Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 Avant 1,8T 2003

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo , w koncu trafilem na Wasze forum :) I tutaj widze w dziale jest mozliwosc pokazania swoich autek tak wiec dodam kilka fotek.

5.jpg

3.jpg

1.jpg

Jedyne co dotychczas zrobilem to zmienilem felgi na 18" , wstawilem sprzet audio i video oraz nakleilem naklejke audi ktora widac na zdjeciach. Teraz czekam na montaz sprezyn eibacha i modyfikacje silnika...

Szukam informacji zeby zmienic turbine i czy bedzie pasowac do mojego silnika? Ktos sie na tym zna?

Opublikowano

No piekna audica, extra felgi, mogles juz przeciagnac OOOO na drzwi - kolega w klubie w RS4 tak ma i lepiej wyglada ;) Ogolnie super , zapraszam jeszcze do Newbie aby sie przywitac ;)

Opublikowano

bardzo ladna audina fele miod najlepiej mi sie takie podobaja silnik tez ok :wink:

Opublikowano
  • Autor

Naklejka audi jest specjalnie przystosowana tak aby naklejac ja na nadkole wlasnie tylko i wylacznie w takiej pozycji. Dostaje za kazdym razem gdy kupuje w salonie w szwecji auto. Mialem tak samo w A3 przyklejone :

oto fotki poprzedniej bryczki (w galrii ) http://82.182.129.96/a3/index.htm

Opublikowano

Aha, no to ladny "bonusik", a4 duzo ladniejsza niz A3 :mrgreen:

Opublikowano

nie no a3 nigdy nie bedzie a4 glosuje oczywiscie na a4 :mrgreen:

Opublikowano

Felgi naprawde robia wrazenie zreszta tak jak cala reszta :roll: życze szerokości

Opublikowano

ladne to autko masz. Witamy

Opublikowano

fajny furak. Witamy :!:

Opublikowano

B6 avant z takim motorem jest pszee :!:

fele fajne :!:

naklpeka - kwestia gustu, dla mnie bleee bo za duuuża :razz:

Opublikowano

fajna... fajna..moja niunia niestety nie ma takiej nakładki :cry: pod tylny zderzak aby był widac wydech..y a tez jest z 03 czy to zalezalo od wyposazenia daj znac ....fajne to jest :o:cry: tez bym sobie zmienil

Opublikowano
  • Autor

Naklejka wlasnie kwestia gustu :) ja w kazdym swoim aucie mialem ( tzn A3 i teraz A4 ) uwazam ze to ladnie wyglada :)

Co do wydechu to silniki benzynowe maja takie rurki. TDI maja schowane pod zderzakiem. A silniki 2.0 maja tylko z jednej strony widoczna rurke.

2 widoczne wydechy sa od 1,8t , 2,4 2,7 ,3.0 itd itp

Opublikowano

No Kolego najpierw A3 teraz A4 a felgi od A8 jak się nie mylę!!!

pozdr.

Opublikowano

Piekna,alu poprostu bombowe! Gratuluje wyboru!!

Opublikowano
  • Autor

Ee , sluchajcie, wiecie ile kosztuje jeden dekielek w sklepie audi do moich felg?

Wlasnie wczoraj w nocy na warszawskiej 7:emce zgubilem jeden.... :/ wlasnie ten ktory byl luzny.... tragedia....

Na allegro nie moge znalezc narazie nawet kompletu....

Pozdrawiam

Opublikowano

Naprawde robi wrazenie :) pozdro

Opublikowano
Ee , sluchajcie, wiecie ile kosztuje jeden dekielek w sklepie audi do moich felg?

Wlasnie wczoraj w nocy na warszawskiej 7:emce zgubilem jeden.... :/ wlasnie ten ktory byl luzny.... tragedia....

Na allegro nie moge znalezc narazie nawet kompletu....

Pozdrawiam

Jutro moge sie dowiedziec - spytam sie kolesia czy nie ma takiego dekielka - bo rozbił swoja audice i nie wiem czy mu jakies gadgety nie zostały

Opublikowano

śliczny avancik, 18" też robi swoje :cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.