Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Pytanie o dawkę paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam :hi:

mam pytanie odnosnie dawki paliwa

mialem uszczelniana pompe wtryskowa i mialem miec delikatnie podniesiona dawke paliwa na 2.8 - 3.0 ale dzis podlanczajac VAGa sprawdzilem dawke i mam ustawiona na 2.2 i pytanie czy to nie jest za duzo ?? i czy cos moze sie stac z silnikiem i lepije powrocic do ustawien fabrycznych ??

zauwazylem jeszcze taka rzecz ze gdy włączę klime to dawka spada do 4.6- 4.8 to normalne zjawisko ??

pozdrawiam Grabson765

bez klimy

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/grabson765_47553.html

z klima

Grupy: n/a - http://vaglog.rtnet.pl/grabson765_47556.html

Opublikowano

ja bym ustawil 2.8-3.0

Troszke za duzo 2.0

Opublikowano

1. 3.0

2. tak

3. dawka nie spada,

Opublikowano
  • Autor

a da sie Vagiem ustawic 2.8-3.0 ?? czy przez Vaga tylko mozna powrocic do ustawien fabrycznych ??

Opublikowano

nie wiem, ja nie koryguje vagiem

Opublikowano
  • Autor

nie wiem, ja nie koryguje vagiem

jest gdzies na forum opisane jak to ustawic ?

Opublikowano

wchodzisz w silnik, login 12233, wchodzisz w adaptacje i zmieniasz na kanale nr 1, mozliwosc zmiany jest niewielka

Opublikowano

W VAG-COM wybieramy:

1-Engine -> 11-Login (wpisujemy login 12233 i zatwierdzamy) -> 10 Adaptation

W Adaptation grupa 1 odpowiada za dawkę (standardowa wartość 32768 chyba, że sterownik 8bit to ~128)

jeśli w VAG skończy czy się pole do popisu to tutaj masz ładnie pokazane jak to zrobić ;)

- śrub nie odkręcasz, luzujesz tylko tyle żebyś mógł przesunąć nastawnik młotkiem gumowym bądź przez kawałek drzewa :cool1:
Opublikowano

jak nie szarpie, nie faluja obroty to mozesz zostawic , jak nie mozesz przez to spac to ustaw na optymalnie 3-3.6

jak sie nie da Vag'iem [za maly zakres bedzie] to musisz puknac nastawnik ...

Opublikowano
  • Autor

jak nie szarpie, nie faluja obroty to mozesz zostawic , jak nie mozesz przez to spac to ustaw na optymalnie 3-3.6

jak sie nie da Vag'iem [za maly zakres bedzie] to musisz puknac nastawnik ...

nic nie szarpie, obroty tez nie faluja, jezdzi tak samo jak wczesniej moze jedynie z dolu lepiej sie zbiera, wiec skoro mowisz ze mozna zostawic tak jak jest i nic zlego sie nie stanie to pewnie tak zostawie :)

kto jak kto ale Ty akurat znasz sie na rzeczy :wink4:

Opublikowano

jak nie szarpie, nie faluja obroty to mozesz zostawic , jak nie mozesz przez to spac to ustaw na optymalnie 3-3.6

jak sie nie da Vag'iem [za maly zakres bedzie] to musisz puknac nastawnik ...

nic nie szarpie, obroty tez nie faluja, jezdzi tak samo jak wczesniej moze jedynie z dolu lepiej sie zbiera,

to jest zasluga dawki na poziomie 2.2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.