Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Slepy ta lampeczka była też w wydaniu z diodkami czerwonymi ;)

wiem, ale ta póki co jest w śmiesznej kasie :wink4:, i dlatego się nią zainteresowałem :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a diody zawsze można dorezać :cool1:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 13:08_________________________________________________i będą dwa fun'y w jednym :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a diody zawsze można dorezać :cool1:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 13:08_________________________________________________i będą dwa fun'y w jednym :decayed:

bedzie wszystko ogarnięte :decayed:, do czwartku jest licytacja, zobaczymy czy się uda, szukam jeszcze lampki na tył, w dobrej kasie ale narazie posucha na allegro :thumbdown:

Opublikowano

Oo, widzę że w dziale sprzedam auto, na allegro też wystawiasz?

Opublikowano
  • Autor

Oo, widzę że w dziale sprzedam auto, na allegro też wystawiasz?

chyba jutro :wink4:, dałem najpierw tutaj, bo ludzie stąd mogą docenić, ile w niej jest zrobione, i że nie trzeba już przez to przechodzić :wink4:

Opublikowano

No to życzę powodzenia, tylko wydaję mi się że chyba słaby teraz jest okres na sprzedaż auta, no ale może się mylę.

Opublikowano
  • Autor

No to życzę powodzenia, tylko wydaję mi się że chyba słaby teraz jest okres na sprzedaż auta, no ale może się mylę.

wiem że nie zaciekwy, ale co zrobić, może akurat się trafi chętny :embarrassed:

Opublikowano

ceny są wysokie :good: dobry okres na sprzedaż auta, ale trzeba mieć troszkę cierpliwości :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ceny są wysokie :good: dobry okres na sprzedaż auta, ale trzeba mieć troszkę cierpliwości :wink4:

mam ją zią :wink4:, mam czym jeździć także luz, sprzeda sie to bedzie zmiana, nie sprzeda sie modzimy dalej :evil:

Opublikowano

to tak jak u mnie było i sie nie sprzedała :polew:

Opublikowano
  • Autor

to tak jak u mnie było i sie nie sprzedała :polew:

zobaczymy, co bedzie :decayed:, najwyżej puszczę ją taniej i więcej dołożę :wink4:

Opublikowano

czyli jednak jesteś zdecydowany na zmianę :cool1:

Opublikowano
  • Autor

czyli jednak jesteś zdecydowany na zmianę :cool1:

raczej, tak jak podliczyłem koszty ile bym jeszcze musiał dołożyć do zeciora, zeby było tak jak sobie planowałem, to wychodzi spora sumka :decayed:

takze jestem nastawiony na zmiane, i raczej do takowej dojdzie wcześniej czy później :wink4:

Opublikowano

to tak jak u mnie było i sie nie sprzedała :polew:

zobaczymy, co bedzie :decayed:, najwyżej puszczę ją taniej i więcej dołożę :wink4:

uu panie Ty w tym 1.6 nie masz klimy :confused4:

Opublikowano
  • Autor

to tak jak u mnie było i sie nie sprzedała :polew:

zobaczymy, co bedzie :decayed:, najwyżej puszczę ją taniej i więcej dołożę :wink4:

uu panie Ty w tym 1.6 nie masz klimy :confused4:

no właśnie w tym 1.6 nie mam :thumbdown:, między innymi dlatego zmiana :wink4:, myślę że 10k, za nia wezmę po wyciągnięciu gratów :mysli:

Opublikowano

jakbyś mieszkał bliżej to chyba bym ją łykał za 9k :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jakbyś mieszkał bliżej to chyba bym ją łykał za 9k :naughty:

a co ma do tego odległość :naughty:

Opublikowano

jakbyś mieszkał bliżej to chyba bym ją łykał za 9k :naughty:

a co ma do tego odległość :naughty:

za dalko by jechac i ogladac przestanek autobusowy :polew:

Opublikowano

jakbyś mieszkał bliżej to chyba bym ją łykał za 9k :naughty:

a co ma do tego odległość :naughty:

starszy nie pojedzie tak daleko po auto raczej, po drugie nie bardzo jest z kim teraz..

Opublikowano
  • Autor

jakbyś mieszkał bliżej to chyba bym ją łykał za 9k :naughty:

a co ma do tego odległość :naughty:

za dalko by jechac i ogladac przestanek autobusowy :polew:

co prawda to prawda :polew:

jakbyś mieszkał bliżej to chyba bym ją łykał za 9k :naughty:

a co ma do tego odległość :naughty:

starszy nie pojedzie tak daleko po auto raczej, po drugie nie bardzo jest z kim teraz..

a no jest i tak :wink4:

patrzyłem na allegro, to takie same tyle że w serii, po 10, 11 klocków chodzą, jak wezmę 11 to bede zadowolony, na cześć gratów mam już kupców, także może nie trzeba bedzie az tak strasznej kasy dokładać :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.