Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

lubię tooo :rolleyes:

Młody jesteś..przejdzie Ci :decayed:

ale ja lubię to zboczenie

Ty masz fetysz staruchu :D

Ty ragga sprzedawaj cifa i kupuj coś z pierścieniami :) A i swoją drogą wpadaj może na spota wojewódzkiego do Rąblowa :)

Sprzedaję cifa i kupuję coś małego.. i do pierścieni mam zamiar wrócic ...tęsknie kurfa za komfortem :kox: :kox:

Kiedy macie spota..to bym zaleciał :wink4:

Opublikowano

lubię tooo :rolleyes:

Młody jesteś..przejdzie Ci :decayed:

ale ja lubię to zboczenie

Ty masz fetysz staruchu :D

czyli jak za młody to chce diesela i jak za stary to też chce diesela :decayed: dobrze, że chociaż ty jesteś w tym benzynowym wieku :naughty:

p.s. bo benzyną można się naćpać :kox:

Opublikowano

dobrze, że chociaż ty jesteś w tym benzynowym wieku :naughty

Ja jestem w wieku gazowniczym :polew:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem co ty byś tam chciał ale ja bym chciał jakiegoś muscle cara z klimatem :kox:

np ten:

http://otomoto.pl/cadillac-eldorado-klasyk-na-chodzie-C15387256.html

nie, takie to nie coś małego, zwinnego, z za***istym silnikiem :evil:

dobrze, że chociaż ty jesteś w tym benzynowym wieku :naughty

Ja jestem w wieku gazowniczym :polew:

a od jakiego wieku się to zaczyna, bo może zaczekam :polew:

Opublikowano

od 23 slepy

w wieku 69 przechodzisz na hybrydy :gwizdanie:

Opublikowano

nie wiem co ty byś tam chciał ale ja bym chciał jakiegoś muscle cara z klimatem :kox:

np ten:

http://otomoto.pl/cadillac-eldorado-klasyk-na-chodzie-C15387256.html

o fpiz*u..ale szafa :facepalm::lol1:

a od jakiego wieku się to zaczyna, bo może zaczekam

masz jeszcze rok Zią :naughty:

Opublikowano

Ty masz fetysz staruchu :D

a kto w dzisiejszych czasach nie ma :naughty: "Luźna Maja" ma większe doświadczenie niż niejedna ulicznica, a Ty mi tu gitarę zawracasz klekotem diesla :polew: Takie 1,8T to nic specjalnego, pracuje jak suszareczka "luźnej Majki", co innego jakaś Vka, ale Vka żre jak głupia :thumbdown: A ja gazu niet :no:

Kiedy macie spota..to bym zaleciał :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=57380.1920 i jeszcze: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176282.0 :good:

Opublikowano

o fpiz*u..ale szafa :facepalm::lol1:

jaki lans taką szafą :naughty: jechałbym w podróż dookoła europy z cysterną na haku :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem co ty byś tam chciał ale ja bym chciał jakiegoś muscle cara z klimatem :kox:

np ten:

http://otomoto.pl/cadillac-eldorado-klasyk-na-chodzie-C15387256.html

o fpiz*u..ale szafa :facepalm::lol1:

a od jakiego wieku się to zaczyna, bo może zaczekam

masz jeszcze rok Zią :naughty:

Zią ale w 2011, to ja bede miał 23 :shocked:, chyba trzeba kupić bene z gazem :polew:

o fpiz*u..ale szafa :facepalm::lol1:

jaki lans taką szafą :naughty: jechałbym w podróż dookoła europy z cysterną na haku :decayed:

Od lansu to ja bede miał b5 na 19", mój youngtimer, ma zapi****ać :kox:

Opublikowano

a od jakiego wieku się to zaczyna, bo może zaczekam

masz jeszcze rok Zią :naughty:

Ło to ja przeleciałem przez ten wiek klekocząc :naughty: Ale fakt miałem chwile pomyślunku, żeby kupić suszarkę w Q i gazolinie :decayed: Na szczęście nie popełniłem tego błędu :decayed:

Opublikowano

mój youngtimer, ma zapi****ać :kox:

mój golf też mi to obiecywał :decayed:

Opublikowano

Ejjj tam marudzisz :decayed:

Dobra .. nie spamujmy bo zaraz wielki Tomo wpadnie i rozda cukierki :D

Opublikowano
  • Autor

a od jakiego wieku się to zaczyna, bo może zaczekam

masz jeszcze rok Zią :naughty:

Ło to ja przeleciałem przez ten wiek klekocząc :naughty: Ale fakt miałem chwile pomyślunku, żeby kupić suszarkę w Q i gazolinie :decayed: Na szczęście nie popełniłem tego błędu :decayed:

to ja musze szybko kupić klekota, żeby się na 22 jeszcze załapać :polew:

Ejjj tam marudzisz :decayed:

Dobra .. nie spamujmy bo zaraz wielki Tomo wpadnie i rozda cukierki :D

Oj dokładnie, dokładnie :decayed:

Opublikowano

Slepy ile dawałeś za swoje światełka do przodu ?

Opublikowano

2.99 w castoramie :decayed:

Opublikowano

hehe to trafiła mu się promocja nie ma co :D jadę do castoramy hehe

Opublikowano
  • Autor

450zł, z kierunkami w błotniki i przesyłką :wink4:

Opublikowano

10 stron spamu , będę tu wpadał częściej od dzisiaj :gwizdanie: :evil:

Opublikowano

zacnie zrobiłeś swoją audiczkę tylko zastanawiam się czy masz założone jakieś dystanse na kołach czy nie ? :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.