Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Wytarty fotel kierowcy


kris8320

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich;

panowie wytarł mi sie do dziury boczek fotela i nie wiem co mam z tym zrobic.

na allegro pojedynczego takiego nie ma(ciemny siwy) może go obszyc ale jaki to bedzie koszt i czy dobiora taki sam kolor, prosze o podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź do tapicera,dobiorą Ci taki sam lub użyją materiału z Twojej tapicerki (wycinają z niewidocznego miejsca),koszt...ok 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce ciebie martwić ale będzie problem odnośnie dostania weluru w takim kolorze.. Skórę czy alcantare trafisz bez większego problemu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki masz ten fotel pokaż jakieś zdjęcie. Może ktoś na forum będzie miał jakiś fotel na zbyciu z Twoja tapicerką daj znać ogłoszenie w dziale kupię :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce ciebie martwić ale będzie problem odnośnie dostania weluru w takim kolorze.. Skórę czy alcantare trafisz bez większego problemu..

a skad wiesz czy ma welur na siedzeniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź do tapicera,dobiorą Ci taki sam lub użyją materiału z Twojej tapicerki (wycinają z niewidocznego miejsca),koszt...ok 100zł

Tzn. z którego...??? Z zagłówka czy z drugiego fotela? Chyba, że w nocy - to na pewno nie bdzie widać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja kiedyś do Ibizy 6L kupiłem sobie w salonie ori materiał na siedzenie bez oparcia i bez gąbki rzecz jasna. Zapłaciłem 180zł i było nowe i dokładnie takie same, to może warto z ciekawości zapytać w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zrób tak jak CI mówi reszta forumowiczów, jedz do tapicera prawdopodobnie wymienią Ci 2 elementy, mnie za taki zabieg skasowano 110zł, a efekt naprawdę super!! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z przedmówcami, tylko niech to będzie zaufany tapicer :D bo mi w poprzedniej furmance jeden taki spartoczył dobór kolorów :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ASO patrzyłem kiedyś do szarego swinga to szmata na siedzisko chyba koło 800 pln-ów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie da sie dokupic takiej tapicerki gdzies na allegro lub w ASO całej bez koniecznosci wymiany lub dorobienia u tapicera?

Da się. Tapicerkę oparcia kupisz w ASO za ok. 1080 zł.

Sam niedawno wymieniałem to u siebie, bo też wytarła mi się dziura. Na sprowadzenie czekałem 3 dni.

Możesz też próbować na Allegro. To, czy znajdziesz szybko coś dla siebie zależy od materiału i koloru którego szukasz.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam materiał soul do foteli sport b6 oraz kanapy w bardzo dobrym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile chcesz za ten materiał i jakiej wielkości jest?

Nie lepiej wysłać pytanie na PW zamiast zaśmiecać wątek? :kwasny:

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś kupiłem cały fotel na allegro za grosze, a tapicer właśnie z niego wykorzystał materiał do naprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...