-8106205698

8AA36772-0AF2-42B6-A9CF-2AED2D7189E1.jpeg

Opublikowano

Kolego Leszczonka,

Mam w B7 Buzzery ZZ102 te Exclusive Line w czarnym chromie.

Po ok.2 latach spisują się bdb. Jakościowo b. solidne .

Może przez to, że powlekane tym czarnym chromem minimalnie na brzegu jakby odbarwione. Poza tym gitara.

Mają ta perforacje wewnątrz niby dyfuzor dźwięku.

Te 104 mam. w satynie b.ciekaeie wyglądają.

Pogadaj z Wojciechem Wojcigą w Buzzer.pl

Podasz wymiary mufy itp. Zrobia Ci custom pod auto.

Pozdrawiam

 

Edytowane przez black4

Opublikowano
W dniu 30.05.2019 o 22:10, black4 napisał:

Kolego Leszczonka,

Mam w B7 Buzzery ZZ102 te Exclusive Line w czarnym chromie.

Po ok.2 latach spisują się bdb. Jakościowo b. solidne .

Może przez to, że powlekane tym czarnym chromem minimalnie na brzegu jakby odbarwione. Poza tym gitara.

Mają ta perforacje wewnątrz niby dyfuzor dźwięku.

Te 104 mam. w satynie b.ciekaeie wyglądają.

Pogadaj z Wojciechem Wojcigą w Buzzer.pl

Podasz wymiary mufy itp. Zrobia Ci custom pod auto.

Pozdrawiam

 

Oooo dziekuje za informacje i namiary! Piękna rzetelna odpowiedz :) pozdrawiam 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja wsadziłem końcówki od Q7 ?

20190714_140727.jpg

Opublikowano

I jest super ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 23.05.2019 o 02:34, Rayy napisał:

Podbijam,

ktoś kupował? Albo polecicie coś podobnego, w podobnej cenie?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 26.07.2019 o 13:27, davis693 napisał:

Podbijam,

ktoś kupował? Albo polecicie coś podobnego, w podobnej cenie?

Ja mam podobne i naprawdę dają rade,wygląd na +,szybki montaż,po prawie roku nic nie odpadło :)

Opublikowano
54 minuty temu, hubertus28 napisał:

Ja mam podobne i naprawdę dają rade,wygląd na +,szybki montaż,po prawie roku nic nie odpadło :)

A gdzie kupiłeś? Wrzuć foty jak to wygląda :)

Opublikowano

Kupiłem u chińczyka,wyszło koło 60 zeta,masz to samo co na Allegro,tylko taniej;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

IMG_20190915_174522001_HDR~2.jpgmam zamontowane końcówki ultery w miarę to wygląda

Opublikowano

Fakt 'w miarę' wygląda.:whistling:

Opublikowano

no zaraz napiszesz, że lepiej ori wygląda? pokaż swoje bo przeglądnąłem cały temat i nie widzę abyś pochwalił się.

Opublikowano

To ja się pochwalę. 

19C67B40-8BF7-46F5-84D6-13F2EABD3F7A.jpeg

Opublikowano
3 godziny temu, tobias napisał:

no zaraz napiszesz, że lepiej ori wygląda? pokaż swoje bo przeglądnąłem cały temat i nie widzę abyś pochwalił się.

Mam ori "krany" w dół więc nie mam się czym chwalić co nie zmienia faktu że Twoje wyglądają jak z Hondy Accord z lat 90tych.

Ori w cale nie wyglądają lepiej.

Opublikowano
12 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Mam ori "krany" w dół więc nie mam się czym chwalić co nie zmienia faktu że Twoje wyglądają jak z Hondy Accord z lat 90tych.

 

dzięki za zdanie, krytykę też trzeba przyjąć.

 

Opublikowano
9 godzin temu, tobias napisał:

 

dzięki za zdanie, krytykę też trzeba przyjąć.

 

Zapodaj np. takie

Sportowa-koncowka-tlumika-BUZZER-80mm-ZZ
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 120 zł - Sportowa końcówka tłumika BUZZER 80mm ZZ82X TUNING (7642213834). Allegro.pl - Radość zakupów i...

lub tak

Sportowa-koncowka-tlumika-BUZZER-80mm-ZZ
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 120 zł - Sportowa końcówka tłumika BUZZER 80mm ZZ82X TUNING (7642213834). Allegro.pl - Radość zakupów i...

ie

Edytowane przez dekiel 13

Opublikowano
9 godzin temu, tobias napisał:

 

dzięki za zdanie, krytykę też trzeba przyjąć.

 

KONCOWKA-SPORTOWA-2x80-mm-BUZZER
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 309 zł - KOŃCÓWKA SPORTOWA 2x80 mm BUZZER (8335934909). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo...

takie np. zapodaj

Opublikowano
24 minuty temu, dekiel 13 napisał:

takie np. zapodaj

kolego trochę za bardzo się wczułeś w temat, dzięki ale mi się podobają te co mam Ultery :) przynajmniej hondziarze docenią haha

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.