Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki xenon do Passata B6?


PiterA4

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: witam panowie mam male pytanie i zapewne bylo tego na forum wpiz... i jeszcze troche :decayed: ale kolega ma passata b6 troche wypasionego z silnikiem 1.9awx i pytal mnie sie jakie xenony ma kupic?znaczy sie chodzi o takie zeby mu jaja w komputerze nie powyskakiwaly i nic nie zaklocalo :confused4: prosze o tresciwa porade bo niechce chlopowi zle doradzic bo jest spoko mimo ze ma VW :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki xenon czy oryginał czy HID.

Jeśli HID to polecam przetwornice marki Dexo lub Philips jedno i drugie działa w systemie CAN-BUS nie będą powodować błędów na kompie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki xenon czy oryginał czy HID.

Jeśli HID to polecam przetwornice marki Dexo lub Philips jedno i drugie działa w systemie CAN-BUS nie będą powodować błędów na kompie..

no raczej hid bo tez kasa nie grzeszy ;( a mozna proscic o jakas aukcje na wzor?bylbym wdzieczny :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem przez ten sklep www.denken.com.pl. Najlepiej jak weźmie wersje slim..

akurat maja aktualizacje :tongue4: ale poczekam :good:dziekuje kolego :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koito ?? w granicach 100 PLN za sztukę i są bardzo dobre to swego czasu był hit na klubie :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech kupi z filtrami przeciwzakłóceniowymi - ja mam bez i trochę radio ma słabszy odbiór :thumbdown: Dzisiaj zestaw HIDów kupi już za 150 zł. Ja mam takie, śmigam już sporo czasu i 0 problemów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kaski mniej ..... zerknij na :good:

http://www.auto-xenony.pl/component/page,shop.product_details/flypage,shop.flypage/product_id,42/category_id,9/manufacturer_id,0/option,com_virtuemart/Itemid,1/

Używam takich od roku - po 40 000 km spaliły sie, wymiana na gwarancji bez problemów. No i naprawde nie zakłócają nic ....łącznie z barczo czułym zestawem CB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...