Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Audi A4 2.5 V6 TDI Avant Quattro Tiptronic


Maxxx

Rekomendowane odpowiedzi

:polew: tego jeszcze nie było... Ale to D to dziwne jest :rolleyes: Pomysł zły nie jest, ale... zaraz tu się rzucą wszyscy i Cię lekko zjadą za to :naughty: Dla mnie tragedii nie ma :gwizdanie: Nawet sympatyczny gadżecik :evil:

Własnie o to chodzi, żeby ten znaczek "frapował" :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuż przed świętami zacząłem wozić 4 litery na skórce z S4 :naughty:

dsc00191se6.th.jpg

W drodze jest wciąż kilka modów na które niestety nie starcza mi czasu :disgust:

mam identyczne w swojej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka koxik, a znaczek za***isty :naughty: druciarstwo druciarstwem ale mocz jest po twojej stronie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc00208pz7.th.jpg

No i Andrzej pomodził i wymodził 170KM & 350 Nm. Taki lajcik chciałem i bezdymnie bo skubany troche chmurek czarnych zostawiał przy redukcji :kox: teraz jak cisnę jest czysto :naughty:[br]Dopisany: 28 Maj 2008, 17:47 _________________________________________________Kolega znalazł dzis chwilkę żeby cyknąć kilka fotek mojego Audi. Tak się ono na chwilę obecną prezentuje, więcej zmian nie przewiduję.

55845062xd5.th.jpg

27226115sv2.th.jpg

24500273ph3.th.jpg

57744465wz0.th.jpg

68753153is8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna ona jest ale brak jej wyraznie jednej rzeczy wg mnie :)

.

.

.

.

GLEBY :)[br]Dopisany: 10 Lipiec 2008, 21:22 _________________________________________________aha ... jaka seria wyszla na hamowni :) ?

pokaz wykres :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyprzedziłeś mnie z tymi końcówkami myślałem ,że będę 1. to jest cały wydech, czy same końcówki wspawane. zdradź mi proszę całą tajemnicę jak chcesz. opisz skąd i za ile takie cuda wytrzasnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna gratulacje, chyba jedna z ładniejszych w stylizacji na S4 :notworthy: no chyba jedynie Nowak_zg więcej serca i kaski :naughty: w taki projekt wrzucił. Szkoda, ze już na Allegro :( Pomysł na jakąś inną A4 :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak: seria wyszła równo 150 KM.

Iverson: są to tylko końcówki, nierdzewka. Kupiłem na allegro.

olek_BB: co do auta nowaka to on zainwestował dodatkowo w car audio, mnie to nie kręci, wole jak dobrze gra w domu :wink4: Co do sprzedaży to albo zmienię na coś większego(na pewno nie A4, minimum A6, choć chodzi mi po gowie jakiś vanik...) jeśli dostane takie pieniądze jakie chce albo zostanie jeszcze na jakiś czas - podoba się mojej drugiej połówce :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz chlopaki mam dylemat

chce kupic koncowki i juz nie wiem czy wziac takie jak ma Iverson czy jak Maxxx

Maxxx ten daszek od rs4 kupiles tez na allegro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz chlopaki mam dylemat

chce kupic koncowki i juz nie wiem czy wziac takie jak ma Iverson czy jak Maxxx

a jakie ma Iverson ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson ma koncowke firmy Monti motorsport

prosta delikatna podwojna koncowka

cos ala wydech S4 ... ?

jezeli tak to ja jestem za rozwiazaniem Maxx'a ... nie robmy z dizla benzyny ... :naughty:

BTW dizel musi miec zagiete dwie fajki ... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale lekkie nieporozumienie...ja już mam fajurki do dołu...w tamtym autku miałem proste to się zgadza. rozwiązanie fajek Maxxa jest fajne widziałem to już dawno po polerce , efekt kox-idealne do dizla .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxxx ten daszek od rs4 kupiles tez na allegro ?

Tak

Spanky: Popieram !!! Też myślałem oo wstawieniu do siebie ori wydech końcowy od S4 ale stwierdziłem, że jak Diesel to musi mieć Dieslową końcówkę tylko troszkę ładniejszą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky: Popieram !!! Też myślałem oo wstawieniu do siebie ory wydech końcowy od S4 ale stwierdziłem, że jak Diesel to musi mieć Dieslową końcówkę tylko troszkę ładniejszą :)

wiem .. widzialem dzisiaj na zywca .... wyjezdzales z Platan Parku na Poleczki ... :wink4:

[furak pieknie sie prezentuje :evil:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam tapicerke na inną - jasną więc moja skórka jest do sprzedania - jest po kompleksowym odświeżeniu, które kosztowało mnie 1000 PLN - robione w firmie 4Drive. Jak by ktoś był zainteresowany to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam tapicerke na inną - jasną więc moja skórka jest do sprzedania - jest po kompleksowym odświeżeniu, które kosztowało mnie 1000 PLN - robione w firmie 4Drive. Jak by ktoś był zainteresowany to zapraszam.

Gadaliśmy na gg, te fotele są bardzo eleganckie, mam na nie ochotę choć nie mają podgrzewania..., swoją drogą Maxxx, auto masz wyjątkowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...