Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie no z całą pewnością jest kupe dobrej roboty wykonanej od początku do dziś. :good: Aż sam mam ochotę kupić serie jakąś w tdi, bo moja ADRka coś się zaczyna sypać tzn silnik klekocze jak c**j. A nie mam kasy na robote i mi trochę szkoda ^^ Ale w sumie kupić auto za 8-9 tys i je rezać od czasu do czasu to na pewno kupa satysfakcji i radości ! :hi:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Staraj się bo jest o co, najbardziej w tym wszystkim za***iste jest to że odważyłeś się inwestować w kilkunastoletnie auto! I to mi się podoba!

no to chyba jak większość posiadaczy B5 w Battalionie :decayed:, jakbym miał to robić od nowa to bym sie nie skusił :wink4:, wolałbym kupić coś nowszego, a tak maszyna ruszyła i chyba nie da się jej zatrzymać :kox:

ślepy co byś teraz nie kupił to i tak juz będziesz rezał :decayed: wiem po sobie rozgladam sie za autem które mozna łatwo skutecznie przerobić :decayed:

no tego jestem pewien na bank :kox:

Nie no z całą pewnością jest kupe dobrej roboty wykonanej od początku do dziś. :good: Aż sam mam ochotę kupić serie jakąś w tdi, bo moja ADRka coś się zaczyna sypać tzn silnik klekocze jak c**j. A nie mam kasy na robote i mi trochę szkoda ^^ Ale w sumie kupić auto za 8-9 tys i je rezać od czasu do czasu to na pewno kupa satysfakcji i radości ! :hi:

zabawy jest co nie miara :kox:, i tym bardziej cieszy, że wszystkie modyfikacje póki co nie sprawiają najmniejszego problemu i działają bez zarzutu :good:

Opublikowano

I to cieszy człowieka! :good: Dobrze jest tak trzymać, nie pozbywaj się tego auta tylko je rezaj rezaj wszystko co możliwe, będzie pięknie !

Opublikowano

Slepy kiedy będzie swapik :evil:

Opublikowano
:cool1: a co jakieś ciekawe plany odnośnie Swapa ? ( Szczerze przyznam, że nie chce mi się czytać tyle stron ) :>
Opublikowano
  • Autor

I to cieszy człowieka! :good: Dobrze jest tak trzymać, nie pozbywaj się tego auta tylko je rezaj rezaj wszystko co możliwe, będzie pięknie !

cheba tak bedzie, że auto zostanie, bo teraz muszę odkładać grubszą kasę na inne wydatki :decayed:

Slepy kiedy będzie swapik :evil:

póki co cisza w tym temacie :decayed:, nawet się za dawcą nie rozglądałem jeszcze :decayed:

:cool1: a co jakieś ciekawe plany odnośnie Swapa ? ( Szczerze przyznam, że nie chce mi się czytać tyle stron ) :>

może, może :przebiegly:

Opublikowano

slepy swap swpa :przebiegly: bedziem latać :przebiegly:

Opublikowano

a patrzcie Kochany Wojciu <3 znów zajrzał :gwizdanie: sorry za OT.

A można poznać plany tego SWAPA +/-

Opublikowano
  • Autor

a patrzcie żelowiec znów zajrzał :gwizdanie: sorry za OT.

A można poznać plany tego SWAPA +/-

AVF i 6 skrzynia :wink4: jak do niego dojdzie, nic pozatym sensownego nie widzę :wink4:

Opublikowano

:good:

Czyli pozytyw, ważne jak narazie że szuracz się dobrze prezentuje :kox:

Opublikowano

a patrzcie żelowiec znów zajrzał :gwizdanie: sorry za OT.

A można poznać plany tego SWAPA +/-

AVF i 6 skrzynia :wink4: jak do niego dojdzie, nic pozatym sensownego nie widzę :wink4:

slepy nie chcesz zderzaków poliftowych? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a patrzcie żelowiec znów zajrzał :gwizdanie: sorry za OT.

A można poznać plany tego SWAPA +/-

AVF i 6 skrzynia :wink4: jak do niego dojdzie, nic pozatym sensownego nie widzę :wink4:

slepy nie chcesz zderzaków poliftowych? :decayed:

za darmo chętnie :tongue4:, masz coś na horyzoncie po pieniadzach :naughty:

Opublikowano

a patrzcie żelowiec znów zajrzał :gwizdanie: sorry za OT.

A można poznać plany tego SWAPA +/-

AVF i 6 skrzynia :wink4: jak do niego dojdzie, nic pozatym sensownego nie widzę :wink4:

slepy nie chcesz zderzaków poliftowych? :decayed:

za darmo chętnie :tongue4:, masz coś na horyzoncie po pieniadzach :naughty:

może może :przebiegly: rozglądam sie i czekam aż gosc zmieknie :tongue4: zabieram dokladke od polifciaka z..... i reszta moze isc dla ciebie :good:

Opublikowano

o to ja wezme te stare przedliftem przydadzą mi się albo chociaż na przod :kox:

Opublikowano
  • Autor

a patrzcie żelowiec znów zajrzał :gwizdanie: sorry za OT.

A można poznać plany tego SWAPA +/-

AVF i 6 skrzynia :wink4: jak do niego dojdzie, nic pozatym sensownego nie widzę :wink4:

slepy nie chcesz zderzaków poliftowych? :decayed:

za darmo chętnie :tongue4:, masz coś na horyzoncie po pieniadzach :naughty:

może może :przebiegly: rozglądam sie i czekam aż gosc zmieknie :tongue4: zabieram dokladke od polifciaka z..... i reszta moze isc dla ciebie :good:

jak bedziesz wiedział coś konkretnie to daj znac :wink4:, narazie i tak mam ograniczony budżet, ale ostatnio Mojej na spocie spodobał się poliftowy zderzak i może coś się uda zdziałać w tą stronę :decayed:

Opublikowano

ok nie ma problemu :good: moze znowu bedzie za 200zl z halo :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ok nie ma problemu :good: moze znowu bedzie za 200zl z halo :gwizdanie:

dobrze by było :decayed:

Opublikowano

slepy nie myslales nad malowaniem albo przyciemnieniem przednich lamp lekko na czarno? :evil: bo ja tak wlasnie sobie mysle jak by to wygladalo, nie musi byc jakas wielka czern,tak delikatnie :rolleyes: + do tego kierunki dymione :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

slepy nie myslales nad malowaniem albo przyciemnieniem przednich lamp lekko na czarno? :evil: bo ja tak wlasnie sobie mysle jak by to wygladalo, nie musi byc jakas wielka czern,tak delikatnie :rolleyes: + do tego kierunki dymione :rolleyes:

lampki póki co zostaja w chromie :wink4:, moze wleci na próbe jakas ciemna folia :mysli:

Opublikowano

slepy nie myslales nad malowaniem albo przyciemnieniem przednich lamp lekko na czarno? :evil: bo ja tak wlasnie sobie mysle jak by to wygladalo, nie musi byc jakas wielka czern,tak delikatnie :rolleyes: + do tego kierunki dymione :rolleyes:

lampki póki co zostaja w chromie :wink4:, moze wleci na próbe jakas ciemna folia :mysli:

o foli mysle :wink4: nie chce lamp rozklejac i malowac je matem. jak obkleisz to w kazdej chwili zrywasz i jest tak jak bylo :good:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 20:10_________________________________________________http://allegro.pl/folia-czarna-do-lamp-przednich-hit-100x50cm-i1374755707.html takie cos :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.