Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Rozbudowany FIS widział ktos?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Całkiem fajne, wczesniej był taki moduł ale tylko do VW, a tu nawet B5 sie zalapalo :naughty:

Opublikowano

Wyglada mi to jakby to było zrobione komputerowo. Ale calkiem fajna sprawa taki fis mieć.

Opublikowano

W VW było to zwane MFA

[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 11:17_________________________________________________
Opublikowano

http://www.zzottel.de/index.php/en/car/fis-control no za***ista sprawa, ale chyba do b6 nie można wyrezać :thumbdown:

tylko z B5 i zegarami z cyfrowym zegarkiem :gwizdanie:

Opublikowano

To jest jakaś ściema, FIS pokazuje że jedzie (90km/h i obroty na poziomie 2200) a zegary analogowe milczą, mało tego wali jeszcze kontrolka od immo, więc autko nie może być odpalone o czym świadczą zegary analogowe.

Opublikowano

mnie ciekawi czy można chociaż na FIS-ie spowodować aby pokazywało temp. oleju jak jest to w S4 RS4

w moim starym vw paszczaku z 94roku miałem pełne MFA z temperatura oleju itp

a tu pełny FIS i tylko km, śr. prędkośc, czas - a gdzie temp. oleju

wie może ktoś czy idzie VAG-iem zakodować tak licznik

szukałem na audizine i piszą że raczej się nie da

oby się mylili

Opublikowano

mnie ciekawi czy można chociaż na FIS-ie spowodować aby pokazywało temp. oleju jak jest to w S4 RS4

w moim starym vw paszczaku z 94roku miałem pełne MFA z temperatura oleju itp

a tu pełny FIS i tylko km, śr. prędkośc, czas - a gdzie temp. oleju

wie może ktoś czy idzie VAG-iem zakodować tak licznik

szukałem na audizine i piszą że raczej się nie da

oby się mylili

na liczniku masz dodatkowy wskaźnik temp oleju przecież

Opublikowano

mnie ciekawi czy można chociaż na FIS-ie spowodować aby pokazywało temp. oleju jak jest to w S4 RS4

w moim starym vw paszczaku z 94roku miałem pełne MFA z temperatura oleju itp

a tu pełny FIS i tylko km, śr. prędkośc, czas - a gdzie temp. oleju

wie może ktoś czy idzie VAG-iem zakodować tak licznik

szukałem na audizine i piszą że raczej się nie da

oby się mylili

na liczniku masz dodatkowy wskaźnik temp oleju przecież

w b6?? :naughty:

Opublikowano

mnie ciekawi czy można chociaż na FIS-ie spowodować aby pokazywało temp. oleju jak jest to w S4 RS4

w moim starym vw paszczaku z 94roku miałem pełne MFA z temperatura oleju itp

a tu pełny FIS i tylko km, śr. prędkośc, czas - a gdzie temp. oleju

wie może ktoś czy idzie VAG-iem zakodować tak licznik

szukałem na audizine i piszą że raczej się nie da

oby się mylili

na liczniku masz dodatkowy wskaźnik temp oleju przecież

no niestety w b6 jest tylko temp płynu chłodzącego i ilość paliwa

Opublikowano

mnie ciekawi czy można chociaż na FIS-ie spowodować aby pokazywało temp. oleju jak jest to w S4 RS4

w moim starym vw paszczaku z 94roku miałem pełne MFA z temperatura oleju itp

a tu pełny FIS i tylko km, śr. prędkośc, czas - a gdzie temp. oleju

wie może ktoś czy idzie VAG-iem zakodować tak licznik

szukałem na audizine i piszą że raczej się nie da

oby się mylili

na liczniku masz dodatkowy wskaźnik temp oleju przecież

no niestety w b6 jest tylko temp płynu chłodzącego i ilość paliwa

ah ta bida :polew: :polew:

Opublikowano

swego czasu(rok lub 2 lata temu) pytalem producenta o taki moduł do B6. Niestety nie mieli nic takiego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.