Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

klapa :wallbash::disgust:

spokojnie, bedzie następna :decayed:

http://cgi.ebay.com/Car-Buzzer-Parking-Reversing-Radar-Backup-Sensor-System-/370472370413?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5641dfc0ed#ht_3105wt_1140[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 12:41_________________________________________________15$ z wysylka wiec ok 45 zl

Ty masz takie? te czujniki sa srebrne? można je wymalować czu nie bardzo :mysli:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

klapa :wallbash::disgust:

spokojnie, bedzie następna :decayed:

http://cgi.ebay.com/Car-Buzzer-Parking-Reversing-Radar-Backup-Sensor-System-/370472370413?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5641dfc0ed#ht_3105wt_1140[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 12:41_________________________________________________15$ z wysylka wiec ok 45 zl

Ty masz takie? te czujniki sa srebrne? można je wymalować czu nie bardzo :mysli:

ja mam identyczne czujniki ale czarne, przydala by sie tylko dokladka pod pdc bo jak przyjdzie gwint to moga zaczac glupiec :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

klapa :wallbash::disgust:

spokojnie, bedzie następna :decayed:

http://cgi.ebay.com/Car-Buzzer-Parking-Reversing-Radar-Backup-Sensor-System-/370472370413?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5641dfc0ed#ht_3105wt_1140[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 12:41_________________________________________________15$ z wysylka wiec ok 45 zl

Ty masz takie? te czujniki sa srebrne? można je wymalować czu nie bardzo :mysli:

ja mam identyczne czujniki ale czarne, przydala by sie tylko dokladka pod pdc bo jak przyjdzie gwint to moga zaczac glupiec :gwizdanie:

a masz je już zamontowane? :gwizdanie:

Opublikowano

kasa poszla :good:

Opublikowano
  • Autor

kasa poszla :good:

ok, jak się uda to jutro, paczka leci do Ciebie :good:

Opublikowano

klapa :wallbash::disgust:

spokojnie, bedzie następna :decayed:

http://cgi.ebay.com/Car-Buzzer-Parking-Reversing-Radar-Backup-Sensor-System-/370472370413?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5641dfc0ed#ht_3105wt_1140[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 12:41_________________________________________________15$ z wysylka wiec ok 45 zl

Ty masz takie? te czujniki sa srebrne? można je wymalować czu nie bardzo :mysli:

ja mam identyczne czujniki ale czarne, przydala by sie tylko dokladka pod pdc bo jak przyjdzie gwint to moga zaczac glupiec :gwizdanie:

a masz je już zamontowane? :gwizdanie:

ze 2 lata :naughty:

Opublikowano

ok dzieki :wink4: bede rezac :naughty: slepy PW poszlo :tongue4:

Opublikowano

Chłopaki kupcie sobie te dokładkę ;) całkiem inaczej tył wygląda ;) i fajka się chowa do środka ;) nie trzeba ciąć

Opublikowano

Chłopaki kupcie sobie te dokładkę ;) całkiem inaczej tył wygląda ;) i fajka się chowa do środka ;) nie trzeba ciąć

podrzuc jeszcze raz nr, do przedlifta

Opublikowano
  • Autor

klapa :wallbash::disgust:

spokojnie, bedzie następna :decayed:

http://cgi.ebay.com/Car-Buzzer-Parking-Reversing-Radar-Backup-Sensor-System-/370472370413?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5641dfc0ed#ht_3105wt_1140[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 12:41_________________________________________________15$ z wysylka wiec ok 45 zl

Ty masz takie? te czujniki sa srebrne? można je wymalować czu nie bardzo :mysli:

ja mam identyczne czujniki ale czarne, przydala by sie tylko dokladka pod pdc bo jak przyjdzie gwint to moga zaczac glupiec :gwizdanie:

a masz je już zamontowane? :gwizdanie:

ze 2 lata :naughty:

we zwykłą dokładkE? daj jakieś foto :cool1:

Opublikowano

we zwykłą dokładkE? daj jakieś foto :cool1

nie mam teraz jak zrobic fotki ale poszukam na kompie moze cos bede mial to wrzuce

Opublikowano
  • Autor

we zwykłą dokładkE? daj jakieś foto :cool1

nie mam teraz jak zrobic fotki ale poszukam na kompie moze cos bede mial to wrzuce

ok, spoko, jak znajdziesz to wklej, nie pali się z tym :cool1:

Opublikowano

zdjcie0290f.th.jpg

c8968bb4fd34e188.th.jpg

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 21:04_________________________________________________znalazlem tylko takie

Opublikowano
  • Autor

zdjcie0290f.th.jpg

c8968bb4fd34e188.th.jpg

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 21:04_________________________________________________znalazlem tylko takie

one są skierowane lekko na dół, nie :mysli:, przy gwincie mogą głupieć, także dokładeczkę trzeba bedzie :naughty:

Opublikowano

az tak bardzo w dol nie sa, zreszta czujnik wyglada tak obudowa - |\ - a czujnik jest lekko ze skosa do gory, ale wiem ze bedzie glupialo bo jak teraz 2 osoby wsiada do tylu i teren jest nierowny to juz troche glupieja :gwizdanie: ale ogarne to w wolnej chwili, zreszta tak jak pisal f1 ta dokladka sama w sobie fajnie wyglada...

Opublikowano
  • Autor

az tak bardzo w dol nie sa, zreszta czujnik wyglada tak obudowa - |\ - a czujnik jest lekko ze skosa do gory, ale wiem ze bedzie glupialo bo jak teraz 2 osoby wsiada do tylu i teren jest nierowny to juz troche glupieja :gwizdanie: ale ogarne to w wolnej chwili, zreszta tak jak pisal f1 ta dokladka sama w sobie fajnie wyglada...

dokładka pod PDC, jest fajna, bo wygląda jak dyfuzorek w s4 :naughty:

Opublikowano

dokladnie :kox:

Opublikowano

tylko cena za nowke troche sporawa.... ale cos sie ogarnie :naughty:

Opublikowano

tylko cena za nowke troche sporawa.... ale cos sie ogarnie :naughty:

uzywana na allegro 170zl :mysli:

Opublikowano
  • Autor

tylko cena za nowke troche sporawa.... ale cos sie ogarnie :naughty:

ja bede jeszcze coś innego ogarniał jak się uda :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.