Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Swiatła Dayline problem w wyborze:/

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

koledzy zastanawiam sie nad montazem takiego wynalazku w mojej B5

1

http://moto.allegro.pl/dayline-audi-a4-b5-99-01-devil-eyes-s4-xenon-led-i1610627490.html

2

http://moto.allegro.pl/reflektory-nowe-audi-a4-b5-99-dayline-black-w-wa-i1606304972.html

3

http://moto.allegro.pl/reflektory-nowe-audi-a4-b5-99-dayline-black-w-wa-i1582768767.html

w sumie zalezy mi na czarnym wkladzie wiec pierwsze jakby odpadaja ale we wszystkich aukcjach pisze ze wchodzi tam zarowka H1

kupuje z zamiarem zapodania ksenonu i teraz pytanie czy siedza w nich takie same soczewki jak w ori lampach

zakupilem same soczewki pod ksenon do B5 z zamiarem zalozenia ich w ori Valeo

dodatkowo chcialem z kratkach zapodac jakies do jazdy dziennej ale po przeczytaniu kilku postow faktycznie halogeny i swiatla do jazdy dziennej to bedzie wygladac jak choinka

pozostaje wiec zalozyc cale swiatla z diodami do jazdy dziennej i zostawic halogeny w spokoju :)

ogarnial ktos juz temat podobnych swiatel

zmiany soczewki i odblysnika w takich swiatlach z H1 na ksenonowe??

Opublikowano

Nie lepiej od gwertego bixenon i w miejscu długich(fabrycznych) dzienne :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Nie lepiej od gwertego bixenon i w miejscu długich(fabrycznych) dzienne :mysli:

myslalem o tym dosc dlugo ale jakos upietruszyly mi sie ledy :)

Opublikowano

Jak uważasz :gwizdanie:, ogólnie zadne mi sie nie podobaja, ale gdybym musiał to bym brał 3 :sick3:

Opublikowano
  • Autor

no pozostaje problem wymiany soczewki w tych lampach

nie zaloze palnikow i przetwornic do zwyklych odblysnikow z H1 bo beda lipnie swiecic

soczewy mam z ksenonu z B5 tylko czy w tych lampach da rade je zamontowac

ma ktos u nas takie lampki??

Opublikowano

:facepalm:

nie rób wsi :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

facepalm:

nie rób wsi :gwizdanie

hehe rozwin :tongue4:

masz inny pomysl na dayline-y?

Opublikowano

facepalm:

nie rób wsi :gwizdanie

hehe rozwin :tongue4:

masz inny pomysl na dayline-y?

mnie sie nie podoba... ale jeden z kolegów z klubu ma włożone jakieś mega mocne ledy i spoko to wygląda.

wg tego co wiem te ledy to sa pozycje a nie dzienne (!)

Opublikowano
  • Autor

mozna uzywac je jako swiatla do jazdy dziennej

na poczatku chcialem zalozyc jakies ledy ala S6 ale jak je wloze w kratki obok halogenow to moze byc juz tego za duzo

dlatego wchodzila w gre opcja lamp juz z diodami

macie inne pomysly?

Opublikowano

Ja Ci mówie odpuść sobie ten syf i zrób na bazie ori, pieniądze podobne :gwizdanie:

dzienne.jpg

dajlajn.jpg

Opublikowano
  • Autor

heh wlasnie przeczytalem temat o rezaniu biksa plus dziennych

kur... fajnie to wyglada ale rezania od chu... :)

Opublikowano

facepalm:

nie rób wsi :gwizdanie

hehe rozwin :tongue4:

masz inny pomysl na dayline-y?

Moim zdaniem, upodabnianie b5 do b8 za pomocą takich lamp ociera się o agro- tuning :wink4:

Poza tym jeśli przepali się dioda to pozamiatane, nigdzie nie dokupisz takiego paska czy samej diody :confused4:

Jakość firmy Sonar mówi sama za siebie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

facepalm:

nie rób wsi :gwizdanie

hehe rozwin :tongue4:

masz inny pomysl na dayline-y?

Moim zdaniem, upodabnianie b5 do b8 za pomocą takich lamp ociera się o agro- tuning :wink4:

Poza tym jeśli przepali się dioda to pozamiatane, nigdzie nie dokupisz takiego paska czy samej diody :confused4:

Jakość firmy Sonar mówi sama za siebie :wink4:

jak zaczne rezac biksa wiecie ile nowych postow przybedzie heheheheh

trzeba by wiedziec z doswiadczen rezaczy jakie soczewy kupic zeby bylo jak najmniej problemow

no i pewnie drugie lapmy Valeo hehe na wszelki wypadek :)

Opublikowano

Odpuść sobie Dayline`y i kup ori Valeo :good: Pomaluj wkład na czarno i będzie bomba! :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Odpuść sobie Dayline`y i kup ori Valeo :good: Pomaluj wkład na czarno i będzie bomba! :cool1:

mam ori Valeo, byly od zakupu :)

heh troche zabawy z tym jest nom i chcialo by sie porezac jaki zenon w mojej B5

w tym konkretnym przypadku olewajac dayliny opcja tylko biksu i malowania srodka

ma ktos za zbyciu jakie swiatla hehe na podmiane :tongue4:

dobra wiec tak srednio jak z kosztami takich biksow wychodzi

-soczewka

-przetwornice - musza byc pod biksenon

-palniki

-wlacznik

-instalacja

??

Opublikowano

Po co kombinujesz, kup od gwertego gotowy bixenon, swoje sprzedasz za min 400zł przetwornice i żarniki musisz kupowac tak czy tak, jeśli chcesz dzienne to musisz dorwac 2 przekaźniki(15zł/szt)

Opublikowano

Po co kombinujesz, kup od gwertego gotowy bixenon, swoje sprzedasz za min 400zł przetwornice i żarniki musisz kupowac tak czy tak, jeśli chcesz dzienne to musisz dorwac 2 przekaźniki(15zł/szt)

tez jestem tego zdania

Opublikowano
  • Autor

spoko

dzieks za pomoc i sprowadzenie z nieba na ziemie hehe

dogadam temat z Gwerty i bedziem modzic :)

thanks

Opublikowano

Możesz mu też wysłać swoje lampy do przeróbki, wtedy zapłacisz tylko za soczewki bix + parę groszy za robotę. Gwerty już mam wprawę w rezaniu bixów to Ci ogarnie z miejsca. Ja mu wysyłałem same odbłyśniki od moich lamp z S4 i wróciły do mnie z zamontowanymi soczewkami bix, potem tylko pomalowałem, złożyłem i skleiłem lampy i po sprawie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.