Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

slepy jak tam podsufitówka? :decayed:

nie ma narazie kasy na materiały :decayed:, muszę sprzedać parę gratów i się za to wezmę :decayed:, narazie nie ma na nic weny nawet foteli jeszcze nie przeprałem :kox:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 19:59_________________________________________________Panowie zbieram kaskę na mody, może komuś coś potrzeba :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179364.0

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

LYCYTUJE, tylko szkoda ze urwane klapki ;(

nic sie nie poradzi :disgust: a ja chodze dzis wkur*** bo jak zrobilem fotki srodka to konsola wyglada jak by byla niebieska :wallbash: a to co malowalem czarne :wallbash: i jest :sick3: z fleszem fotyy kaaaaaaaszana a bez normalne kolory :wallbash:

Opublikowano

LYCYTUJE, tylko szkoda ze urwane klapki ;(

nic sie nie poradzi :disgust: a ja chodze dzis wkur*** bo jak zrobilem fotki srodka to konsola wyglada jak by byla niebieska :wallbash: a to co malowalem czarne :wallbash: i jest :sick3: z fleszem fotyy kaaaaaaaszana a bez normalne kolory :wallbash:

wojciu ale zawsze tak jest jak robisz fotki z lampą :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

LYCYTUJE, tylko szkoda ze urwane klapki ;(

nic sie nie poradzi :disgust: a ja chodze dzis wkur*** bo jak zrobilem fotki srodka to konsola wyglada jak by byla niebieska :wallbash: a to co malowalem czarne :wallbash: i jest :sick3: z fleszem fotyy kaaaaaaaszana a bez normalne kolory :wallbash:

zawsze tak bedzie wychodzic, na automatycznych ustawieniach aparatu :wink4:

Opublikowano

kocham was :decayed: bo ja juz mialem cheć kupić spreja i malowac wsio na czarno :slina::wallbash:

Opublikowano
  • Autor

kocham was :decayed: bo ja juz mialem cheć kupić spreja i malowac wsio na czarno :slina::wallbash:

bez takich wyznań proszę :naughty:

Opublikowano

kocham was :decayed: bo ja juz mialem cheć kupić spreja i malowac wsio na czarno :slina::wallbash:

bez takich wyznań proszę :naughty:

to z raaadości :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kocham was :decayed: bo ja juz mialem cheć kupić spreja i malowac wsio na czarno :slina::wallbash:

bez takich wyznań proszę :naughty:

to z raaadości :decayed:

widziałeś jak moja kiera wychodziła na fotkach, też dwa inne kolory :wink4:

Opublikowano

teraz ogladam :wink4: dobra jakos bedzoe :kox: slepy jak tam twoja podsufitowka :wink4:

Opublikowano
  • Autor

teraz ogladam :wink4: dobra jakos bedzoe :kox: slepy jak tam twoja podsufitowka :wink4:

cisza w temacie :gwizdanie:

Opublikowano

teraz ogladam :wink4: dobra jakos bedzoe :kox: slepy jak tam twoja podsufitowka :wink4:

cisza w temacie :gwizdanie:

lipa :confused4:

Opublikowano
  • Autor

teraz ogladam :wink4: dobra jakos bedzoe :kox: slepy jak tam twoja podsufitowka :wink4:

cisza w temacie :gwizdanie:

lipa :confused4:

Muszę skąbinować jakiś budżet :decayed:

Opublikowano

u mnier tez krucho :decayed:

Opublikowano
  • Autor

u mnier tez krucho :decayed:

ciągle szukam pracy :naughty:, jak tylko coś dorwę to się coś ruszy :gwizdanie:

Opublikowano

tez szukam pracy :decayed: jak bedzie gdzies dla mnie wolne miejsce to daj znac :evil:

Opublikowano

Dla żeli nie ma miejsca nigdzie :polew:

Ślepy KOZAK FURACZ ! :cool1: :cool1: :cool1: Pełen szacun.

Opublikowano

Dla żeli nie ma miejsca nigdzie :polew:

Ślepy KOZAK FURACZ ! :cool1: :cool1: :cool1: Pełen szacun.

:ssij: gdy do mnie przemawiasz. a co do slepego auta to nic nowego nie odkryłeś :)

Opublikowano
  • Autor

Dla żeli nie ma miejsca nigdzie :polew:

Ślepy KOZAK FURACZ ! :cool1: :cool1: :cool1: Pełen szacun.

Dzięki :hi:, staram się jak mogę :decayed:

tez szukam pracy :decayed: jak bedzie gdzies dla mnie wolne miejsce to daj znac :evil:

no narazie, licho, i handluje czym się da :polew:, poszła wiązka, czekam aż ktoś weźmie inne tajle :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.