Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie Końcówki wydechu


MultiPanda69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, które końcówki są lepsze ? jedne chyba są gładkie w środku a drugie mają jakieś dziureczki.. Mam a4 b8 avant 2009 2,0 tdi. Czy te końcówki z dziurkami będą generowały jakikolwiek dźwięk ? i czy będą pasowały do mojego wydechu.

z dziurkami:

http://allegro.pl/koncowka-koncowki-tlumika-audi-q5-a4-b8-a5-a6-i6055231294.html

bez ?:

http://allegro.pl/koncowka-koncowki-wydechu-audi-a4-b8-q5-q3-a6-a5-i6075767556.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie na samochodzie jest przykładowe, poglądowe i przedstawia podobną końcówkę.

nie wiem czy to nie te same koncówki...

ja kupiłem u tego gościa konówki.. trzy posty wyzej wstawiłem zdjecia, nie pasuja idelanie, zostaje szpara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jaką średnice mają końcówki od S4 B8 ? Będę montował wydech w MG na dwie strony i muszę zdecydować czy 90mm x4 czy 100mm x4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moze ktos doradzi . Szukam nakladki na koncowki tlumika,mam cienkie rurki srednicy 70 mm wiec sr montazowa musi byc 70mm,zamowilem z aukcji pasujace do skody,audi ale okazalo sie ze srednica 70 to byla sr zewnetrzna.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja z 90mm końcówkami.

nakładane na ori tłumik

xtstgtqt.jpg

Jakie nakładki wrzuciłeś na ten wydech ???

nie wiem jeszcze ale chyba bede chciał zakładać do czegoś takiego:

n33q6u2l.jpg

Mozesz jakies fotki szczeglowe zrobic ?

I jakie koncowki finalnie na ten wydech polecicie - w oryginale ???

Myslałem o czyms takim:

1.

qqtu628m.jpg

lub

2.

7airoqvv.jpg

Edytowane przez simon__75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalozylem takie nakladki , pasuja idealnie na moje "koncowki"

Koncowki sa przyspawane na prosto,na zdjeciu byly wlozone na szybko :)

6e29151a689f3235gen.jpg

Edytowane przez PawelDSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalozylem takie nakladki , pasuja idealnie na moje "koncowki"

Koncowki sa przyspawane na prosto,na zdjeciu byly wlozone na szybko :)

6e29151a689f3235gen.jpg

co to jest za felga mam podobne ale się różnią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie ile ma średnica oryginalnych nakładek na wydech do 1,8 tfsi z 2011 roku ??

jak mierzyłem swój to wychodzi że jest 67mm!! możliwe ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d803e1f8e792d58fmed.jpg

Panowie mam taki tłumik u siebie na aucie. Jest to od wersji 3.0 założony do mojego 2.0. Ostatnio miałem stłuczkę. Gościu wjechał mi w tył i uszkodził lekko końcówkę lewego tłumika. Ubezpieczyciel nie zakwalifikował całego tłumika do wymiany tylko właśnie tą końcówkę. Mam teraz pytanie czy można kupić w ASO sama końcowa rurkę? Nie miałem nakładek. Tam jest rurka w jednej całości przyspawana do tłumika. Podobno jest to część zamienna. Macie pomysł jaki może mieć numer?

Albo jaki numer nakładek jest na taki tłumik. Wtedy kupię nakładki i zasłonię to uszkodzenie po kolizji.

Edytowane przez sikszak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podobno jest to część zamienna.

Druga strona tematu :wink:

Nie pamiętam jak to było z ta częścią w B7 1.8T, ale w podobnej sytuacji pokryli koszty całego tłumika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki komoornik.

a są na ten rodzaj końcówek jakieś ozdobne nakładki chromowane? Bo miałem kiedyś nakładki na starym tłumiku ale tam końcówka tłumika była rurką cienkościenną a obecnie moja koncówka tłumika wygląda jakby była już nakładką ma grube zaokąglone krawędzie. Da się na nia nałożyć jeszcze jakąś nakładkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten skan jest na trzeciej stronie tego wątku. ;)

Wydech w 2.0 T (Avant) jest wyjątkowy :naughty:

Co, na co pasuje tez tu już jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał to mam na sprzedaż oryginalne końcówki czarne do 2.0TFSI na lewą stronę. Sprzedaje bo zrobiłem pełny układ MG Motorsport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał to mam na sprzedaż oryginalne końcówki czarne do 2.0TFSI na lewą stronę. Sprzedaje bo zrobiłem pełny układ MG Motorsport.

I jak ten MG, zadowolony? 2x100 czy wiecej?

Ps. Wydech z 2.0tfsi podejdzie do a4 b8 1.8tfsi?

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał to mam na sprzedaż oryginalne końcówki czarne do 2.0TFSI na lewą stronę. Sprzedaje bo zrobiłem pełny układ MG Motorsport.

I jak ten MG, zadowolony? 2x100 czy wiecej?

Ps. Wydech z 2.0tfsi podejdzie do a4 b8 1.8tfsi?

Tapniete z SGS7

Co do jakości usługi i wydechu to nie ma co się rozpisywać po prostu klasa światowa w każdym względzie. Ryczy jak zły jak mu się przywali jak się jedzie delikatnie to mruczy, a w trasie ze stałą prędkością nic nie słychać 4x90 z dokładką S4 z czarnej ceramiki. Dla mnie efekt wyszedł idealny lepszego bym sobie nie wymarzył. Na hamowni dało 16 koni, a po programie wyszedł 286,9KM i 450NM.

Edytowane przez Grohu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watek załóż jak masz wiecej zdjec i filmow. Z dzwiekiem to masz racje ciezko bez profesjonalnego mikrofonu oddac glos wydechu. Ja sie zastanawiam nad zostawieniem dyfuzora z sline polift bo ładniejszy moim zdaniem niz s4. No i 4 kominy do 240km tez troche duzo ale to juz kwestia indywidualna :)

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...