Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Logowanie do strony A4Klubu przez telefon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio przytrafiło mi sie poleżeć w szpitalu. Mam w telefonie / Nokia 5800/ zainstalowany internet. pocztę mogłem przeglądać , ale odpowiedzieć na watek z klubu - już nie. Po prostu nie mogę się zalogować na forum. Otwieram wiadomość i jest link gdzie moge udzielić odpowiedzi. Klikam na niego i mam opcję zaloguj . I koniec frajdy. Dalej ni du du. Nie mogę wejść w miejsce gdzie bym wpisał login i hasło. Może ktoś bardziej kumaty mi podpowie łopatologicznie co zrobić by wszystko zatrybiło.

Opublikowano

Jaką masz przeglądarkę? Zainstaluj najnowszą Opere mini i powinno śmigać :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Mam pocztę Gmaila

Opublikowano

co ma poczta do przegladarki?

Opublikowano
  • Autor

Mam bezposrednio na pulpicie ikonę Gmaila i przez nią wchodzę w pocztę. Odczytuje wiadomości i ewentualnie odpisuje. I jest tutaj problem ,że chcąc odpisać nie mogę się zalogować

Opublikowano

Czyli pewnie korzystasz z systemowej przeglądarki, poszukaj może masz zainstalowaną operę

Opublikowano

A o tym mowisz. lepiej normalnie przez przegladarke wejsc niz odpowiadac po mailu. jest tam jakis system?

Opublikowano
  • Autor

Naklikałem w telefonie ale nie wiem jaka mam przegladarkę . Uruchamiam z ikony "INTERNET" i tyle.

Opublikowano

To poszukaj w aplikacjach "Opera"

Opublikowano

na oryginale tez strona dziala bez problemu, przynajmniej na symbianie. nie znajdzie opery bo nokia nie instaluje takiego softu na start :wallbash:

Opublikowano

z tego co widzę to mylisz pocztę ze stroną klubu ja mam powiadomienie na pocztę że dostałem wiadomość na pw ale z poczty nie mogę odpowiedzieć musi się wejśc na stonkę klubu i tam można odpowiadać

Opublikowano
  • Autor

Na stronę klubu mogę wejść i pisać , ale jak dostaję maila że ktoś pyta o coś w moim wątku z ogłoszeniem, to mam podany link pod którym mogę odpowiedzieć. Wchodzę i pojawia sie strona startowa A4klubu i informacja że jestem gość i muszę się zalogować. Klikanie w "zaloguj" nic nie daje.Nie mogę sie zalogować i dalej - pupa.

Opublikowano

Wejdz do nokia ovi sklepu, sciągnij operę, zainstaluj i powinno forum smigac.

Opublikowano

musisz sciagnac opera mini i wszystko bedzie smigac :wink4:

Opublikowano
  • Autor

To ma byc Opera mini web browser 6.0 ?

Opublikowano

tak

Opublikowano
  • Autor

Na Ovi znalazłem taką Operę , tylko wszystko jest po anglikańsku , jest jakaś opcja z piękną i miłą mojemu uchu :mysli: oraz oku polszczyzną

Opublikowano

Na Ovi znalazłem taką Operę , tylko wszystko jest po anglikańsku , jest jakaś opcja z piękną i miłą mojemu uchu :mysli: oraz oku polszczyzną

wejdz w przegladarke ori w komie wejdz na google i wpisz "download opera mini pl" i wyskoczy ci stronka i pobierze ci sie na komie, odpalasz i smigasz z PL wersją...

Opublikowano
  • Autor

pięknie dziękuję - szacuneczek :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.