Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Astygmatyzm a wojsko


pet3r

Rekomendowane odpowiedzi

Mad_Max, ale co poswieciles im dyplomem??

tzn. jak bylem pierwszy raz na komisji , to musialem im pokazac papiery ze jestem z wyksztalcenia Informatykiem. Teraz mieli w mojej karcie , i stwierdzili ze do niczego nie potrzeba im Informatykow i powiedzieli mi papa do czasu az nie bedzie wojny w Polsce :P (ale u nas to tylko moze byc jak Kaczuchy zaatakuja Donalda :P ).

Pytalem sie milej pani o co chodzi i mi powiedziala , ze po prostu nie potrzebuja danych profesji i takich wycofan bedzie w najblizszym czasie wiecej we wszystkich jednostkach :) Ale nie wiem czy beda one dotyczyc tez innych profesji niz Informatycy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do skladania czolgow Cie wezma :polew: :polew: :polew:

bedziesz lufy robil na tokarce. :polew: :polew:

Mad_Max ja jeszcze nei mam dyplomu informatyka ale dobrze wiedziec, ze moze nie wezma mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do skladania czolgow Cie wezma :polew: :polew: :polew:

bedziesz lufy robil na tokarce. :polew: :polew:

Mad_Max ja jeszcze nei mam dyplomu informatyka ale dobrze wiedziec, ze moze nie wezma mnie.

Hmm ja nie mowie ze cie nie wezma :P Moze u was jest wieksze zapotrzebowanie na Informatykow :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o mnie - odroczenie mam do października a studia przerywam teraz. mogę przed październikiem dostać bilecik?

W momencie rezygnacji ze studiow uczelnia automatycznie informuje o tym Twoje WKU, ktore wrzuca Cie na liste wybrancow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, ze do pazdziernika... odroczenie dziala jak jestes studentem :) Moga Cie wziac, ale nie musza. Jezeli beda chcieli to napisz jakies ladne pismo z prosba o odroczenie sluzby na pol roku (np. wyjazd poza granice kraju).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw żeby Cię chcieli to musza Ci wysłać list , ktorego odbioru podpisywać nie musisz ..najlepiej nie odbierać poczty :) Wyślesz mame z upoważnieniem do WKU gdzie napisane bedzie , że pojechałeś do pracy za granicę - to moze Ci odwlec sprawe na jakiś czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze to jakis sposob.

tylko jesli ktos chce ,np.byc kierowca to czemu ma wydawac kupe kasy na unikniecie wojska?

studia maja dawac cos wiecej a nie zabierac czas i chronic przed wojskiem.

sluzba trwa 9 miesiecy a studia 3 do 4 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze to jakis sposob.

tylko jesli ktos chce ,np.byc kierowca to czemu ma wydawac kupe kasy na unikniecie wojska?

studia maja dawac cos wiecej a nie zabierac czas i chronic przed wojskiem.

sluzba trwa 9 miesiecy a studia 3 do 4 lat.

Tak ale na 3 semestrze musisz meic cos takiego jak PO i wtedy sluzba max 6 tygodni, a co najlepsze w ogole niemusisz widziec wojska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie uwaga dostalem dzis bardzo znaczącego newsa!

od osoby ktora pracuje przy poborach w wojsku ! ponoc to juz zatiwerdzone iz zawodowe wojsko wchodzi od 2009 i ostatni pobor ma byc marzec 2008 ! trzymajcie kciuki bo jest to bardzo wiarygodna informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukbro, tos Ty mi z nieba spadl jak tak bedzie.

do marca to ja na lajcika bo odroczke moge pociagnac do wrzesnia jak narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikuś wiesz jak jest w naszym kraju. wszystko jest mozliwe. moze raz wyjdzie nam to na dobre ;) informacja na prawde powazna i mam nadzieje ze sie uda! ja osobiscie mam odroczenie do kwietnia 2008 ;) hehe pozyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pet3r, czekaj chlopie bo zapeszysz.

Nie beda brac na 100% to sie najebiemy :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pet3r, czekaj chlopie bo zapeszysz.

Nie beda brac na 100% to sie najebiemy :drunk:

Dolaczam :drunk::D

Chociaz przez pol roku bede sie musial migac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym nie odbieraniem to tez dobre jest.

A propo dzisiaj w Lodzi widzialem ŻW na sygnale, pewnie jakiegos znalezli :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...