Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AEB B5] Pompka centralnego zamka nie działa


halas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem z otwieraniem i zamykaniem drzwi. Od jakiegoś czasu po otwarciu drzwi z pilota pompka pompowała jeszcze około 15 sekund powietrze, natomiast przy zamykaniu było ok. Wczoraj przestał działać centralny zamek, z pompki słychać tylko buczenie. Jak otwieram z kluczka też nie otwiera wszystkich drzwi i słychać buczenie z pompki. Odpiąłem wężyki i po wdmuchnięciu i wciągnięciu powietrza ustami centralny działa. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozleciał się wirnik pompki . Pompka do wymiany lub jakies adaptacje z innej pompki. Pisz na PW jaki masz nr pompki może coś pomogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo, drzwi otwieram z kluczka i nie otwiera wszystkich drzwi, podczas przekręcania kluczyka slychać charakterystyczne "pykanie" no to stwierdzilem, ze pewnie pompka padła, pojechałem do gościa, który takową miał, podłączamy i jest tak samo-charakterystyczne pykanie i nic się nie dzieje. A wiec raczej to nie wina pompki, jakieś zwarcie czy coś? Gdzie szukać?

Dodam, że w pompce jest prąd, szyby działają (choć raz zepsuła się prawa, po czym po miesiącu się sama naprawiła), oświetlenie wewnątrz działa, tylko centralka padła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie natomiast po otwarciu kluczykiem otwiera tylko dzwi kierowcy dopiero jak chwyce za klamke i otwieram dzwi reszta sie otwiera :no:

U ciebie pewnie padł styk w zamku drzwi i nie podaje info na pomkę że ma zadziałać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...