Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiesz jeszcze te komplety po 120zl? :mysli:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 212,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no właśnie jest w planach projekt jasność, szkoda że lampka nie pasuje od polifta, bo podobają mi się te podswietlane przyciski :good:, ale i tak coś wykombinuje :gwizdanie:

wiesz jeszcze te komplety po 120zl? :mysli:

wpisz sobie na allegro, a4 podświetlane, albo a4 nawiewy, gościu miał wystawioną boczną osobno, i srodkową osobno, jak do niego pisałem to mi odpisał że komplet za 120zł z przesyłką puści :wink4:

Opublikowano

zderzak za 200zl byl :wink4: [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 20:40_________________________________________________

no właśnie jest w planach projekt jasność, szkoda że lampka nie pasuje od polifta, bo podobają mi się te podswietlane przyciski :good:, ale i tak coś wykombinuje :gwizdanie:

wiesz jeszcze te komplety po 120zl? :mysli:

wpisz sobie na allegro, a4 podświetlane, albo a4 nawiewy, gościu miał wystawioną boczną osobno, i srodkową osobno, jak do niego pisałem to mi odpisał że komplet za 120zł z przesyłką puści :wink4:

dzieki :good:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

dsc6962.jpg

narazie nie podswietlane, bo zapomniałem kupić kabelkow, ale mam wolne do konca tygodnia takze jutro beda swiecic :good:, tylko jedno pytanie moge puscic kabelek kanałem od powietrza? nic sie mu nie stanie o temperatury :gwizdanie:, no i pod co sie podpiąć, chyba najlepiej pod stacyjke nie?

Opublikowano

ja bym pod postojowki sie wpial :)

Opublikowano
  • Autor

no właśnie chyba bym wolał po stacyjce :gwizdanie:, tak zeby odrazu swieciły, nie wiem jak to jest w ori :mysli:

Opublikowano

po zapaleniu swiatel :)

Opublikowano
  • Autor

no to pewnie tak zrobie, jutro kupie kabelki i rezam :naughty:,a te diody w podsufitce pod co podłaczyłeś też pod postojówkę?

Opublikowano

tez :good: w skrzynce z bezpiecznikami wszystko jest wpiete:)

[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 21:26_________________________________________________mase sobie podepnij pod jakas śrubę a + z bezpiecznika :)

Opublikowano
  • Autor

moze jutro wszystko sobie ogarnę :wink4:, pisałeś o te kratki do tego chłopka z allegro?

Opublikowano

tak 150zl mi powiedzial i jeden chlopak z forum tez tyle samo mi napisal :) to chyba jest ta sama osoba :chytry:

Opublikowano
  • Autor

tak 150zl mi powiedzial i jeden chlopak z forum tez tyle samo mi napisal :) to chyba jest ta sama osoba :chytry:

to wstrzymaj sie z tym jeszcze bo wypatrzyłem dziś dwie a4 w komisie, i jutro do chłopka bede dzwonił czy sprzeda z nich cześci, to bym moze taniej te kratki wyrwał :wink4:

Opublikowano

ok bede czekac :) moj tata jedzie teraz do angli po nagranego polifta :embarrassed: wiec moze czesci bede miec :chytry:

Opublikowano
  • Autor

ok bede czekac :) moj tata jedzie teraz do angli po nagranego polifta :embarrassed: wiec moze czesci bede miec :chytry:

no te są dwa w polifcie, jutro dzwonie, bo jest tam pare interesujących mnie częśći, i może by coś na handel wyrwał :good:

Opublikowano

jak cos to pisz :wink4: ja bym kratki lyknal w dobrej senie :cool1: i jeszcze kierke S4 :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

kierke do przedlifta to bym sam prezygarnął, ale narazie czekam, jutro dzwonie to typka, to napiszę co i jak :wink4:, bo pytałem sie o te audiczki juz z rok temu, ale nie chciał na części rozbierać, a teraz widzę że parę rzeczy już wyprzedanych także może się skusi :good:

Opublikowano

ok czekam :good:

Opublikowano
  • Autor

Brudna Zielona :wstydliwy:

dsc6921.jpg

39609154.jpg

99639827.jpg

34381736.jpg

Opublikowano

nie zmienia to faktu ze :slina::good:

Opublikowano
  • Autor

brakuje mi jeszcze z 3cm gleby, ale na moje drogi nizej nie zejdę, czekam aż wyremontują resztę drog, i na nowy sezon pewnie zejdę do -80mm :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.