Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja moze krateczki łykne :decayed: tylko $$$$ :decayed:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ja moze krateczki łykne :decayed: tylko $$$$ :decayed:

póki co są, rezerwacja do jutra dla FAFAła poszła, no ale zobaczymy czy weźmie :wink4:, w tym tygodniu dostaje zapomogę z UP, także może coś ruszy :polew:

Opublikowano

a ja juz nie mam co sprzedac :decayed: czekam na jakies urodziny,imieniny,dzien babci i dziadka :polew: moze cos wpadnie :polew:

Opublikowano
  • Autor

a ja juz nie mam co sprzedac :decayed: czekam na jakies urodziny,imieniny,dzien babci i dziadka :polew: moze cos wpadnie :polew:

no to widzę że już desperacja pełna :decayed:

przymierzyłem dzisiaj lampkę, tą co kupiłem od a3, i pasuje idealnie do polifta, jest taka sama, wtyczki pasują bez rezania :naughty:

Opublikowano

a ja juz nie mam co sprzedać :decayed: czekam na jakies urodziny,imieniny,dzien babci i dziadka :polew: moze cos wpadnie :polew:

no to widzę że już desperacja pełna :decayed:

przymierzyłem dzisiaj lampkę, tą co kupiłem od a3, i pasuje idealnie do polifta, jest taka sama, wtyczki pasują bez rezania :naughty:

dobrze wiedzieć :gwizdanie: nie nie desperacja mam odłożone ale to na cos innego :naughty: a na takie pierdoły co teraz robie to trzeba na kimś żerować :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a ja juz nie mam co sprzedać :decayed: czekam na jakies urodziny,imieniny,dzien babci i dziadka :polew: moze cos wpadnie :polew:

no to widzę że już desperacja pełna :decayed:

przymierzyłem dzisiaj lampkę, tą co kupiłem od a3, i pasuje idealnie do polifta, jest taka sama, wtyczki pasują bez rezania :naughty:

dobrze wiedzieć :gwizdanie: nie nie desperacja mam odłożone ale to na cos innego :naughty: a na takie pierdoły co teraz robie to trzeba na kimś żerować :decayed:

wiem jak jest :wink4:

na pierwszy ogień pójdą dekory i sufit w alcantarze, następny w kolejce chyba Bix :gwizdanie:

Opublikowano

a ja juz nie mam co sprzedać :decayed: czekam na jakies urodziny,imieniny,dzien babci i dziadka :polew: moze cos wpadnie :polew:

no to widzę że już desperacja pełna :decayed:

przymierzyłem dzisiaj lampkę, tą co kupiłem od a3, i pasuje idealnie do polifta, jest taka sama, wtyczki pasują bez rezania :naughty:

dobrze wiedzieć :gwizdanie: nie nie desperacja mam odłożone ale to na cos innego :naughty: a na takie pierdoły co teraz robie to trzeba na kimś żerować :decayed:

wiem jak jest :wink4:

na pierwszy ogień pójdą dekory i sufit w alcantarze, następny w kolejce chyba Bix :gwizdanie:

u mnie dekory, poliftowy zderzak i bix :good: podsufitówka niech czeka na wakacje :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a ja juz nie mam co sprzedać :decayed: czekam na jakies urodziny,imieniny,dzien babci i dziadka :polew: moze cos wpadnie :polew:

no to widzę że już desperacja pełna :decayed:

przymierzyłem dzisiaj lampkę, tą co kupiłem od a3, i pasuje idealnie do polifta, jest taka sama, wtyczki pasują bez rezania :naughty:

dobrze wiedzieć :gwizdanie: nie nie desperacja mam odłożone ale to na cos innego :naughty: a na takie pierdoły co teraz robie to trzeba na kimś żerować :decayed:

wiem jak jest :wink4:

na pierwszy ogień pójdą dekory i sufit w alcantarze, następny w kolejce chyba Bix :gwizdanie:

u mnie dekory, poliftowy zderzak i bix :good: podsufitówka niech czeka na wakacje :wink4:

zderzak? na tył?

Opublikowano

tak juz dośc dlugo lezy i czeka na malowanie :confused4: gdybym mial kase to jeszcze od Krychy by wpadł gril od eSki ale kit bedzie polifciak :wink4:

Opublikowano
  • Autor

tak juz dośc dlugo lezy i czeka na malowanie :confused4: gdybym mial kase to jeszcze od Krychy by wpadł gril od eSki ale kit bedzie polifciak :wink4:

a zdesio masz pod PDC?

Opublikowano

tak juz dośc dlugo lezy i czeka na malowanie :confused4: gdybym mial kase to jeszcze od Krychy by wpadł gril od eSki ale kit bedzie polifciak :wink4:

a zdesio masz pod PDC?

wlasnie nie :confused4: nawet dokladka nie jest od polifciaka :confused4: ale bede szukac polifciaka z PDC :good:

Opublikowano
  • Autor

tak juz dośc dlugo lezy i czeka na malowanie :confused4: gdybym mial kase to jeszcze od Krychy by wpadł gril od eSki ale kit bedzie polifciak :wink4:

a zdesio masz pod PDC?

wlasnie nie :confused4: nawet dokladka nie jest od polifciaka :confused4: ale bede szukac polifciaka z PDC :good:

szukaj samej dokładki wyjdzie Cię taniej :wink4:

Opublikowano

tak juz dośc dlugo lezy i czeka na malowanie :confused4: gdybym mial kase to jeszcze od Krychy by wpadł gril od eSki ale kit bedzie polifciak :wink4:

a zdesio masz pod PDC?

wlasnie nie :confused4: nawet dokladka nie jest od polifciaka :confused4: ale bede szukac polifciaka z PDC :good:

szukaj samej dokładki wyjdzie Cię taniej :wink4:

no o dokładce mowie o dokładce :good: zdesio pomaluje w następnym tyg może i bede zakładac, a dokładka jak sie trafi to sie trafi, jak nie to trudno :decayed:

Opublikowano

ślepy to oszukaniec B4 zasuwa :polew:

:wink4:slepy.jpg

Opublikowano
  • Autor

ślepy to oszukaniec B4 zasuwa :polew:

:wink4:slepy.jpg

o jechany wydał mnie :decayed:

Mrogal łezka mi się w oku zakręciła, poprzednia była b3, z mordką B4 :>

Opublikowano

ślepy to oszukaniec B4 zasuwa :polew:

:wink4:slepy.jpg

o jechany wydał mnie :decayed:

Mrogal łezka mi się w oku zakręciła, poprzednia była b3, z mordką B4 :>

priva tam badaj :good:

Opublikowano
  • Autor

ślepy to oszukaniec B4 zasuwa :polew:

:wink4:slepy.jpg

o jechany wydał mnie :decayed:

Mrogal łezka mi się w oku zakręciła, poprzednia była b3, z mordką B4 :>

priva tam badaj :good:

zbadany :decayed:, masz tą foteczkę jakąś :naughty:

Opublikowano

Staraj się bo jest o co, najbardziej w tym wszystkim za***iste jest to że odważyłeś się inwestować w kilkunastoletnie auto! I to mi się podoba!

Opublikowano
  • Autor

Staraj się bo jest o co, najbardziej w tym wszystkim za***iste jest to że odważyłeś się inwestować w kilkunastoletnie auto! I to mi się podoba!

no to chyba jak większość posiadaczy B5 w Battalionie :decayed:, jakbym miał to robić od nowa to bym sie nie skusił :wink4:, wolałbym kupić coś nowszego, a tak maszyna ruszyła i chyba nie da się jej zatrzymać :kox:

Opublikowano

Staraj się bo jest o co, najbardziej w tym wszystkim za***iste jest to że odważyłeś się inwestować w kilkunastoletnie auto! I to mi się podoba!

no to chyba jak większość posiadaczy B5 w Battalionie :decayed:, jakbym miał to robić od nowa to bym sie nie skusił :wink4:, wolałbym kupić coś nowszego, a tak maszyna ruszyła i chyba nie da się jej zatrzymać :kox:

ślepy co byś teraz nie kupił to i tak juz będziesz rezał :decayed: wiem po sobie rozgladam sie za autem które mozna łatwo skutecznie przerobić :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.