Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale to nie o to chodzi, bo po podłaczeniu guzika, nie dało sie otworzyc samochodu z pilota :rolleyes:

aha to inna bajka. pewnie dalej albo w inny kabelek wpiąć by się trzeba :good:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ale to nie o to chodzi, bo po podłaczeniu guzika, nie dało sie otworzyc samochodu z pilota :rolleyes:

aha to inna bajka. pewnie dalej albo w inny kabelek wpiąć by się trzeba :good:

podpinałem sie pod inne, ale spaliłem z 5 bezpieczników i nie chula :wink4:

Opublikowano

ale to nie o to chodzi, bo po podłaczeniu guzika, nie dało sie otworzyc samochodu z pilota :rolleyes:

aha to inna bajka. pewnie dalej albo w inny kabelek wpiąć by się trzeba :good:

podpinałem sie pod inne, ale spaliłem z 5 bezpieczników i nie chula :wink4:

to sprawdź u brata jak tam kabelek idzie

Opublikowano
  • Autor

ale to nie o to chodzi, bo po podłaczeniu guzika, nie dało sie otworzyc samochodu z pilota :rolleyes:

aha to inna bajka. pewnie dalej albo w inny kabelek wpiąć by się trzeba :good:

podpinałem sie pod inne, ale spaliłem z 5 bezpieczników i nie chula :wink4:

to sprawdź u brata jak tam kabelek idzie

juz to sprawdzałem :wink4:, ale tam jest całkiem inna kostka w polifcie, ta przy nogach :wink4:, w sumie kupiłem to tylko po to żeby świeciło, także narazie olewam temat :tongue4:

Opublikowano

hehe, jak kiedyś bym coś grzebał to sprawdzę :wink4:

Opublikowano
  • Autor

hehe, jak kiedyś bym coś grzebał to sprawdzę :wink4:

spoko, narazie tak jak pisałem, nie grzebie prawie nic, bo jestem nastawiony na zmiane, ale co bedzie , to czas pokaże :good:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 20:03_________________________________________________zastanawiam się nad tą :gwizdanie:

http://otomoto.pl/audi-a4-1-9tdi-110km-facelift-full-C15806463.html

Opublikowano

avant? teraz starszy kupował taką lalunię 2000 atramentowy kolorek. 16500 do rej wyszła :wink4:

szukaj sedanika slepy :good:

Opublikowano
  • Autor

avant? teraz starszy kupował taką lalunię 2000 atramentowy kolorek. 16500 do rej wyszła :wink4:

szukaj sedanika slepy :good:

mam jednego na oku, ale ta ma za***iste wyposażenie, i jest czarna, także zrobiłby z niej kose, ale tak jak mówię do wiosny, się coś ogarnie :wink4:

Opublikowano

no stoi ta a4 koło drogi taka se... ale bym cię dziś najechał koło dąbrówki :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no stoi ta a4 koło drogi taka se... ale bym cię dziś najechał koło dąbrówki :gwizdanie:

Tyś leciał tą patelnią :decayed:, trzaskałem sesyjkę właśnie :decayed:

Opublikowano

no fele zmieniłeś i nie mogłem cie poznać

Opublikowano
  • Autor

no fele zmieniłeś i nie mogłem cie poznać

no wpadła zimówka :wink4: i zawieszka troszke do góry :wink4:

Opublikowano

co do tej a4 to się zastanów powiem ci, czy nie chciałbyś czegoś nowszego

Opublikowano
  • Autor

co do tej a4 to się zastanów powiem ci, czy nie chciałbyś czegoś nowszego

nie bede miał kasy na nic nowszego :no:, dlatego ciągle mam rozkminę, czy zostać przy zeciore, czy zmieniać na polifta :disgust:

Opublikowano

szczerze jak dla mnie żadna zmiana ale wiadomo kasa blokuje wszystko

Opublikowano

zmiana by była, polift jest dużo fajniejszy, ale zwróć uwagę na to, że w to auto włożyłeś kupę kasy i dużo stracisz mimo wszystko, kupisz następne b5 wsadzisz kasę i przy sprzedaży znowu stracisz, bo jak widać b5 coś spadło ostatnie czasy...

może rzeczywiście lepiej uzbierać i kupić b6 albo inną markę?

Opublikowano
  • Autor

szczerze jak dla mnie żadna zmiana ale wiadomo kasa blokuje wszystko

liczyłeś ile już wpakowałeś w B5 :naughty:, ciągle się waham :confused4:

zmiana by była, polift jest dużo fajniejszy, ale zwróć uwagę na to, że w to auto włożyłeś kupę kasy i dużo stracisz mimo wszystko, kupisz następne b5 wsadzisz kasę i przy sprzedaży znowu stracisz, bo jak widać b5 coś spadło ostatnie czasy...

może rzeczywiście lepiej uzbierać i kupić b6 albo inną markę?

obstawiam dwie opcje na wiosne, kupno polifta, albo zostawienie zeciora i dokupienie , jakiegoś wariata do szaleństw :kox:

Opublikowano

wariata to masz teraz :kox:

Opublikowano
  • Autor

wariata to masz teraz :kox:

ale nie jedzie :decayed:

Opublikowano

wariata to masz teraz :kox:

ale nie jedzie :decayed:

nie jedzie to mój golf na skręconym gazie :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.