Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[BMW E38] Mój Rekinek ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Powiem Ci, że w moim egzemplarzu lekko korodują drzwi prawe przednie na rogu, na szczęście tego nie widać bo to po wewnętrznej stronie. A tak to nic nie widać, ale po zimie pewnie wyjdzie co nieco :)

Obczaj BMW E38 L7

http://www.pkw-trend.de/xist4c/web/fotos-bmw-individual_id_11961_.htm

Opublikowano
  • Autor

W Polsce tylko jedna tak jeździ :cool1: Jakiś biznesmen sobie kupił w polskim ASO, pewnie Kulczyk albo Solorz :mysli:

Opublikowano

jutro jade obejrzeć E38 730 V8 z lpg czarną,skóra telefon,fotele z pamięcią grzane itd

jak będzie ok to biore :kox:

kumpel często ją widzi jak koleś śmiga betą po dzielnicy

tą:

dsc00275g.jpg

dsc00273l.jpg

tylko zderzak do zmiany na seryjny i kominy na jakieś zgrabniejsze :wink4:

Opublikowano

fakt... przedni zderzak i tylne rurki tragedia

Opublikowano
  • Autor

No i progi trochę zmęczone, by trza pomalować :) Ale czarna prezentuje się spoko - tylko bierz z chromami!

Opublikowano

Zdala od TDS'ów :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Pewnie, lepiej kupić benzyniaka i zagazować, będzie taniej niż Dieslem :)

Opublikowano

słyszałem że w TDS-ach głowice padają :mysli:

Opublikowano

To już lepiej E38 730d o mocy 184KM albo zaszaleć i kupić 740d o mocy 245KM (swego czasu najbardziej zaawansowany silnik swoich czasów).

Opublikowano
  • Autor

Co Ty opowiadasz ;) Sypią się jak piasek. Jak mam kupić 3l diesla to mam 2.8 w benzynie i:

- koszty eksploatacji mam dużo niższe

- jak założę podtlenek gazu to taniej mi wyjdzie przejechanie 100km niż tym dieslem

- jedyny minus to trochę mniej miejsca w bagażniku (nie wejdzie trzech tylko dwóch gangsterów ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

piękne auto mam sentyment do E38 ponieważ ojciec miał w tej budzie tylko 750IL w pełnej opcji póżniej mi ją przekazał i jakiś czas woziłem nią do ślubów ale musiałem sprzedać bo zaczęła generować zbyt duże koszty utrzymania. Co do podwójnych szyb to nasza takie miała i o ile mnie pamięć nie myli to chyba wszystkie longi takie miały

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam! Oto "oczy kobry" czyli ringi SMD i obrysówki w kierunkach rodem z USA :) Pozdrawiam!

5ea0860eeb60cf9dm.jpg

c545ebd143c42e32m.jpg

f6613a236e938d84m.jpg

c787d159594724d6m.jpg

81ccbcb0e147c796m.jpg

4e6827dbbb77d33dm.jpg

210434c7b1add804m.jpg

5bb2e4e7b67219b6m.jpg

Opublikowano

pięknie Binek pięknie

sam cegiełke dołożyłem do tego wyglądu :D:P

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Aktualizowałem zdjęcia i opis na pierwszej stronie. Pozdrawiam!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.