Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 Avant 1,8T 2003


Wizard

Rekomendowane odpowiedzi

Elo , w koncu trafilem na Wasze forum :) I tutaj widze w dziale jest mozliwosc pokazania swoich autek tak wiec dodam kilka fotek.

5.jpg

3.jpg

1.jpg

Jedyne co dotychczas zrobilem to zmienilem felgi na 18" , wstawilem sprzet audio i video oraz nakleilem naklejke audi ktora widac na zdjeciach. Teraz czekam na montaz sprezyn eibacha i modyfikacje silnika...

Szukam informacji zeby zmienic turbine i czy bedzie pasowac do mojego silnika? Ktos sie na tym zna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piekna audica, extra felgi, mogles juz przeciagnac OOOO na drzwi - kolega w klubie w RS4 tak ma i lepiej wyglada ;) Ogolnie super , zapraszam jeszcze do Newbie aby sie przywitac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejka audi jest specjalnie przystosowana tak aby naklejac ja na nadkole wlasnie tylko i wylacznie w takiej pozycji. Dostaje za kazdym razem gdy kupuje w salonie w szwecji auto. Mialem tak samo w A3 przyklejone :

oto fotki poprzedniej bryczki (w galrii ) http://82.182.129.96/a3/index.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi naprawde robia wrazenie zreszta tak jak cala reszta :roll: życze szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 avant z takim motorem jest pszee :!:

fele fajne :!:

naklpeka - kwestia gustu, dla mnie bleee bo za duuuża :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szubek-line

fajna... fajna..moja niunia niestety nie ma takiej nakładki :cry: pod tylny zderzak aby był widac wydech..y a tez jest z 03 czy to zalezalo od wyposazenia daj znac ....fajne to jest :o:cry: tez bym sobie zmienil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejka wlasnie kwestia gustu :) ja w kazdym swoim aucie mialem ( tzn A3 i teraz A4 ) uwazam ze to ladnie wyglada :)

Co do wydechu to silniki benzynowe maja takie rurki. TDI maja schowane pod zderzakiem. A silniki 2.0 maja tylko z jednej strony widoczna rurke.

2 widoczne wydechy sa od 1,8t , 2,4 2,7 ,3.0 itd itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee , sluchajcie, wiecie ile kosztuje jeden dekielek w sklepie audi do moich felg?

Wlasnie wczoraj w nocy na warszawskiej 7:emce zgubilem jeden.... :/ wlasnie ten ktory byl luzny.... tragedia....

Na allegro nie moge znalezc narazie nawet kompletu....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee , sluchajcie, wiecie ile kosztuje jeden dekielek w sklepie audi do moich felg?

Wlasnie wczoraj w nocy na warszawskiej 7:emce zgubilem jeden.... :/ wlasnie ten ktory byl luzny.... tragedia....

Na allegro nie moge znalezc narazie nawet kompletu....

Pozdrawiam

Jutro moge sie dowiedziec - spytam sie kolesia czy nie ma takiego dekielka - bo rozbił swoja audice i nie wiem czy mu jakies gadgety nie zostały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...