Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Logowanie do strony A4Klubu przez telefon


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przytrafiło mi sie poleżeć w szpitalu. Mam w telefonie / Nokia 5800/ zainstalowany internet. pocztę mogłem przeglądać , ale odpowiedzieć na watek z klubu - już nie. Po prostu nie mogę się zalogować na forum. Otwieram wiadomość i jest link gdzie moge udzielić odpowiedzi. Klikam na niego i mam opcję zaloguj . I koniec frajdy. Dalej ni du du. Nie mogę wejść w miejsce gdzie bym wpisał login i hasło. Może ktoś bardziej kumaty mi podpowie łopatologicznie co zrobić by wszystko zatrybiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bezposrednio na pulpicie ikonę Gmaila i przez nią wchodzę w pocztę. Odczytuje wiadomości i ewentualnie odpisuje. I jest tutaj problem ,że chcąc odpisać nie mogę się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pewnie korzystasz z systemowej przeglądarki, poszukaj może masz zainstalowaną operę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o tym mowisz. lepiej normalnie przez przegladarke wejsc niz odpowiadac po mailu. jest tam jakis system?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklikałem w telefonie ale nie wiem jaka mam przegladarkę . Uruchamiam z ikony "INTERNET" i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na oryginale tez strona dziala bez problemu, przynajmniej na symbianie. nie znajdzie opery bo nokia nie instaluje takiego softu na start :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę to mylisz pocztę ze stroną klubu ja mam powiadomienie na pocztę że dostałem wiadomość na pw ale z poczty nie mogę odpowiedzieć musi się wejśc na stonkę klubu i tam można odpowiadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronę klubu mogę wejść i pisać , ale jak dostaję maila że ktoś pyta o coś w moim wątku z ogłoszeniem, to mam podany link pod którym mogę odpowiedzieć. Wchodzę i pojawia sie strona startowa A4klubu i informacja że jestem gość i muszę się zalogować. Klikanie w "zaloguj" nic nie daje.Nie mogę sie zalogować i dalej - pupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz do nokia ovi sklepu, sciągnij operę, zainstaluj i powinno forum smigac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Ovi znalazłem taką Operę , tylko wszystko jest po anglikańsku , jest jakaś opcja z piękną i miłą mojemu uchu :mysli: oraz oku polszczyzną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Ovi znalazłem taką Operę , tylko wszystko jest po anglikańsku , jest jakaś opcja z piękną i miłą mojemu uchu :mysli: oraz oku polszczyzną

wejdz w przegladarke ori w komie wejdz na google i wpisz "download opera mini pl" i wyskoczy ci stronka i pobierze ci sie na komie, odpalasz i smigasz z PL wersją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...