Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Brak połączenia z silnikiem


thug82

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

mam problem niemoge się połączyć z silnikiem ze wszystkim sie łączy z abs,airbag,licznik,clima,itp. Byłem u elektronika i on stwierdził że iest problem z immo i dla tego tak sie dzieje powiedział mi że można sie podłączyć przez imobilajzer ale ja zbytnio niewiem w jaki się kabel wpiąć.

może ktoś się orjentuje o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łącze się z laptopem przez usb wszystko jest ok poza silnikiem z którym się niemoge połączyć. Ostatnio byłem u elektryka on też sprawdzał i nie mógł się połączyć mówił że to wina imobilajzera, jest możliwoś podpięcia się po przez immobilajzer tylko niewiem w który kabel się wpiąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, aby elektryk miał rację. W twoim autku spróbujcie podpiąć się bezpośrednio przy sterowniku silnika. Przewód diagnostyczny K jest innym obwodem niż W-od immobilizera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możesz wytłumaczyć gdzie ten sterownik silnika się znajduje i jak się w niego wpiąć będe próbował sam swoich sił. a co do immobilajzera to na 99% jego wina a ja musze to ominąć i połączyć się jakoś z silnikiem.[br]Dopisany: 18 Styczeń 2008, 23:31 _________________________________________________dzisiaj troche pogrzebałemi znalazłem przy kierownicy tako prostokątno biało puszke(immobilajzer) jeden kabel(zielono-czerwony) był wyrwany z kostki.

zastanawiam się czy go spwrotem zamontowac do kostki tam gdzie jego miejsce tylko niewiem czy nie zablokuje mi sie immo.

w puszcze jest 12pinowa kostka kabel wyrwany znajdował sie w 10 pin(zielono-czerwony) może ktoś wie do czego ten kabel służy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zablokuje się Immo.

Miałem taki problem, jak znajomy podczas roboty przy aucie wysunął 1 z kilku mas z wtyczki. Auto przestało palić, a samochód nie komunikował się z VAG-iem.

Po wsunięciu kabla na odpowiednie miejsce wszystko wróciło do normy.

Zamontuj kabel tam, gdzie powinien być i będzie wszystko banglać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myśle a jak nie da rady to będe próbował się wpiąc bezpośrednio przez te kable w kostce. w tygodniu sprawdze albo pod konic bo niestety miałem mało stluczke wczoraj i samochód do lakiernika poszedł:-/[br]Dopisany: 20 Styczeń 2008, 08:50 _________________________________________________witam.

jednak wina była kabelka po podłączeniu wszystko śmiga

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...