Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurfa... A w Wordzie 2003 nie możesz zapisać? :tongue4:

kuzwa weidzialem ze tak bedzie jak tylko zoabczylem rozszerzenie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: nowszego ofisa niech se lajza zainstaluje :tongue4::wink4::polew:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Kurfa... A w Wordzie 2003 nie możesz zapisać? :tongue4:

kuzwa weidzialem ze tak bedzie jak tylko zoabczylem rozszerzenie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: nowszego ofisa niech se lajza zainstaluje :tongue4::wink4::polew:

:polew: :polew: :polew:

To on się na 2003 zatrzymał :decayed:?

Opublikowano

nowszego ofisa niech se lajza zainstaluje :tongue4::wink4::polew:

nie :decayed:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 21:16_________________________________________________

To on się na 2003 zatrzymał :decayed:?

Nowszy mnie wqrwia :decayed: A co za różnica jaki mam :) Tylko taka że ludzie nie zapisują dla starszych wersji :thumbdown::decayed:

Opublikowano

nowszego ofisa niech se lajza zainstaluje :tongue4::wink4::polew:

nie :decayed:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 21:16_________________________________________________

To on się na 2003 zatrzymał :decayed:?

Nowszy mnie wqrwia :decayed: A co za różnica jaki mam :) Tylko taka że ludzie nie zapisują dla starszych wersji :thumbdown::decayed:

mecz miales kuwa ogladac

Opublikowano

mecz miales kuwa ogladac

oglądam :decayed::tongue4:

Żeby nie było OT ładne auto :P

Opublikowano

zapominaja o starych dziadkach :disgust::thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

mecz miales kuwa ogladac

oglądam :decayed::tongue4:

Żeby nie było OT ładne auto :P

żeby nie było dziękuje, dziękuje :polew:

Opublikowano

zapominaja o starych dziadkach :disgust::thumbdown:

no weź kurfa weź... ale młody duchem :decayed:

Opublikowano

zapominaja o starych dziadkach :disgust::thumbdown:

no weź kurfa weź... ale młody duchem :decayed:

ciałem emeryt? :decayed:

zeby nie bylo OT slepy ładna fela,kierownica,mieszki i nakładki na pedaly :good::polew:

Opublikowano
  • Autor

zapominaja o starych dziadkach :disgust::thumbdown:

no weź kurfa weź... ale młody duchem :decayed:

ciałem emeryt? :decayed:

zeby nie bylo OT slepy ładna fela,kierownica,mieszki i nakładki na pedaly :good::polew:

Ty weź nakładki seria :bag:

Opublikowano

ciałem emeryt? :decayed:

:polew: ćwierć wieku prawie nie przelewki... :polew:

Opublikowano

Ty weź nakładki seria :bag:

ładna seria :naughty:

Opublikowano

ja mialem szuper szport alumienium z allegro :decayed: teraz gumki sa :kox::rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

ciałem emeryt? :decayed:

:polew: ćwierć wieku prawie nie przelewki... :polew:

mi jeszcze troszkę zostało :polew:

Ty weź nakładki seria :bag:

ładna seria :naughty:

:naughty:, wiem, wiem masz takie same :decayed:

ja mialem szuper szport alumienium z allegro :decayed: teraz gumki sa :kox::rolleyes:

no i gra :good:

Opublikowano

ciałem emeryt? :decayed:

:polew: ćwierć wieku prawie nie przelewki... :polew:

"już mi niosa trumnę dębową" :polew:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 21:32_________________________________________________slepy a ta instalka pod grzane stolki to do sprzedania też jest? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ciałem emeryt? :decayed:

:polew: ćwierć wieku prawie nie przelewki... :polew:

"już mi niosa trumnę dębową" :polew:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 21:32_________________________________________________slepy a ta instalka pod grzane stolki to do sprzedania też jest? :wink4:

jak zrobię kolejną to bedzie, jeszcze jedna :wink4:

Opublikowano

moze bym od ciebie zabrał ja tez razem z kratkami :mysli: aaa i mam pytanko nie wiesz jak jest z podlaczeniem PDC? szukałem troche u nas ale nic nie widzialem. Jakiś schemat by mi sie przydał jak to popodpinać :)

Opublikowano
  • Autor

moze bym od ciebie zabrał ja tez razem z kratkami :mysli: aaa i mam pytanko nie wiesz jak jest z podlaczeniem PDC? szukałem troche u nas ale nic nie widzialem. Jakiś schemat by mi sie przydał jak to popodpinać :)

ale ori PDC, czy te uniwersalne z allegro?, wiązke bede miał w przyszłym tygodniu :wink4:, szybki zarezerwował jedną, ale bede miał jeszcze 1 komplet oprócz tego :wink4:

Opublikowano

własnie sie zastanawiam :tongue4: bo moj znajomy elektryk mowił mi ze ori to nie da rady sie za bardzo podpiąc (no chyba ze bede miec cała ori instalacje) a te uniwersalne z allegro to wiem ze bez problemu sie zalozy :)

Opublikowano
  • Autor

własnie sie zastanawiam :tongue4: bo moj znajomy elektryk mowił mi ze ori to nie da rady sie za bardzo podpiąc (no chyba ze bede miec cała ori instalacje) a te uniwersalne z allegro to wiem ze bez problemu sie zalozy :)

o ori uderz do F16myśliwiec, ona zakładał do siebie, a do tych allegrowych, to masz schemacik w komplecie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.