Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Avant Porsche Signal Green by Spartan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie ma to jak zieleń :)na parkingu nie trzeba długo szukac wiem coś o tym :gwizdanie:

Fakt mało nas na ulicach w tych kolorach hehe.. ale to i lepiej:)

Pewnie, że lepiej :decayed: często na stacjach pytają skąd ten kolor :kox:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Po fotach widzę że kolor faktycznie zacny aż miło lukąć oby nas więcej było oczojebka górą :evil:

Panowie znajdzmy tego sedana o którym tu mowa bo mnie aż skręca żeby go oblukać :slina:

Opublikowano

Kamil ty też masz groszka ? :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kozacki kolor! :naughty:

powodzenia w planach i bezawaryjności życze :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Miesiąc temu wpadł gwint KW bodajże v1... od serii jest -70 na 17" :kox:

Niedługo zrobię update i wrzucę foty :hi:

Pozdrawiam!

---------- Post added at 12:11 ---------- Previous post was at 11:56 ----------

Jak mogę zmienić temat? :facepalm:

Opublikowano

czekamy na foty...

Opublikowano

Dokładnie... Ale kolor mnie rozjebał, normalnie szczęka opadła! za***isty taki oczojebny kolorek ! No i ogólnie autko bardzo ładne!

Opublikowano
  • Autor

ab6b6f12f2f75b6dm.jpg

62,5cm od podłoża do blotnika... ze względu na et30 felgi muszę podklepać nadkola żeby jeszcze trochę zejść :kox:

Jutro więcej fot :wink:

Opublikowano
  • Autor

2729d10b13cbd9aam.jpg

60cb6ed34ebf3f28m.jpg

b2c5ed8f350965f8m.jpg

69fee605754adeb0m.jpg

629024a063860c6dm.jpg

43a3772bd189be97m.jpg

271cd5a58d5ab01dm.jpg

:hi:

Opublikowano

Wstydziłbyś się kalkulatorem fotki robić:decayed:

Opublikowano
  • Autor

To nie kalkulator...to mój za***isty aparat :facepalm:

:naughty:

Niedługo wlecą sticery...już jadą whistling.gif

Opublikowano

To ile to jest na gwincie opuszczone? jeśli ja mam kit KW -35mm i mam mniej więcej tak samo nisko:eusathink: albo niżej nawet, muszę zmierzyć

Opublikowano
  • Autor

Nie pamiętam ile tam gwintu jeszcze zostało... Ale tak jak pisałem wcześniej od asfaltu do nadkola 62,5cm :wink: i tak na większy krawężnik nie wjadę za choy :decayed:

Gwint do korekty jeszcze tylko nadkola do pod klepania bo już przycieram :whistling:

Opublikowano
Nie pamiętam ile tam gwintu jeszcze zostało... Ale tak jak pisałem wcześniej od asfaltu do nadkola 62,5cm :wink: i tak na większy krawężnik nie wjadę za choy :decayed:

Gwint do korekty jeszcze tylko nadkola do pod klepania bo już przycieram :whistling:

Czyli gleba -65, ori ma 69cm:wink:

Opublikowano
Nie pamiętam ile tam gwintu jeszcze zostało... Ale tak jak pisałem wcześniej od asfaltu do nadkola 62,5cm :wink: i tak na większy krawężnik nie wjadę za choy :decayed:

Gwint do korekty jeszcze tylko nadkola do pod klepania bo już przycieram :whistling:

Czyli gleba -65, ori ma 69cm:wink:

na to wchodzi dużo składników, bo zależy na jakim kółku mierzone:wink:, Spartan kolor jest mega, coraz lepiej Avancior wygląda:wink:

o zmianę tematu musisz pisać do któregoś Zielonego, bądz odezwji sie do IVersona:wink:

Opublikowano
  • Autor

Obiecuje, że z biegiem czasu będzie tylko lepiej :decayed:

Ive już załatwił sprawę z tematem :hi:

---------- Post dopisany 17-04-2012 at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2012 at 21:17 ----------

Dzisiaj w ferworze emocji i adrenaliny wpadły nowe kółeczka z ET odpowiednim żeby gwint podkręcić :naughty:

Co prawda 17" ale ładne i TANIE...i niemieckie :decayed: jest guma 225/45, docelowo 205/40 lub 195/40

d93d7a26d326be06m.jpg

Jutro setup :decayed:

Opublikowano

Kradziej felg :kox:

img8846f.th.jpgimg8848p.th.jpgimg8857gv.th.jpgimg8858n.th.jpgimg8847o.th.jpg

Felgi jakie masz mają z tyłu R.O.D 8j i ET35? jeśli tak to identyko jak moje, ja mam oponke 215/45 i wygląda to tak jak fotki pokazują:decayed:

Jeśli takie samo ET to przy gwincie może ocierać o błotnik, z tego co widze u siebie to z przodu pare mm wystają a z tyłu jest idealnie:decayed:

Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

bezimienny dokładnie takie same :naughty:

A z gwintem to tak...na pewno zejdę niżej niż wcześniej przy et30 :decayed:

Opublikowano
bezimienny dokładnie takie same :naughty:

A z gwintem to tak...na pewno zejdę niżej niż wcześniej przy et30 :decayed:

Nie masz co robić o 6 rano?:decayed:

Opublikowano

Kolor koks :thumbup1: pięknie odcina się od utartych wzorców. Szkoda że w B6 niema takiego wyboru.

Co do felg to mi bardziej pasowały do tego projektu obecne, ale to kwestia gustu. Powodzenia i bezawaryjności.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.