Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Dziwny dziwiek przy odpalaniu silnika


Matiz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kolejny problem. Otoz dzisiaj zauwazylem ze gdy orzekrecam kluczyk i staruje auto to w momencia odpalenia slychac taki dziwny dzwiek ktoreego nie umiem blizej okreslic ale to nasteopuje tylko podczas momentu odpalenia. Mechanik posluchal i powiedzial ze to oznaka rozrusznika myslicie ze to moze byc rzeczywiscie rozrusznik? Dzwiek raczej taki metaliczny ale auto kreci i odpala.

Dzieki z gory za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagraj filmik,albo chociaż sam dźwięk w dobrej jakości w garażu,nie na ulicy, żeby się dźwięki nie zmieszały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nagraj dzwięk bo w ciemno ciężko coś powiedzieć... Może to poprostu słychać Nastawnik Przepustnicy? Albo klepanie zaworów zanim ojel zostanie wpompowany do góry... Nagraj posłuchamy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ponownie.

Ciezko nagrac ten dzwiek bo on nastepuje zaraz podczas odpalania. Najpierw jest ten dzwiek a potem auto startuje. Ale wykluczamy panowie rozrusznik okazalo sie ze to cos z okolic pompy paliwa. Wymienilem pompe na nowa i nadal ten sam problem. Wiec wlozylem stara znowu. Ciezko zlokalizowac czemu tak sie dzieje. Ale auto pali i jezdzi najwazniejsze jak stanie to wtedy bede wiedzial co jest nie tak. hehe no chyba ze ma ktos jakies skojarzenia albo cos. :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez dźwięku to ciężko będzie cokolwiek kojarzyć :) Nagraj chociaż komórką i wrzuć na forum, to pomyślimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokładnie to samo a zaczeło się to po wymianie pompy paliwa na nowa. Początkowo słychać to było tylko jak było mało paliwa, ale teraz już ilosc paliwa nie ma znaczenia. Ja się przyzwyczaiłem.

A ja obstawiam że Ty masz coś innego (z układem paliwowym), a co do autora tematu to tylko nagranie albo dobry mechanik :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak byl u mechanika i powiedzial jemu ze to moze byc rozrusznik to chyba to moze byc to ;) . Wczoraj jak odpalalem na mrozie samochod to rowniez mialem taki drzwiek. Taki zgrzyt, metaliczny jak zloto rozrusznik, kiedys w astrze mialem jak bendix mi wariował :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dzwięk jest przy kazdym uruchomieniu? tzn odpalasz auto słyszysz, jezdziesz 10km gasisz auto i znow odpalasz i czy slyszysz ten dzwiek?

obstawiam napinacz łańcuszka rozrządu - to też prawdopodobne, ale jezeli to poczatkowe stadium to odpowiedz na powyzsze pytanie moze to wykluczyc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...