Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nie działa regulacja wysokości świateł


bartekw2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam standardowe reflektory (nie xenon), na fisie pokazuje mi że jest błąd regulacji świateł. Patrzyłem na bezpieczniki i nie mam w tym miejscu żadnego bezpiecznika. Nie wiem czy to wina silniczka regulacji czy tego że mam soczewki pęknięte. Nie ma także podświetlania korbki regulacji świateł.

Proszę o pomoc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij Vaga i sprawdz bledy w Module Centrlanej Elektryki .Blad masz pewnie samopoziomu :wink4: a lampy ktos pewnie wlozyl zwykle :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędów żadnych nie mam podpinając VAG-iem. Dziwi mnie jednak to że nie mam żadnych bezpieczników w miejscu gdzie powinny być przy regulacji świateł.

Poniżej przedstawiam zdjęcia

Zdj_cie0446.jpg

Zdj_cie0447.jpg

Zdj_cie0448.jpg

Zdj_cie0451.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakin sziet :shocked: co sie dzieje z soczewkami ? Wyjmij lampy i sprawdz co sie stalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę chciał wymienić sobie te lampy bo te soczewki są popękane. Myślę że to wina silniczka. Lampy same w sobie posiadają silniczki?

Jeżeli ktoś ma do sprzedania takie lampy to jestem zainteresowany.

Niech ktoś mi jeszcze powie jak wygląda sprawa z tymi bezpiecznikami. Dlaczego ich nie mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos celowo wyciagnal , wiem sa roznice w rozmieszczeniu bezpiecznikow miedzy rocznikami .

Masz przy tych lampach przetwornice :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek niezły burdelik masz z tymi lampami :confused4:

pewnie jest tam niezła zwara w tych lampach :mysli:

jak chcesz mam soczewy i silniczki , jak podjedziesz do mnie (troche kilosów jest) to zajmę sie tematem :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowe reflektory, zamontowałem i komunikat cały czas jest. Nie wiem dlaczego tak jest. Co może być przyczyną błędu regulacji reflektorów?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki komunikat nie występuje w wersji bez xenonu. Czyli kiedyś auto musiało być wyposażone w xenon a teraz włożył ktoś zwykłe lampy i podpięli podświetlanie przełącznika regulacji. Rozkodowałeś wlepkę z tyłu? Masz spryskiwacze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam spryskiwaczy reflektorów, jaki by musiałbyć kod na nalepce wyposażenia informujący o xenonach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy masz czujniki samopoziomowania na wachaczach i sterownik od xenona pod schowkiem,moze było małe bum i ktos załozył zwykłe lampy i zderzak bez sprysków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek niezły burdelik masz z tymi lampami :confused4:

pewnie jest tam niezła zwara w tych lampach :mysli:

jak chcesz mam soczewy i silniczki , jak podjedziesz do mnie (troche kilosów jest) to zajmę sie tematem :przebiegly:

Sory ze sie podepne :hi: :hi:

Ogarnia kolega elektryke lamp itp?? bo u mnie jest podobny problem tylko ze lampy oczywiscie cale no ale sampoziomowanie xenonu nie dziala i nie moge dojsc o co biega :kwasny: Byl blad silniczka w prawej lampie i zmienilem cala no i d*pa jesgt do samo :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek niezły burdelik masz z tymi lampami :confused4:

pewnie jest tam niezła zwara w tych lampach :mysli:

jak chcesz mam soczewy i silniczki , jak podjedziesz do mnie (troche kilosów jest) to zajmę sie tematem :przebiegly:

Sory ze sie podepne :hi: :hi:

Ogarnia kolega elektryke lamp itp?? bo u mnie jest podobny problem tylko ze lampy oczywiscie cale no ale sampoziomowanie xenonu nie dziala i nie moge dojsc o co biega :kwasny: Byl blad silniczka w prawej lampie i zmienilem cala no i pupa jesgt do samo :disgust:

...na początek sprawdz kostke czerwoną w słupku B , tamtedy idą wszystkie przewody od samopoziomu(może cuś przyśniedziało lub nie ma styku) :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek niezły burdelik masz z tymi lampami :confused4:

pewnie jest tam niezła zwara w tych lampach :mysli:

jak chcesz mam soczewy i silniczki , jak podjedziesz do mnie (troche kilosów jest) to zajmę sie tematem :przebiegly:

Sory ze sie podepne :hi: :hi:

Ogarnia kolega elektryke lamp itp?? bo u mnie jest podobny problem tylko ze lampy oczywiscie cale no ale sampoziomowanie xenonu nie dziala i nie moge dojsc o co biega :kwasny: Byl blad silniczka w prawej lampie i zmienilem cala no i pupa jesgt do samo :disgust:

...na początek sprawdz kostke czerwoną w słupku B , tamtedy idą wszystkie przewody od samopoziomu(może cuś przyśniedziało lub nie ma styku) :mysli:

samopoziom raczej dziala poniewaz czujniki pokazuja dobre wartosci i bledow wiecej nie ma... Jest tylko ten blad zwiazany z silniczkiem prawej lampy... przebicie do +... tak chclopaki na forum stwierdzili :gwizdanie: Moze byc cos z wiazka ta ktora idzie do lampy wzdluz blotkika??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...