Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co za frajda z postawienia dobrego auta w garażu?

to tak jak znaleźć wymarzoną laskę i nigdy jej nie puknąć. :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 212,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

co za frajda z postawienia dobrego auta w garażu?

to tak jak znaleźć wymarzoną laskę i nigdy jej nie puknąć. :gwizdanie:

moja jest pukana prawie codziennie :naughty:, ziolona oczywiście :przebiegly:

Opublikowano

ziolona oczywiście :przebiegly:

tak se muf.. :cool1:

Opublikowano

moja zielona codziennie dostaje po d*pie zeby rursko sie jej wczyscilo :chytry:

Opublikowano

ona ma rursko? :decayed: to jakaś transwestyta :rolleyes:

Opublikowano

ona ma rursko? :decayed: to jakaś transwestyta :rolleyes:

Michu wydech :evil: wydech bez zadnych zbocznych mysli :chytry:

Opublikowano
  • Autor

moja zielona codziennie dostaje po pupie zeby rursko sie jej wczyscilo :chytry:

ona ma rursko? :decayed: to jakaś transwestyta :rolleyes:

ona ma rursko? :decayed: to jakaś transwestyta :rolleyes:

Michu wydech :evil: wydech bez zadnych zbocznych mysli :chytry:

ok, silence już :decayed:, bo zeszliśmy z tematu :bicz:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 22:48_________________________________________________aha, negocjuje jeszcze podłokietnik, no i nie jest on od a4 :kox:

Opublikowano

sory :) michu ma jakies mysli nie czyste :dziura::witch1:

Opublikowano

to ty się nie czysto wypowiadasz wojcu :przebiegly:

slepy - od czego ten podłokietnik?

Opublikowano

ja mam od a3 po przerobkach :wink4: poka go :)

Opublikowano
  • Autor

to ty się nie czysto wypowiadasz wojcu :przebiegly:

slepy - od czego ten podłokietnik?

od Passata Fl :naughty:, jak mi sie go uda wyrwać, to pokażę :kox:

Opublikowano

bedzie pasowac :decayed::kox:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 22:58_________________________________________________jak bedzie z tunelem :kox:

Opublikowano
  • Autor

jest komletny, i mam nadzieje wyrwać go w dobrej kasie :kox:

Opublikowano

ale walicie offftopa:D

zeby nie bylo:D

słitaśny profilek:D :polew:

Opublikowano
  • Autor

ale walicie offftopa:D

zeby nie bylo:D

słitaśny profilek:D :polew:

te siekierek przeczytaj połowe Twojego :naughty:, jeszcze mu trochę brakuje :kox:, ale co prawda to prawda poszło trochę shitu, w temat :kox:, ale wszystko co najważniejsze jest w pierwszym posćie :wink4:

Opublikowano

te... tak Se zagadałem ... a tu cięta riposta jak od makarona;p :evil::naughty:

Opublikowano

:gwizdanie:

slepy - walnij no jakąś fotę środeczka :cool1:

Opublikowano
  • Autor

se zagadałem tak jak i Ty :kox:, no i bez takich porównań proszę :przebiegly:

:gwizdanie:

slepy - walnij no jakąś fotę środeczka :cool1:

gdzieś była, jak znajdę to wkleje, ale nie ma co oglądać, w środku jak i na zzewnątzr bida :gwizdanie:

Opublikowano

nie no napewno nie... z zewnątrz jest gorzej :cool1:

Opublikowano

se zagadałem tak jak i Ty :kox:, no i bez takich porównań proszę :przebiegly:

:gwizdanie:

slepy - walnij no jakąś fotę środeczka :cool1:

gdzieś była, jak znajdę to wkleje, ale nie ma co oglądać, w środku jak i na zzewnątzr bida :gwizdanie:

:good: pierwszy i ostatni :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.