Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BMW E38] Mój Rekinek ;)


djbinek

Rekomendowane odpowiedzi

E38 kultowa będzie za 5-6 lat, teraz jeszcze sporo tego jeździ. Kultowa to jest E32 czy Audi V8 ;)

3193094431_8b9d80b6dd.jpg

audiv8_039.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super auto :good: , mnie najbardziej rozwalil ten samochod jak zamknolem w nim drzwi w trakcie cholernej ulewy ... Nastala taka cisza ze do dzis ja pamietam ...jakbym sie zamknol w kabinie dzwiekoszczelnej cos pieknego ... ajak plywala po krakowskich dziurach ...ehhh .

Panowie pitolicie ze to najladniejszy model ... Jest ladna owszem , nastepny model nie byl tak udany ale ..F01 robi robote :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super auto :good: , mnie najbardziej rozwalil ten samochod jak zamknolem w nim drzwi w trakcie cholernej ulewy ... Nastala taka cisza ze do dzis ja pamietam ...jakbym sie zamknol w kabinie dzwiekoszczelnej cos pieknego ... ajak plywala po krakowskich dziurach ...ehhh .

Panowie pitolicie ze to najladniejszy model ... Jest ladna owszem , nastepny model nie byl tak udany ale ..F01 robi robote :kox: :kox:

Co do tej ciszy, to troszkę przesadziłeś ale podkreślam "troszkę" - za to różnice między a4 b5 są znaczne (wiem wiem, nie ma co porównywać, nie ta klasa samochodu, ale...)

Co do zawieszenie, to mimo 18tek i leciutkiej gleby, fura jest bardzo komfortowa. :cool1: Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej ciszy, to troszkę przesadziłeś ale podkreślam "troszkę" -

to zalezy od opcji wyposazenia ...bo z tego co wiem tam montowali podwojne szyby czy cos w ten desen :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej ciszy, to troszkę przesadziłeś ale podkreślam "troszkę" -

to zalezy od opcji wyposazenia ...bo z tego co wiem tam montowali podwojne szyby czy cos w ten desen :gwizdanie: :gwizdanie:

No to teraz już znamy odpowiedź - jechałeś prezydenckim krążownikiem szos z podwójną szybą :)

Kiedyś jak chwile miałem 540 w 2000 roku to marzyłem o takiej siódemce..

Bardzo ładna :good:

No 540 to bardzo fajne autko, najlepszy jest w tym silnik i jego duża moc w stosunku do lżejszej niż E38 budy. Też myślałem na 4Litrowym silnikiem, jednak wygrał rozsądek - 2.8 będzie troszkę tańszy w utrzymaniu no i ścigać się nim nie chcę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna 7, bedziesz wymienial fotele na te "lamane" komfortowe ? ;)

jest sporo smaczkow w ktore mozna te auto doposazyc od foteli po pierdolki typu drewno na slupku miedzy drzwiami w srodku. zreszta pewnie sam doskonale to wiesz :cool1:

szkoda tylko ze nie 740i :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna 7, bedziesz wymienial fotele na te "lamane" komfortowe ? ;)

jest sporo smaczkow w ktore mozna te auto doposazyc od foteli po pierdolki typu drewno na slupku miedzy drzwiami w srodku. zreszta pewnie sam doskonale to wiesz :cool1:

szkoda tylko ze nie 740i :gwizdanie:

Powiem Ci, że nie chcę nic dłubać - dłubałem przy A4 B5 i mimo włożonej kasy to fura i tak nie zyska na wartości. Co do tych bajerów to na dzień dzisiejszy wychodzę z założenia, że lepiej poszukać dłużej na allegro i dać 2-3 tysiące więcej, niż kupić taniej i potem wkładać w modyfikacje czy naprawy, aczkolwiek nie ukrywam ,że cholernie mnie kusi żeby zacząć rzeźbić w tym E38 (no taką mam naturę). Dlatego proszę mnie nie podpuszczać :kox:

Pozdrawiam!

P.S. Link do fotek mojej B5tki:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=47669.msg516760#msg516760

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz na brak miejsca nie możesz narzekać... chyba, że do parkowania :naughty:

Wpadnij na jakiegoś spota, chętnie obejrzę i dam się przewieźć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz na brak miejsca nie możesz narzekać... chyba, że do parkowania :naughty:

Wpadnij na jakiegoś spota, chętnie obejrzę i dam się przewieźć :wink4:

Dopiero w październiku będę w Polsce, ale jak by to miało się zmienić, za prawdę powiadam Ci dowiesz się jako pierwszy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz już znamy odpowiedź - jechałeś prezydenckim krążownikiem szos z podwójną szybą :)

na to wyglada bo mowie do tej pory mam ta wszechobecna cisze w glowie ...cos pieknego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez sensu, tym bardziej że E38 7.28 ma prawie identyczne osiągi co A4 B6 1,8T. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Binek a jak blacharka się trzyma :?: wyskakują pęcherzyki :?:

bo według mnie to najsłabszy element modelu

widziałem wiele egzemplarzy mocno skorodowanych głównie przy progach i tylni pas pod zderzakiem

ciekawe jak się trzymają te ostatnie roczniki 99/00/01 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...