Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Astygmatyzm a wojsko


pet3r

Rekomendowane odpowiedzi

jesli glosowales na Kaczynskiego to sam jestes sobie winien :polew:

Ja nie - nie glosowalem na kaczynskiego :kox: Szukalem juz w kilku miejscach, mialem miec zalatwione d i d*pa :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inna opcja to nie odbierac wezwania. to daje jakie 1,5 do 2 lat spokoju.

mojego brata 8 lat temu wzięli po 3 miesiącach od nieodbierania wezwania.. tznraz nieodebrał a potem za drugim razem wpadła żandarmeria z wezwaniem na komisje ..za 2 miechy już był w Wędrzyńskim Syfie :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2008, 18:50 _________________________________________________ps z załatwianiem bywa różnie.. kumpel chodził przez 1,5 roku do reumatologa ze stawami i zrobił sobie taka historie że na pierwszej komisji dostał niezdolny do służby ..a bolało go tylko kolanko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe.

tylko po 1 to bylo 8 lat temu i sytuacja w wojsku sie zmienila a

po 2 jak niby zandarmeria go zawinela.

zandarmeria przyjezdza pod dom, otwiera np matka, pytaja sie czy syn jest na co ona odpowiada ze nie i koniec. nie maja prawa nic wiecej zrobic. bez nakazu nawet policja do domu nie wejdzie. chyba ze gdzies na ulicy go dorwali.

moj kolega przez kilka lat wezwania nie odbieral i po 28 roku zycia przyszlo mu pismo o przepisaniu do rezerwy. tylko uciekl do warszawy gdzie nie byl zameldowany i nigdzie nie pracowal, przynajmniej na papierach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 2 jak niby zandarmeria go zawinela.

zandarmeria przyjezdza pod dom, otwiera np matka, pytaja sie czy syn jest na co ona odpowiada ze nie i koniec. nie maja prawa nic wiecej zrobic. bez nakazu nawet policja do domu nie wejdzie. chyba ze gdzies na ulicy go dorwali.

brat sie nikomu o niczym nie przyznał ze jakies awizo przychodziło do niego.. a tu ojciec otwiera .. pytaja o brata wstał z łóżka i tu niespodzianka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niespodzianka:))) mojemu innemu znajomemu mamusia rano odebrala wezwania i polozyla na szafce przy lozko jak spal:) pobodka i tez niespodzianka

nieodbieranie jest dobre jak ma sie jakis pomysl na pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś pojechałem do tego Lubelskiego bałaganu [czytaj TWKL] z odwołaniem od ich ich idiotycznego orzeczenia w wyniku ktorego dostałem kat. A :bicz2:

Po 11 latach leczenia i rehabilitacji :rant: :rant: :rant:

Śmiecie , pały i łajzy tam mozna okreslić cały ten bajzel zwany Wojskiem :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwilbys sie jaki "bajzel" jest w srodku. To co widac/slychac bedac cywilem jest tylko ulamkiem tego wojskowego cyrku. Najciekawsze sytuacje zaczynaja sie w momencie kiedy bedac juz w mundurze czlowiek z powodu swojego stanu zdrowia postanawia sie leczyc a w konsekwencji staje przed wojskowa komisja lekarska. Dopiero wtedy przychodza ciekawe okreslenia na ludzi ktorzy maja decydujace zdanie w Twoim temacie :rant:

Nie wiem jak jest teraz ale jeszcze kilka lat temu w wojsku bardzo duzo do powiedzenia mieli ksieza , psychologowie i psychiatrzy. Duzo mogli a mundurowi liczyli sie z ich zdaniem i zaleceniami. Moze to jest dobry kierunek w staraniu sie o pomoc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choroba psychiczna jest chyba najtrudniejsza do wykrycia i zweryfikowania.. to takie moje skromne zdanie :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, tylko czy nie będę miał problemów z przyjęciem do pracy potem?

Mi koleś powiedział na pierwszej komisji , ze lepiej bedzie jeśli sie bede odradzał z roku na rok i nei bede miał wtedy problemów ze znalezieniem pracy bo pracodawca patrzy niby na kat . Fakt gdziekolwiek nie pracowałem w dokumentach miałem -stosunek do służby wojskowej :thumbdown:

Mnie osobiście to dynda czy bede miał B12 , D czy E byle by nie dać za wygraną szmaciarzom w beretach :bicz2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz ponad 2,5 roku migam sie od woja bo jestem zagranicą ale mam zamiar wrócić w maju i teraz nie wiem bo szkołe zaczne dopier od pazdziernika, czy moga mi wyslac zawiadomienie np. w czerwcu lub w wakacje?

Moga jak najbardziej . Teraz nie trzymaja sie juz tak sztywno terminow poboru jak kiedys (4 x w roku). Mozesz dostac zaproszenie ze sporym wyprzedzeniem a wtedy lepiej zebys sie stawil do jednostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz ponad 2,5 roku migam sie od woja bo jestem zagranicą ale mam zamiar wrócić w maju i teraz nie wiem bo szkołe zaczne dopier od pazdziernika, czy moga mi wyslac zawiadomienie np. w czerwcu lub w wakacje?

niekoniecznie. wysylaja raczej w terminach. jesli chodzi natomiast o tych co sie migaja to moga wyslac ale musza miec do tego jakis powod, np. jakby sie dowiedzieli ze wrociles. a teraz nie maja jak skoro kontroli nie ma. Twoj fart poniewaz jakby jeszcze byly i akurat sprawdzaliby Cie a granicy to moglbys zostac zawiniety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o mnie - odroczenie mam do października a studia przerywam teraz. mogę przed październikiem dostać bilecik?

To zalezy czy Twoja szkoła informuje WKU o skreśleniu studenta z listy :przebiegly:

Tak czy siak od wszystkiego da sie wymigać :decayed:

raczej :rant:

http://jawsieci.pl/fachowo/sluzbawojskowa/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...