Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Klima nie działa.. pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam.. mam problem.. od pewnego czasu nie działa mi klima.. na klimatronicu blad 22.1.. 3 tygodnie temu nabilem klime.. i dalej tak samo.. potem podmienilem czujnik wysokiego cisnienia.. brak zmian.. wymienialem tez jakis przekaznik pod kierownica od klimy.. i tez nic.. bezpiecznik ok.. co moze byc? od czego mam zacząc.. vaga nie mam wiec bledów nie sprawdze..

Opublikowano

A wentylator na skraplaczu sie wlacza?

Opublikowano

Jesteś pewien, że w tym układzie dalej jest czynnik chłodzący? Jeżeli nie to od sprawdzenia tego proponuję zacząć, być może jest nieszczelność. Wentylator nie ma akurat tutaj nic do rzeczy.

Opublikowano
  • Autor

Jesteś pewien, że w tym układzie dalej jest czynnik chłodzący? Jeżeli nie to od sprawdzenia tego proponuję zacząć, być może jest nieszczelność. Wentylator nie ma akurat tutaj nic do rzeczy.

szczelnosc byla sprawdzana.. i czynnik byl nabijany.. ogolnie jak klima wysiadla to bezpiecznik sie spalil.. jak jak włożyłem nowy to klima nie działała. nawiew za to ok..

Opublikowano

Jesteś pewien, że w tym układzie dalej jest czynnik chłodzący? Jeżeli nie to od sprawdzenia tego proponuję zacząć, być może jest nieszczelność. Wentylator nie ma akurat tutaj nic do rzeczy.

szczelnosc byla sprawdzana.. i czynnik byl nabijany.. ogolnie jak klima wysiadla to bezpiecznik sie spalil.. jak jak włożyłem nowy to klima nie działała. nawiew za to ok..

Ale jak ta szczelność była sprawdzana? Napuszczono kontrastu do układu przy nabijaniu i ktoś sprawdzał w ultrafiolecie czy tylko sprawdzali przez automat robiący próżnię przed nabiciem? Na moje jeżeli nie ma usterki elektrycznej to jest nieszczelność na tyle duża, że przez te 3 tygodnie czynnik uleciał w kosmos.

Opublikowano
  • Autor

Jesteś pewien, że w tym układzie dalej jest czynnik chłodzący? Jeżeli nie to od sprawdzenia tego proponuję zacząć, być może jest nieszczelność. Wentylator nie ma akurat tutaj nic do rzeczy.

szczelnosc byla sprawdzana.. i czynnik byl nabijany.. ogolnie jak klima wysiadla to bezpiecznik sie spalil.. jak jak włożyłem nowy to klima nie działała. nawiew za to ok..

Ale jak ta szczelność była sprawdzana? Napuszczono kontrastu do układu przy nabijaniu i ktoś sprawdzał w ultrafiolecie czy tylko sprawdzali przez automat robiący próżnię przed nabiciem? Na moje jeżeli nie ma usterki elektrycznej to jest nieszczelność na tyle duża, że przez te 3 tygodnie czynnik uleciał w kosmos.

nie wiem jak byla sprawdzana szczelnosc.. ale czynnika bylo jeszcze duzo jak uzupelniali.. tylko dopelnili.. wiec pod tym wzgledem jest ok.. [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 18:28_________________________________________________a i pamietam ze jak wysiadla klima.. to mialem problem z wiatrakiem tym od klimy.. ze krecil sie nawet po wyjeciu kluczyka ze stacyjki.. nie zawsze ale czesto.. i wylaczal sie po jakis 20-30 min.. i mechanik wymienial jakis przekaznik.. ale szczegolow nie pamietam.. i to jest zrobione.. moze to ma jakies powiazanie.. powiedzcie co mozna sprawdzic.. co wymienic.. jak cos to mam kolesia od ktorego moge cos poprzekladac do sprawdzenia.. tylko calej klimy nie mam zamiaru przekladac.. dlatego pisze tutaj.. moze ktos mial podobny problem..

Opublikowano

możesz mieć problem z silniczkiem nastawczym od klap nadmuchu - są non stop zamknięte

Opublikowano
  • Autor

możesz mieć problem z silniczkiem nastawczym od klap nadmuchu - są non stop zamknięte

jak wlaczam klime(wciskam snieżke) to slychac jak klapa sie otwiera .. tak wieje 10 sek ale nie zimnym powietrzem i klapa zamyka sie.. wiec to raczej nie to..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.