Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem z bagażnikiem


QleQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie mam problem wyjąłem silniczek bagażnika a żona zamknęła mi klapę i nie wiem jak się dostać do środka teraz żeby nic nie zniszczyć ;/

fotele się nie składają. na otwieranie kluczykiem nie reaguje

ma ktoś jakiś pomysł ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to żeś zonka zaliczył

w avancie jest ciegienko do otwierania od środka

ale jesli kanapy sie nie skladaja to podwojny problem

chyba oparcie musi sie jakos skladac inaczej nie dojdziesz jak od srodka

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie mam problem wyjąłem silniczek bagażnika a żona zamknęła mi klapę i nie wiem jak się dostać do środka teraz żeby nic nie zniszczyć ;/

fotele się nie składają. na otwieranie kluczykiem nie reaguje

ma ktoś jakiś pomysł ? :)

Ja też tak mam że kanapa mi się nie składa :wallbash: :wallbash: :wallbash: i chyba tego nie ogarniesz ale spróbuj jakoś może zdjąć półkę co jest z tyłu i tam może jakiś dostęp będzie jak mowisz że zdjąłeś silniczek i w trakcie "nie dobra żona" zamkneła to poszukasz tylko cięgna i pociągniesz i klapa się otworzy próbuj w każdy sposób :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapicerka z klapy ściągnięta? Jak tak to zdejmij tylną półkę i w miejscu gdzie jest głośnik niskotonowy jest dość duży otwór powinno się dać wsadzić łapę :naughty:

Tylko w wten sposób dostaniesz się. Nie ma innej opcji w twojej sytuacji. Tylko całkowite wyjęcie tylnej półki to też tajemnica lasu. Ja się do tego zbieram żeby rolete tylną wyjąć ale jak patrzyłem na to wszystko to zrezygnowałem.... Jakbyś wyciągał półkę to rób foty i opisz całą sytuację. Wiedz jedno, że trzeba słupki tylne ściągać tzn. tapicerkę z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie znajomy wycinał otwór w ścianie grodziowej aby dostać sie do zakupów i tylnego bagażnika ( brak składanych siedzeń) :thumbdown:

....i do tej pory tak jeździ :( nie może sie z tym uporać , gdzieś jakiś kabelek sie mu pewnie zalamal i nie może otworzyć bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie natomiast sklada sie kanapa ale nie ma tego cięgiełka. Czym może być spowodowany brak tego cięgiełka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie natomiast sklada sie kanapa ale nie ma tego cięgiełka. Czym może być spowodowany brak tego cięgiełka?

Jedne mają inne nie mają, jeśli masz wkładkę na kluczyk w tylnej klapie to nie będzie cięgna do otwierania. Występuje ono tylko gdy nie ma wkładki na kluczyk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie natomiast sklada sie kanapa ale nie ma tego cięgiełka. Czym może być spowodowany brak tego cięgiełka?

Jedne mają inne nie mają, jeśli masz wkładkę na kluczyk w tylnej klapie to nie będzie cięgna do otwierania. Występuje ono tylko gdy nie ma wkładki na kluczyk...

To by się zgadzało bo mam wkładke na kluczyk w tylnej klapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie za to znajomy ale to w bmw7 wycinał kawałek ściany w Twoim przypadku klapy potem coś tam wspawywał, ale skoro nie ma silniczka spróbuj wepchnąć wkładkę i jakoś tam dojść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...