Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a da sie jakos wyciagnac te pokretla podswietlane? :wink4:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

a da sie jakos wyciagnac te pokretla podswietlane? :wink4:

nie wiem, a po co chcesz je wyciągać?

Opublikowano

juz nic myslem ze te podswietlenia bedzie sie dalo przelozyc do tych moich starych kratek zeby bylo tak jak w eu :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

juz nic myslem ze te podswietlenia bedzie sie dalo przelozyc do tych moich starych kratek zeby bylo tak jak w eu :tongue4:

tam wystarczy, przerobić delikatnie ograniczniki kratek, takie plastikowe bolce, i masz regulacje jak w EU :naughty:

Opublikowano

juz nic myslem ze te podswietlenia bedzie sie dalo przelozyc do tych moich starych kratek zeby bylo tak jak w eu :tongue4:

tam wystarczy, przerobić delikatnie ograniczniki kratek, takie plastikowe bolce, i masz regulacje jak w EU :naughty:

jak bede miec kase to sie zgłosze :wink4:

Opublikowano
  • Autor

juz nic myslem ze te podswietlenia bedzie sie dalo przelozyc do tych moich starych kratek zeby bylo tak jak w eu :tongue4:

tam wystarczy, przerobić delikatnie ograniczniki kratek, takie plastikowe bolce, i masz regulacje jak w EU :naughty:

jak bede miec kase to sie zgłosze :wink4:

oki :decayed:

Opublikowano

slepy przegladajac forum i robiac rozne VT przy zielonym aucie czarne lampy wygladaja jak kuuupa :sick3::decayed:

Opublikowano
  • Autor

slepy przegladajac forum i robiac rozne VT przy zielonym aucie czarne lampy wygladaja jak kuuupa :sick3::decayed:

jak zrobiłem sobie to Vt z obrysówką, to nawet całkiem mi się to widzi :evil:, ale zostaną w chromie :decayed:

Opublikowano

slepy przegladajac forum i robiac rozne VT przy zielonym aucie czarne lampy wygladaja jak kuuupa :sick3::decayed:

jak zrobiłem sobie to Vt z obrysówką, to nawet całkiem mi się to widzi :evil:, ale zostaną w chromie :decayed:

ja bez obrysówki i jest bleeee :decayed: a nawet jak juz cos to nie mial bym z czego zrobic tej obrysowki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

slepy przegladajac forum i robiac rozne VT przy zielonym aucie czarne lampy wygladaja jak kuuupa :sick3::decayed:

jak zrobiłem sobie to Vt z obrysówką, to nawet całkiem mi się to widzi :evil:, ale zostaną w chromie :decayed:

ja bez obrysówki i jest bleeee :decayed: a nawet jak juz cos to nie mial bym z czego zrobic tej obrysowki :wink4:

można by się pokuscić, i w carbon lampki walnąć albo jakiż kremik :kox:

Opublikowano

slepy przegladajac forum i robiac rozne VT przy zielonym aucie czarne lampy wygladaja jak kuuupa :sick3::decayed:

jak zrobiłem sobie to Vt z obrysówką, to nawet całkiem mi się to widzi :evil:, ale zostaną w chromie :decayed:

ja bez obrysówki i jest bleeee :decayed: a nawet jak juz cos to nie mial bym z czego zrobic tej obrysowki :wink4:

można by się pokuscić, i w carbon lampki walnąć albo jakiż kremik :kox:

carbon? :decayed: w carbon to mam chęc lusterka zrobic ale nie lampy :decayed: a jak malowac lampy to albo na bialo albo w jakis kremowy tak jak mowisz :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

slepy przegladajac forum i robiac rozne VT przy zielonym aucie czarne lampy wygladaja jak kuuupa :sick3::decayed:

jak zrobiłem sobie to Vt z obrysówką, to nawet całkiem mi się to widzi :evil:, ale zostaną w chromie :decayed:

ja bez obrysówki i jest bleeee :decayed: a nawet jak juz cos to nie mial bym z czego zrobic tej obrysowki :wink4:

można by się pokuscić, i w carbon lampki walnąć albo jakiż kremik :kox:

carbon? :decayed: w carbon to mam chęc lusterka zrobic ale nie lampy :decayed: a jak malowac lampy to albo na bialo albo w jakis kremowy tak jak mowisz :tongue4:

moje zostają w chromie, jak się uda to z obrysówką :wink4:, i napewno wleci dwówłoknowa żarówka w kierunek, i tam bedą postojówki :good:

Opublikowano

a powiedz mi z czego zrobisz ten plasik pomaranczowy? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a powiedz mi z czego zrobisz ten plasik pomaranczowy? :wink4:

z jakiegoś odblasku, z rowera albo ciągnika :evil:, wszystko da radę, jak nie bedzie wygladać to zostaną seryjne :good:

Opublikowano

a powiedz mi z czego zrobisz ten plasik pomaranczowy? :wink4:

z jakiegoś odblasku, z rowera albo ciągnika :evil:, wszystko da radę, jak nie bedzie wygladać to zostaną seryjne :good:

sa takie prostokatne odblaski np na przyczepkach :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a powiedz mi z czego zrobisz ten plasik pomaranczowy? :wink4:

z jakiegoś odblasku, z rowera albo ciągnika :evil:, wszystko da radę, jak nie bedzie wygladać to zostaną seryjne :good:

sa takie prostokatne odblaski np na przyczepkach :wink4:

coś się napewno wykmini :decayed:, chyba że sie trafią lampki US :gwizdanie:

Opublikowano

a powiedz mi z czego zrobisz ten plasik pomaranczowy? :wink4:

z jakiegoś odblasku, z rowera albo ciągnika :evil:, wszystko da radę, jak nie bedzie wygladać to zostaną seryjne :good:

sa takie prostokatne odblaski np na przyczepkach :wink4:

coś się napewno wykmini :decayed:, chyba że sie trafią lampki US :gwizdanie:

a no własnie :wink4: ja to dzwonie jutro do kolegi z angli niech szuka gdzies w Londynie a4 US i niech ja ciagnie do polski :decayed:

Opublikowano

Slepy. Ta regulacja szyberdachu w tej lampce co biore pod koniec miecha będzie normalnie działać?

Opublikowano
  • Autor

Slepy. Ta regulacja szyberdachu w tej lampce co biore pod koniec miecha będzie normalnie działać?

raczej tak, chociaż nie sprawdzałem tego u siebie, ale pewnie bedzie działać jak w polifcie :wink4:

Opublikowano

Ok. Powoli ją tam szykuj heh. Do tego zamówiłem już u goscia na allegro też tą tylnią lampke i daszki na słońce w kolorze szarym do ciemniej podsufitki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.