Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Wymiana wentylatora chłodnicy klimatyzacji


MICKY74

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jak w temacie, jak zabrać się do wymiany szczotek na wentylatorze chłodnicy? W jaki sposób to zdemontować z samochodu? ... Ktoś to już może robił ? ... Pozdrawiam

PS> Może w końcu zrobię coś sam... ;) jak nie jest zbyt trudne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę się skomplikowało, niesprawny sterownik wentylatora - ktoś mógłby podać numer katalogowy sterownika? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok - tak zrobię ...[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 10:22_________________________________________________8E0959501AH dostałem numer części z kosmiczną ceną ... Jednak podczas rozmowy gość podał końcówkę 501 P , apotem się poprawił na 501 AH mówiąc, że to się zamienia na AH ... czy to znaczy, że pasują obydwie końcówki ? Na allegro znalazłem też końcówkę "Q" ... Powiedzcie, o co chodzi z tymi końcówkami .... (niestety telefon serwisu znów nie odpowiada od 30 minut.... Pozdro[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 11:12_________________________________________________Wymieniłem sterownik przy wentylatorze, wentylator chodzi ale niestety problem wciąż istnieje ... Po przejechaniu parunastu kilometrów, przewody od klimy są całe białe ... a nawiewy pozatykane.... Chyba jednak czeka mnie serwis klimy ... chyba, że ktoś wie, co u mnie się dzieje ....:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...