Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 2,8 v6 moja lalunia


blind1

Rekomendowane odpowiedzi

No jasne że ładniej niż było :th: Tylko popraw te fotki i wstaw je jakoś prosto, a nie na boku, trzeba monitor przekręcać :naughty: Prezentuje się super :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ekstra wygląda, szczególnie z tymi czerwonymi zaciskami; teraz je lepiej widać, ja bym ją jeszcze troszkę obniżył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki koledzy za przychylne opinie,fotki poprawie bo robilem je na szybcika zaraz po wcisnieciu aluskow i to komora.co do gleby to wszystko w swoim czasie he he narazie brak mi czasu i drobniakow :polew:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2008, 08:14 _________________________________________________musze jeszcze dokupic letnie opony bo te fele kupilem w audi maja wyprzedaz fele 16" z zimowkami pirelli 489 euro, ale oponki dokupie w polsce. bo mam wtyka na tansze. jezeli kogos interesuja moje stare stare stalowe felgi 15" z kolpakami audi i oponkami to zapraszam na pw :hi:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2008, 08:19 _________________________________________________co koledzy mysla na temat zapodania takiego delikatnego spojlerka http://cgi.ebay.de/AUDI-A4-B5-S4-RS4-TRUNK-LIP-SPOILER_W0QQitemZ130149084464QQihZ003QQcategoryZ72209QQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć, wiele nie widać, ale pomysł podoba mi się, tylko jedno ale, są różne firmy które robią takie spojlerki i niektóre po zamontowaniu i pomalowaniu mają straszną powichrowaną powierzchnie. Jak już montować to tylko sprawdzony produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wcisne poprawione foty[br]Dopisany: 17 Maj 2008, 08:37 _________________________________________________Adecneo wiesz nie znam w niemczech ludzi ktorzy zakupili taki spojlerek wiec nie bardzo mam kogo sie poradzic wiec przekonam sie dopiero jak go kupie[br]Dopisany: 17 Maj 2008, 08:39 _________________________________________________Filutek czy kupowales go moze od tego goscia co na linku? a moze ty polecil bys mi jakiegos sprzedawce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego kiblos ja mialem szczescie pojechalem wyleczyc sie do audi znaczy popatrzec na ceny i wyjsc i ku mojemu zdziwieniu wisiala na tych kolach ktore mam cena plus karteczka 50% ale myslalem ze ta cena jest juz po odjeciu tych 50%, zapytalem z ciekawosci i bylem milo zaskoczony. zaplacilem nie cale 500 euronow za kompletne 16" aluski plus opony pirelli. wydaje mi sie ze nowych alusow ori nie dostaniesz w polsce za ta cene a nawet jak dostaniesz to ja mam zimowe pirelli gratis he he[br]Dopisany: 17 Maj 2008, 17:24 _________________________________________________audia4s4 bedzie i gleba narazie przyciemnie szyby,moja ,, ksiegowa " i tak dostaje juz furii na slowa musze cos do auta dokupic. ale jak to baba niech gada :evil:[br]Dopisany: 17 Maj 2008, 17:27 _________________________________________________ja kupuje podlokietnik za wartosc jednego jej kozaczka wiec niech sobie gada[br]Dopisany: 17 Maj 2008, 17:32 _________________________________________________poprawione fotki

fotos0013rm9.th.jpg

fotos0015ml9.th.jpg

fotos0017ol5.th.jpg

fotos0018za0.th.jpg

fotos0020vb3.th.jpg

fotos0022gd8.th.jpg

fotos0023bv2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna,tylko to mocowanie anteny :no: bardzo ładne lampki i felgi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec zaryzykowalem i kupilem ten spojlerek/material z ktorego jest wykonany jest dosc solidny nie zostaja slady po wyginanu i nie odksztalca sie zbytnio

jak dla mnie jest ok

nowyobraziw4.th.jpg

nowyobraz1xs0.th.jpg[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2008, 07:49 _________________________________________________prosze kolegow o opinie

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajax moge wcisnac fotki ale nie dzis, kupilem ja na ebayu .de , http://cgi.ebay.de/AUDI-A4-B5-HECKSPOILER-HECKSPOILERLIPPE_W0QQitemZ130225735085QQihZ003QQcategoryZ40210QQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262

lotka ma juz podklejone tasmy wiec tylko lakierek i kleisz. jest elastyczna wiec latwo sie ja formuje. :>[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2008, 20:28 _________________________________________________Piotrek98igo lampy kupilem na allegro mam stronke tej firmy www.tuning-tec.pl[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2008, 20:31 _________________________________________________dzieki Filutek, ale lakier do poprawki w polsce :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...