Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Za dużo wlałem oleju


P_R_Z_E_M_O

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam taki problem , sprawdzałem olej i troszke chciałem dolać , powierzyłem tę czynnosc bratu on nalał za dużo. Ja wsiadam do auta spoko a tu kontrolka [!] . Zaraz Odkręciłem korek i upusciłem oleju a kontrolka dalej miga . W czasie jazdy nie świeci się cały czas raz jest raz nie.

Co robic>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[!] czy to na pewno od oleju - :wink4: :wink4: to może być coś z hamulcami i za razem zbieg okoliczności :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie może upuściłeś za dużo oleju i jest poniżej stanu :decayed:, ale dla mnie to hamulce :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 22:43_________________________________________________Aczkolwiek nie jestem Alfą i Omegą - mogę się mylić :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzepnij brata, a potem sprawdz poziom oleju, czy nie jest teraz za niski.

:good: :good: być może za dużo upuściłeś "łoliwy" :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sprawdz jednak te hamulce :gwizdanie:

Jeśli nie to podepnij vaga i powinien być jakiś błąd, jak będzie to go skasuj i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam kolego nic nie spieprzysz dopuki nie bedziesz bawic sie adaptacja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze , juz do mnie idzie z allegro, bede pewnie potrzebował pomocy z forum zeby czegos nie popiepszyć

podleć na najbliższy spot w okolicy - chłopaki na pewno pomogą :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze , juz do mnie idzie z allegro, bede pewnie potrzebował pomocy z forum zeby czegos nie popiepszyć

W b5 nie ma kontrolki która kontroluje poziom oleju, ta kontrolka (konewka) zapala się jak zbyt niskie ciśnienie oleju. Więc jeżeli miałeś za mało lub za dużo oliwy to ta kontrolka i tak Ci się nie zapali, więc obstawiałbym tu jednak coś innego np. hamulce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzis na stacji oktroli i spytałem czy moze podpiąć vaga i zdiagnozować . Facet powiedział : "nie bawię się vagiem " ,nie wnikałem ,nie miałem czasu i pojechałem z tamtąd. Powiedzcie jakie sa inne narzedzia do diagnostyki w takim razie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokoj poczekaj na kabel podepniesz pod lapka i bedziesz mial wszystko jasne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przy upuszczaniu oleju na czujkę przy kole trafiła kropelka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzis na stacji oktroli i spytałem czy moze podpiąć vaga i zdiagnozować . Facet powiedział : "nie bawię się vagiem " ,nie wnikałem ,nie miałem czasu i pojechałem z tamtąd. Powiedzcie jakie sa inne narzedzia do diagnostyki w takim razie?

:wallbash: :wallbash: Oczy :!: :!: odkręć koła i zobacz jak hamulce :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za dobre słowo

Ja mam VAGa, ogarnij PM to możemy dziś coś pomyśleć. Jestem w pobliżu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka wykrzyknika dotyczy hamulców. Zacznij od sprawdzenia poziomu płynu hamulcowego. Kontrolka ta również zapala się, gdy jest za małe napięcie na akumulatorze (zimą przy padającym aku to przerabiałem myśląc, że to hamulce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...