Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Spadek mocy


serek26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam mały problemik. przeczytałem 1 wątek na ten temat i nic sie z niego nie dowiedziałem. Otóż moje autko traci moc nie po 4500obr. tylko przy prędkości 110-120km/h. Objawy sie zgadzają. Wszystko znika po ponownym uruchomieniu silnika. Byłem u mechanika komp. wykazał błąd 00575 po wykasowaniu było ok. Ale problem się powtórzył. Mam też problem z ilością wtryskiwanego paliwa. Podobno powinien być równy na każdym wtrysku, a u mnie róznica między 1 a 4 cylindrem to ok. 1mg. Zgóry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podlaczam sie do watku,komp wywala blad 00575,wiec zaczelem czyscic kierownice (jak sie okazalo bylo czysciutko) i cieszylem sie jakies 2 dni z tego,bo po 2 dniach znowu to samo i spadek mocy(trasa 1000km) przy normalnej jezdzie 100km.\h na 4 biegu nawet juz nieczuc kiedy to sie dzieje bo wczesniej grzalem 120,130km\h i wyprzedzajac czulem takie odciecie i spadek a teraz juz nic nieczuc a lapie mula.filtry nowe,kierowniczka czyszczona i przejechane 1500tys.km w trasie.czy n75 moze tak wariowac?????po zgaszeniu i zapaleniu autka wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...