Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)


maudia4

Rekomendowane odpowiedzi

jak sie z nim kontaktowalem to tez nie mial ale poczekalem tydzien, zadzwonil i mial moduly Q do avanta z fisem razem z tasma

na allegro szukalem ponad miesiac i albo nie bylo q czy r albo w ogole nie wiedzieli co maja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak sie z nim kontaktowalem to tez nie mial ale poczekalem tydzien, zadzwonil i mial moduly Q do avanta z fisem razem z tasma

na allegro szukalem ponad miesiac i albo nie bylo q czy r albo w ogole nie wiedzieli co maja ;)

zrobię małe OT :embarrassed: , ale ile sobie zażyczył za taki zestaw :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Avanta ??? moge załatwic do avanta z litera Q czyli pod Mulifunkcje , tempomat , Fis z tasma do poduszki 12 pinowa z modelu B7 , Ewentualnie mam tez osobno przełaczniki , modul z literka S i dwie tasmy 6 pinowe - jedna z B6 druga z B7 . Mam jeszcze kierownice 3 ramiona multifunkcja B7 i kierownica multifunkcja 3 ramiona z łopatami stan czesci idealny !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Przełacznik kompletny od B7 z literą Q , z manetka temp i tasma pod MFL - 600zł

2.sam przełacznik 150zł

3. Tasmy 6 pin b6 i b7 100zł

4.Moduł z literą S 50 zł

5.3-ramienna kierownica skóra MFL bez AIRBAG - 350zł

6.3-ramienna kierownica skóra MFL z łopatami i AIRBAG 1000zł IDEAŁ

7. Manetka tempomatu 50zł

jakby trzeba bylo zakodowac kiere czy dopasowac przełacznik - to moge .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Przełacznik kompletny od B7 z literą Q , z manetka temp i tasma pod MFL - 600zł

cena allegrowa to max 400

3. Tasmy 6 pin b6 i b7 100zł

bez użyteczne dla nikogo

2.sam przełacznik 150zł

cena klubowa zawsze była 100 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moduł R lub Q to z B7 i takiego szukaj :) bo jak bedziesz chciał kiere z B7 to będzie potrzebne :)

Manetka tempomatu

Mantka Fisa :)

i chyba wsio i |VAG oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to jest to wszystko do czego są przykrecone manetki

taka niby podkowa

http://img517.imageshack.us/img517/3221/modul1cw2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i ta niby podkowa ma być z końcówką Q lub R tak ?[br]Dopisany: 30 Październik 2009, 08:45_________________________________________________no znalazlem ale z literką S :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Panowie.

Ja zakupiłem moduł, manetki wraz z obsługą tempomatu, pełnego FISa oraz multikiery za dwa razy mniej od Naszego kolegi z FORUM a konkretnie od czaki-ego, o którym mowa wcześniej. :good: :gwizdanie: 7e59cd68962652ccm.jpg

Jak zamontuję wszystko (moduł, multikierę, manetki do tempomatu, obsługa pełnego FISa) a nie będę miał pod ręką VAGa to będę mógł z tym jeździć bez większego problemu? Będę mógł to wszystko zaprogramować w późniejszym terminie? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Panowie.

Ja zakupiłem moduł, manetki wraz z obsługą tempomatu, pełnego FISa oraz multikiery za dwa razy mniej od Naszego kolegi z FORUM a konkretnie od czaki-ego, o którym mowa wcześniej. :good: :gwizdanie: 7e59cd68962652ccm.jpg

Jak zamontuję wszystko (moduł, multikierę, manetki do tempomatu, obsługa pełnego FISa) a nie będę miał pod ręką VAGa to będę mógł z tym jeździć bez większego problemu? Będę mógł to wszystko zaprogramować w późniejszym terminie? :hi:

niby tak ale dużo rzeczy ni bedzie działać ABS to jeden z przykładów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Panowie.

Ja zakupiłem moduł, manetki wraz z obsługą tempomatu, pełnego FISa oraz multikiery za dwa razy mniej od Naszego kolegi z FORUM a konkretnie od czaki-ego, o którym mowa wcześniej. :good: :gwizdanie: 7e59cd68962652ccm.jpg

Jak zamontuję wszystko (moduł, multikierę, manetki do tempomatu, obsługa pełnego FISa) a nie będę miał pod ręką VAGa to będę mógł z tym jeździć bez większego problemu? Będę mógł to wszystko zaprogramować w późniejszym terminie? :hi:

niby tak ale dużo rzeczy ni bedzie działać ABS to jeden z przykładów :)

W tym samym czasie chcę wrzucić RNSE i dopiero później vagowanie. :mysli: To Vagowanie będzie kilka dni później więc chyba tragedii nie będzie, co?

I jeszcze jedno pytanko: Mam kierę MF (4 ramienną), którą chcę zamontować ale bez poduchy czy poducha z mojej kiery (4 ramiennej) będzie pasować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...